.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2019-03-04 17:48:03

wiki62
Forumowicz

Jakie dodatki do domu

Wydaje mi się, że warto postawić na sztuczne kwiaty do domu. Jeżeli nie mamy czasu by dbać o te normalne to takie https://sztuczne-rosliny.pl/kategoria-p … ztucznych/ zawsze pozytywnie się sprawdzą. Po za tym bardzo realistycznie wyglądają.

#2 2019-03-05 02:15:28

arecki2
Nowy forumowicz

Re: Jakie dodatki do domu

Wiele fajnych rzeczy można znaleźć po prostu, poprzez przeglądarkę. Spróbuj w ten sposób to rozwiązać.

(...) może być wstyd, że człowiek jest sam tylko szczęśliwy.

#3 2019-03-06 12:36:43

fionka42
Forumowicz

Dodatków może być bardzo dużo i mogą być różnego rodzaju, zależnie od naszych upodobań i potrzeb wink Jakiś czas temu zamontowaliśmy u siebie w domu rolety rzymskie smile Zamówiliśmy je w firmie Krakżal: https://wolakrakzal.com.pl/rolety-rzymskie/. Są zrobione bardzo dokładnie i z najlepszych materiałów. Wprowadzają do wnętrza elegancję i dużo przytulności, na czym mi zależało wink Na stronie firmy możecie zobaczyć ich szeroki wybór produktów oraz poszczególnych kolorów i wzorów. Myślę że to świetny dodatek do salonu, a przy tym w pełni praktyczny. Rolety te idealnie zaciemniają pomieszczenie i zapewniają 100% dyskrecję smile

#4 2019-07-07 18:01:43

basik33
Forumowicz

Zgadzam się, że sztuczne kwiaty to dobra dekoracja mieszkania, może Was zainteresować w tym zakresie oferta tej hurtowni internetowej, można kupić już gotowe kompozycje https://www.bomm.pl/pl/kategorie/kompozycje/ i od razu postawić sobie na stole, komodzie, gotowa kompletna dekoracja. Plus za takie kwiaty sztuczne, że to ozdoba na lata, nie zniszczą się nie uschną. Z dobrych materiałów, nie wyblakną też szybko. Mnie takie rozwiązanie jak najbardziej odpowiada, o żywe kwiaty trzeba umieć dbać.

#5 2019-09-04 14:01:55

kwidzynskizboj
Forumowicz

Ja napisała wcześniej jedna z osób, miejscami wystarczy nabycie rolet (zwłaszcza od sprawdzonych sprzedawców http://wakorolety.pl/oferta/oslony-wewnetrzne/), aby dom nabrał nowego charakteru

#6 2019-09-10 22:39:27

hombras11
Forumowicz

Wszystko to wygląda super, ale jeśli chodzi o domy to ja właśnie zastanawiam się nad tym czy możecie mi podpowiedzieć gdzie jest najlepiej szukać takich nieruchomości jak domy do wynajęcia? Może ktoś z was ostatnio interesował sie tym tematem i będzie mi w stanie coś podpowiedzieć?

#7 2019-09-11 19:27:24

Reid5
Nowy forumowicz

Może coś DIY smile

#8 2019-09-12 16:21:18

czoko65
Nowy forumowicz

Witam najmilej jak umie, pozdrawiam serdecznie.

#9 2019-09-12 23:57:24

Opin11
Nowy forumowicz

Ja osobiście wolę prawdziwe kwiatki, ale co kto woli big_smile

Stopka forum