.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-04-02 17:25:15

anus911
Nowy forumowicz

pedal

znam kolesia ktory uwaza ze jezeli chlopak jest romantykiem to na 90% jest pedalem???czy wy tez tak uwazacie?czy dla was tez to jest glupie stwierdzenie?

ps.nie obrazajac zadnego chlopaka!!!

#2 2009-04-08 10:55:13

teneniel
Forumowicz

Re: pedal

geeez... chyba za długo mnie tu nie było.
ten chłopak chyba jest cofnięty w rozwoju, że takie banialuki opowiada oO

jeśli facet jest romantykiem to tym lepiej dla kobiety, bo będzie się czuła z nim dobrze, ba! kobiety bardzo lubią romantyków (kwiatki, wiersze itp.) big_smile

Mangowe szablony na bloga  -  http://blueberry-amnesia.net
Fotoblog z mangowymi gadżetami  -  http://blueberry.folog.pl

#3 2009-05-05 18:21:50

matmaxalez94
Moderator

Ja nie w kwestii tematu ale slownictwa. Nie ktore osoby moga byc oburzone takim slownictwem jak "pedal, pedzio, lesba..." wiec prosilbym o uzycie slow jak Gej, Lesbijka lub Homosexualista.
Pozdro

#4 2009-06-30 13:43:58

085
Nowy forumowicz

Ja się zgadzam jak chłopak jest romantykiem to lepiej dla dziewczyny... smile

#5 2009-07-02 09:57:26

macias3
Forumowicz

Czyli co? Mickiewicz gej?
Pozostali romantycy też?
W sensie. No przecież to od nich się zaczęło.
Jak facetowi zależy na kobiecie, to chyba dobrze?
Lepszy romantyk niż damski bokser, cham czy gbur.
Powiedzcie mi - czy gdyby facet był gejem, czy zabiegałby AŻ TAK o względy kobiety?
Zresztą. Stereotypy są puste i niesprawiedliwe.
Gej to gej. Romantyk to romantyk. Nie widzę tu żadnego związku.

I tego. Wróciłem.
http://maciek.wjo.pl/

#6 2010-04-17 20:32:27

Andzik88
Forumowicz

oczywiście że nie jeśli jest romantyczny to jest bez wątpienia po żądny koleś smile

#7 2010-08-15 15:58:49

cocasse
Nowy forumowicz

Romantykiem może być zarówno heteroseksualny facet jak i homoseksualny facet.  To chyba nie ma związku.

#8 2010-09-20 14:01:29

TeczowaPanienka6
Nowy forumowicz

zdecydowanie koles powinien zastanowic sie nad tym co mowi...lol

#9 2011-02-06 13:07:58

Jimy
Forumowicz

Koleś ma szczeniacki podejście do tematu, udowadnia tym że jeszcze nie dorósł do tego aby wzbudzić w sobie ten tak ważny odruch jakim jest Romantyzm ( tym bardziej w związku ) chylę czoła postowi teneniel ( nie robię tego żeby się pucnąć ) przyznaje jej rację ( wie o czym pisze ). A rozmawiał ten Koleś z jakimiś ``Gejem``, czy może aż tak bardzo jest tym zniesmaczony że nawet słowa z tak owym nie zamienił i z głupa palna taka gafę?? Wątek tolerancji w naszym kraju jest na poziomie zerowym, jak nie osiągną dna...

#10 2011-04-15 17:50:26

Izcia
Nowy forumowicz

anus911 napisał:

znam kolesia ktory uwaza ze jezeli chlopak jest romantykiem to na 90% jest pedalem???czy wy tez tak uwazacie?czy dla was tez to jest glupie stwierdzenie?

ps.nie obrazajac zadnego chlopaka!!!

Moim zdaniem to jest w pelni glupie bez obrazy stwierszenie poniewaz romantycznosc to nie jest nic zlego..kazdemu facetowi przydaloby sie troche takich odruchow..wtedy kobiety nie narzekaly by na mezow,chlopakow,kolegow:))

#11 2011-04-20 20:59:45

Anka1230
Nowy forumowicz

Źle mówi ale coś z kolegą tu nie tak. Dobrze że jest romantykiem... Ale od razu takie odruchy?

P.S.   Zapraszam do mojego postu powyżej! xDxDxDxDxD

#12 2011-05-13 23:02:52

zwyczajsukcesu
Nowy forumowicz

hmm a co ma romantyzm do homoseksualizmu

#13 2011-05-13 23:07:39

zwyczajsukcesu
Nowy forumowicz

TeczowaPanienka6 napisał:

zdecydowanie koles powinien zastanowic sie nad tym co mowi...lol

Dokładnie to tak jak powiedzieć ze ktoś ma 5 rodzeństwa to jego matka to.... albo inny przykład ze typ blondynki ze jest głupia i nie pełno-sprytna po prostu mentalność niektórych gówni... ży bo inaczej nie można tego określić jest poniżej poziomu podstawowej inteligencji

#14 2011-07-28 02:18:22

Elza1
Nowy forumowicz

Witam.:)Ja nie rozumiem pytania.
Cóz to znaczy pedał?
Ludzie,mamy XXI wiek i jak to się ma do tolerancji,szacunku do drugiego człowieka.
W czym niby pedał-powinno używać się określenia-GEJ,jest gorszy od innych ludzi?
Ze kocha się inaczej?
Napiszę krótko.
Nie ma tu winy człowieka ze urodził się z takimi upodobaniami.ABSOLUTNIE ŻADNEJ WINY.
Dla wszystkich informacja-już w 6 tygodniu życia płodu w mózgu tworzą się  nasze upodobania seksualne.
W przypadku geja też.
I o żadnej winie czy nie,mowy być nie może.
Ponieważ mam młodego znajomego geja,chłopaka na uczelni medycznej,zainteresowałam się tym zjawiskiem,ze tak to określę.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy z jakimi problemami musi się w swoim życiu uporać.
Po1-zaakceptować siebie i swoje skłonności.
Po2-przyznać się przed rodzicami,siostrą ,bratem,kolegami itd.
po3-ONI kochają jak wszyscy i zapewniam Was ze mają ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera.
To tylko margines,malutki wycinek tego o czym bym mogła tu napisać i uświadomić jaką niesprawiwiedliwością jest potępianie czy naśmiewanie się z geja-nie pedała.
Pedał to ma rower nawet dwa.
Pozdrawiam;)

Ostatnio edytowany przez Elza1 (2011-07-28 04:07:17)

#15 2011-09-14 16:45:44

Ker
Forumowicz

anus911 napisał:

Dawno nie spotkałam się z tak absurdalnym stwierdzeniem. Nawet nie wiem, jak miałabym to jeszcze skomentować, bo, no, ja po prostu bzdur nie umiem zbyt dobrze komentować yikes

Stopka forum