.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-04-16 16:18:11

dkorniejko
Nowy forumowicz

Garnitur na wesele

Witam.
W maju wybieram się na wesele wraz z dziewczyną i nie mam pojęcia co założyć.
Tzn. wiem, że to będzie garnitur. Natomiast nie jestem pewien, czy ma to być czarny szary czy wogóle jakiś zestaw. Wypada trzy częściowy czy 2 dwó częściowy założyć?
Rrzeglądałem ostatnio internety i natknołem sie na cos takiego.
http://sellektor.com/products/lagerfeld … tur-czarny
być może ta cena trochę zwala z nóg ale jak sie postaram to znajdę coś podobnego w lepszej cenie.
Pytanie jest czy w czymś takim można się pojawić na weselu?

#2 2015-02-03 12:39:56

inoxich
Nowy forumowicz

Re: Garnitur na wesele

Ładny, nawet bardzo smile. Wszystko zależy od tego jaką sukienkę będzie miała Twoja partnerka. Mi osobiście podobają się granatowe garnitury, są świetne.

#3 2015-03-06 14:44:17

hugon87
Nowy forumowicz

Musisz poczekać na to jaki kolor sukienki będzie miała Twoja dziewczyna i wtedy się zapytaj smile

#4 2015-06-02 13:11:10

jessiel
Nowy forumowicz

Czarny jakiś.

Dobra i niedroga pożyczka bez zaświadczeń.

#5 2015-06-12 12:45:04

mjeszt
Nowy forumowicz

Ja bym zdecydował się na taki lekki ciemny niebieski smile

#6 2015-06-24 13:37:17

metuja
Nowy forumowicz

Zgadzam się z przedmówcą. Garnitury w takim kolorze są genialne wink

#7 2015-09-02 10:23:12

Darimski80
Nowy forumowicz

a prawda jest taka ze tydzień po weselu juz nikogo nie bedzie obchodziło to kto e czym był, sam pewnie zapomnisz jaki miałeś garnitur tak więc szkoda zachodu i strata czasu na zastanawianie się, bierz pierwszy który wpadnie Ci w oko

#8 2015-09-05 20:33:26

ori555
Nowy forumowicz

Moim zdaniem czarny. Klasyczny.

. i .

#9 2015-09-22 15:53:34

lilacph
Nowy forumowicz

Wybacz ale dla mnie to zabawne, ze nie mając pojęcia ani o materiałach, ani o krojach czy kolorach garniturów sięgasz od razu po kolekcje Karla Lagerfelda. Zamiast samemu grzebać w internetach wybierz się do dobrego salonu z modą męską i wysłuchaj rad specjalistów

#10 2019-01-29 10:55:24

Reshaan
Nowy forumowicz

Ja bym zdecydował się na taki lekki ciemny niebieski

Stopka forum