.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-10-08 15:34:35

domi78
Forumowicz

Jesienny wypad

Hej, a powiedzcie, jakie macie plany na jesienne podróże? Moim zdaniem nasza polska jesień jest tak piękna, że nie warto siedzieć w domu, a podróżować 😉 .

#2 2018-10-08 16:54:44

Zuzzanna
Forumowicz

Re: Jesienny wypad

Hej domi, wiesz co, zastanawiam się nad jesienią nad morzem w Primaverze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie … orzem-2018 . Nie byłam jeszcze na czymś podobnym, a takie spędzenie kilku dni w innej scenerii niż zwykle mogłoby wybić mnie i męża z tego takiego otępienia charakterystycznego dla zimniejszych pór roku. Taki wyjazd do hotelu 100 metrów od morza może nas zrelaksować. Nie wspominając o przerażająco pysznych posiłkach, jakie są tam udostępniane gościom wink . Jeśli Maniek się zgodzi, to pojedziemy. Mają jeszcze opcję na Halloween, ale nam zależy na dłuższym pobycie. A Ty jakie masz plany, autorko?

Ostatnio edytowany przez Zuzzanna (2018-10-09 11:13:24)

#3 2018-10-27 23:05:00

sarenka3
Forumowicz

Domi masz rację. smile Dlatego z mężem postanowiliśmy zabrać nasze dzieci w Bieszczady do rodziny, no i też przy okazji pozwiedzać parę innych miejsc. No i też znowu postaramy się nacieszyć naszą kapsuła na camper . W wakacje dużo jeździliśmy naszym camperkiem i już zdążyliśmy zatęsknić. smile

Ostatnio edytowany przez sarenka3 (2018-12-04 17:46:47)

#4 2018-11-26 09:14:29

wiki62
Forumowicz

W Polsce jest mnóstwo pięknych miejsc, które warto zwiedzić niezależnie od pory roku. Może Kraków? Jest to jedno z moich ulubionych miast. Na stronie http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html zapoznacie się bliżej z bardzo wygodnym Hotelem Royal, który znajduje się przy samym Wawelu. Jestem pewna, że taki wypad będzie niezapomnianą przygodą.

#5 2018-11-28 10:44:40

dab56
Forumowicz

Jesienią  pogoda może być w kratkę, więc warto na pewno zabrać ze sobą jakąś ciepłą kurtkę. Ja w tym roku kupiłam sobie taką na stronie https://born2be.pl/odziez-damska/kurtki, ogólnie to polecam tam zajrzeć, bo mają spory wybór i niewygórowane ceny, więc na pewno coś dl siebie znajdziecie wink

#6 2018-12-07 13:59:10

haxwell
Forumowicz

Mimo że jesienią w Polsce jest raczej zimno, może warto pomyśleć nad wynajem jachtów mazury? Jednodniowa wycieczka, przespanie się na jachcie albo grupowy wypad z przyjaciółmi to coś, na co sama miałabym ochotę! Ewentualnie warto przesunąć urlop na okres letni - wtedy jachty do wynajęcia to jeszcze lepszy pomysł wink

#7 2018-12-11 10:02:33

aga1101
Forumowicz

Polska jesienią jest szczególnie piękna. Myślę, że dobrym pomysłem jest wypad w Bieszczady. Warto pomyśleć o ciepłej kurtce na taki wyjazd w razie nagłej zmiany pogody. Bardzo fajne oferuje  hurtownia ciuchów Sosimply.pl. Można znaleźć tam ciepłe kurtki w naprawdę dobrych cenach smile

#8 2018-12-18 22:21:47

ela1595
Forumowicz

Ja lubię jeździć kamperami w Bieszczady. Jest to piękne miejsce gdzie można miło spędzić czas. Często wynajmuję kampery Kraków. Mają atrakcyjne ceny oraz brak limitu kilometrów. Można jeździć gdzie się komu podoba. Super sprawa smile

#9 2018-12-20 16:23:47

mczay
Forumowicz

Polecam wypad do parku linowego https://parklinowyjachranka.pl/ pod Warszawą. Ja byłem już kilka razy i za każdym razem wracam zadowolony. Jest duży wybór tras więc można jechać kilka razy i spróbować coś nowego. Polecam, szczególnie na wypad z dziećmi.

#10 2018-12-21 21:44:17

kiwi77
Forumowicz

Podróżować warto cały rok, dla mnie najlepiej jak już się robi ciepło. Też staram się żeby rodzice od czasu do czasu gdzieś wyjechali. Tym bardziej, że mają swoją senioralną grupę to i łatwiej coś zorganizować. Na przykład ja byłam na imprezie firmowej w Ośrodku Wiktorowo, w kujawsko pomorskim. Na marginesie lepszej imprezy niż tam to nie miałam. Ale dowiedziałam się na miejscu, że też seniorzy znajdą tam coś dla siebie, są to okolice Szlaku Piastowskiego i dla takich grup nie ma problemu żeby coś zorganizować, czy to jakąś wycieczkę czy coś na miejscu. Poleciłam, byli i wrócili baaardzo zadowoleni.

#11 2018-12-24 08:49:16

valentino11
Forumowicz

A friend of Coach Factory mine named Paul Coach Factory Outlet received an automobile Coach Outlet Online from his brother Fila Outlet as Christmas present.Balenciaga Shoes On Christmas eve,Cheap Kate Spade Handbag when Paul came Kate Spade Outlet out of his office,Air Max Tn Plus a street urchin Nike Air Max was walking around the Victoria Secret Outlet shining new car, admiring it.A Victoria Secret Pink daughter complained Adidas Superstar to her father about Nike Air Vapormax her life and how things Coach Outlet Sale were so hard for her,UGG Boots Sale She did not know she was going UGG Outlet to make it and want UGG Outlet Store to give up.Nike Outlet She was tired of Michael Kors Outlet fighting and struggling.Michael Kors Outlet Online It seemed as one problem Stone Island Hoodie was solved a new The North Face Outlet one arose.Her father,Nike Air Max Black a cook, took her to Stussy Outlet the kitchen, He filled three pots with water Nike Shirts and placed each on Adidas Backpack a high fire .Soon the pots came Coach Factory Outlet Store to a boil. In one he Coach Outlet Online placed carrots,Coach Outlet Store Online in the second he placed eggs,Fila Sandals and in the last he placed ground coffee Balenciaga Sneakers beans. He led them sit and boil,Kate Spade Outlet without saying a word.

The daughter sucked her teeth Kate Spade Outlet Store and impatiently waited, wondering Nike Air Max Tn what he was doing. In about twenty minutes Cheap Nike Shoes he turned off the burners, He fished the Victoria Secret Clothing carrots out and placed them in Victoria Secret Outlet a bowl. He pulled the eggs out Adidas Originals Superstar and placed them a bowl. Then he ladled the coffee out Cheap Nike Air Max 2018 and placed it in a mug. Turning to her he asked," Darling,Cheap UGG Boots what do you see?"He brought her UGG Slippers closer and asked her to feel the carrots, she UGG Australia did and noted that they were soft .Nike Outlet Store Then he asked her to take an egg and break it.Coach Outlet After pulling off the shell, she observed the hard-boiled egg. Finally, he asked her to sip the coffee .She smiled, as she tasted its rich aroma.He explained that each of them had faced the same adversity, boiling water,Cheap Michael Kors Handbags but each reacted differently.Michael Kors Handbags The carrot went in strong, hard, and unrelenting.Cheap Stone Island But after being subjected to the boiling water,Cheap North Face Jacket it softened and became weak. The egg had being fragile.New Balance Outlet Its thin outer shell had protected its liquid interior, but after sitting through the boiling water. its inside became hardened ,The ground coffee beans were unique ,however ,After they were in the boiling water ,they had changed the water .

#12 2019-01-03 15:23:33

jjusti18
Forumowicz

Myślę, że niezależnie od pory roku warto odwiedzić przykładowo Wrocław, który jest przepięknym, tajemniczym miastem. Nawet jak nie dysponujecie sporym budżetem możecie zatrzymać się w korzystnej cenie w takim hostelu https://www.071.pl/miejsca/hostele-wroclaw .  W ten sposób będziecie mogli przy niskim nakładzie finansowym fajnie spędzić czas.

#13 2019-01-09 19:27:12

criscris
Forumowicz

ja polecam Mogilany obok Krakowa, Fajne apartamenty na https://grand-house.pl/rooms-apartments/

Zaufaj kobiecie i powierz jej tajemnicę, ale utnij jej przy tym język.

#14 2019-01-17 16:57:50

mczay
Forumowicz

ja na jesień często wybieram się w góry, moje ulubione miasteczko czyli Bukowina Tatrzańska ma teraz nowy pensjonat http://willamajerczyk.com/ gdzie się zatrzymuję jak tylko jestem. Jest godny polecenia, mają duże porcje jedzenia, jest smacznie, pokoje mają wysoki standard. Także jak ktoś szuka miejsca gdzie warto się zatrzymać to polecam.

Stopka forum