.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-05-13 19:32:35

Holdem31
Nowy forumowicz

Ulepszenie życia erotycznego

Cześć wszystkim forumowiczom smile

Piszę do Was, ponieważ mam problem od ostatniego czasu w życiu erotycznym z moja dziewczyną... Ma jakieś mniejsze libido niż zwykle i zastanawiam się nad urozmaiceniem naszego życia intymnego. Macie może w tym jakieś doświadczenie? Tutaj znalazłem jakąś np. biżuterię erotyczną http://eroticworld.pl/pl/c/Bizuteria-i-akcesoria/2123. Czy myślicie, że mogłoby to pomóc w rozwiązaniu problemów z życiem erotycznym?

Dla leniucha i osioł szybko biegnie.

#2 2016-05-22 20:34:02

lilka118
Forumowicz

Re: Ulepszenie życia erotycznego

Może to tobie brak libido ??? polecam w takich momentach erekton fast , jak dłużej będziesz mógł w łożku się z kobietą kochać to i ona powinna być zadowolona.

#3 2016-08-22 08:15:30

znajoma12
Forumowicz

Zobacz sobie propozycje tu  http://www.sexish.pl/    Może zdecyduj się na kupno afrodyzjaków. Dobre są też feromony dla niej i dla niego. Ale najlepiej chyba pobudzą twoją dziewczynę kulki gejszy. Zobacz i inne propozycje. Na pewno znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji, by ożywić waszą sypialnię.

#4 2016-08-30 12:12:52

edison
Forumowicz

Spróbuj wysłać swoją kobietkę na seminaria Uwolnij Swoją Seksualność - 17 września w Gdańsku. Tematyka ma być poświęcona właśnie monotonii w łóżku i polepszeniu życia seksualnego. Na http://303488-6.evenea.pl/ możesz dowiedzieć się więcej smile

#5 2016-09-07 12:08:57

Jano12
Forumowicz

Jeżeli chcecie naprawdę urozmaicić życie seksualne, to trzeba zaopatrzyć się w gadżety erotyczne. Widziałam naprawdę ciekawą ofertę tutaj: https://lollipops.pl/Lelo/pr/219#t - podoba mi się, że jest taki wybór i tak naprawdę każdy wybierze coś na swoje upodobania smile W sypialni nie powinno wiać nudą, więc o związek w tej kwestii należy też dbać smile

#6 2016-09-20 16:34:04

marynata70
Nowy forumowicz

Wprowadźcie coś nowego do łóżka. Przebieranki, gry erotyczne itp tongue

#7 2018-02-08 22:37:58

mczay
Forumowicz

Oj, naprawdę wiele sposobów jest na urozmaicenie swojego pożycia seksualnego. Jednym z nich jest zakup gadżetów erotycznych. Na rynku nie brakuje miejsc, w których można dokonać ich zakupu. Jednym z nich jest https://sexownysklep.pl/ (w jego ofercie znajduje się zarówno bielizna erotyczna, jak i wibratory, czy masturbatory).

#8 2018-09-10 14:34:16

wiki62
Forumowicz

Niekoniecznie muszą to być zabawki erotyczne. Dobrą opcją może też być bielizna erotyczna. Myślałaś o takim rozwiązaniu? Jeśli nie to polecam kupić sobie jeden komplet i zaprosić męża do sypialni. Myślę, że na nowo zaczniecie odkrywać siebie smile

#9 2018-12-04 13:50:29

faceit66
Forumowicz

Dobrym pomysłem na dodanie pikanterii jest udanie się do sklepu z gadżetami erotycznymi smile
Różne są zabawki albo urozmaicenia, które mogą wzmocnić Wasze doznania. Polecam tę opcję :> Ja korzystałam ze stronki http://www.erozkosz.pl/
Pozdrawiam!

#10 Wczoraj 10:08:01

aga1101
Forumowicz

Dobrym pomysłem jest seksowna bielizna, widziałam naprawdę śliczną w  hurtowni odzieży damskiej Sosimply.pl. Twoja dziewczyna może się poczuć w niej kobieco, a Ty nie będziesz mógł oderwać od niej wzroku smile

Stopka forum