.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-10-08 15:34:35

domi78
Forumowicz

Jesienny wypad

Hej, a powiedzcie, jakie macie plany na jesienne podróże? Moim zdaniem nasza polska jesień jest tak piękna, że nie warto siedzieć w domu, a podróżować 😉 .

#2 2018-10-08 16:54:44

Zuzzanna
Forumowicz

Re: Jesienny wypad

Hej domi, wiesz co, zastanawiam się nad jesienią nad morzem w Primaverze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie … orzem-2018 . Nie byłam jeszcze na czymś podobnym, a takie spędzenie kilku dni w innej scenerii niż zwykle mogłoby wybić mnie i męża z tego takiego otępienia charakterystycznego dla zimniejszych pór roku. Taki wyjazd do hotelu 100 metrów od morza może nas zrelaksować. Nie wspominając o przerażająco pysznych posiłkach, jakie są tam udostępniane gościom wink . Jeśli Maniek się zgodzi, to pojedziemy. Mają jeszcze opcję na Halloween, ale nam zależy na dłuższym pobycie. A Ty jakie masz plany, autorko?

Ostatnio edytowany przez Zuzzanna (2018-10-09 11:13:24)

#3 2018-10-27 23:05:00

sarenka3
Forumowicz

Domi masz rację. smile Dlatego z mężem postanowiliśmy zabrać nasze dzieci w Bieszczady do rodziny, no i też przy okazji pozwiedzać parę innych miejsc. No i też znowu postaramy się nacieszyć naszą kapsuła na camper . W wakacje dużo jeździliśmy naszym camperkiem i już zdążyliśmy zatęsknić. smile

Ostatnio edytowany przez sarenka3 (2018-12-04 17:46:47)

#4 2018-11-26 09:14:29

wiki62
Forumowicz

W Polsce jest mnóstwo pięknych miejsc, które warto zwiedzić niezależnie od pory roku. Może Kraków? Jest to jedno z moich ulubionych miast. Na stronie http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html zapoznacie się bliżej z bardzo wygodnym Hotelem Royal, który znajduje się przy samym Wawelu. Jestem pewna, że taki wypad będzie niezapomnianą przygodą.

#5 2018-11-28 10:44:40

dab56
Forumowicz

Jesienią  pogoda może być w kratkę, więc warto na pewno zabrać ze sobą jakąś ciepłą kurtkę. Ja w tym roku kupiłam sobie taką na stronie https://born2be.pl/odziez-damska/kurtki, ogólnie to polecam tam zajrzeć, bo mają spory wybór i niewygórowane ceny, więc na pewno coś dl siebie znajdziecie wink

#6 2018-12-07 13:59:10

haxwell
Forumowicz

Mimo że jesienią w Polsce jest raczej zimno, może warto pomyśleć nad wynajem jachtów mazury? Jednodniowa wycieczka, przespanie się na jachcie albo grupowy wypad z przyjaciółmi to coś, na co sama miałabym ochotę! Ewentualnie warto przesunąć urlop na okres letni - wtedy jachty do wynajęcia to jeszcze lepszy pomysł wink

#7 2018-12-11 10:02:33

aga1101
Forumowicz

Polska jesienią jest szczególnie piękna. Myślę, że dobrym pomysłem jest wypad w Bieszczady. Warto pomyśleć o ciepłej kurtce na taki wyjazd w razie nagłej zmiany pogody. Bardzo fajne oferuje  hurtownia ciuchów Sosimply.pl. Można znaleźć tam ciepłe kurtki w naprawdę dobrych cenach smile

Stopka forum