.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-02-01 15:31:24

Malinianka
Forumowicz

Wybielanie zębów

Zastanawiam się nad wykonaniem takiego zabiegu, ale chciałabym podpytać Was o kilka rzeczy.
Czy takie zabieg jest bolesny, jeśli się ma wrażliwe szkliwo? Ile mniej więcej trwa całość i jaki to może być koszt?
Znalazłam już klinikę: https://www.borczyk.pl/ , w której chciałabym wykonać wybielanie zębów,
ale zanim tam pójdę, chciałabym już co nie co wiedzieć na temat samego zabiegu.
Czy byłyście zadowolone z efektu? Jak długo się utrzymał?

#2 2018-04-18 21:51:44

dab56
Forumowicz

Re: Wybielanie zębów

A próbowałaś wybielić zęby w domu? Na https://www.wapteka.pl/wybielanie-zebow,233.html znajdziesz nie tylko pasty, ale również i inne specjalistyczne produkty, które mogą Ci w tym pomóc, a które kosztują dużo mniej niż taki zabieg w gabinecie. W moim przypadku takie domowe wybielanie zębów wystarczyło, często słyszę, że mam biały uśmiech, a żadnego zabiegu nie miałam wink

#3 2018-04-24 15:59:48

Verdel
Nowy forumowicz

Warto korzystać regularnie z pasków wybielających, które w połączeniu z pasta dają świetny efekt.

_____

kancelaria prawo karne warszawa

#4 2018-04-24 18:01:00

paulina2722
Nowy forumowicz

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...

Byliśmy młodzi, nie bardzo wiedzieliśmy, o czym mówić w nocy nad rzeką. Teraz byśmy prawdopodobnie nie mówili nic.

#5 2018-05-25 16:14:34

basik33
Forumowicz

Teraz jest sporo nowoczesnych metod że nawet wrażliwe zęby można wybielić. Ja mam takie i mój stomatolog polecił mi zabieg PrevDent, wybielanie i naprawa szkliwa w jednym. Wykonują na pewno w CM Panorama w Radzyminie bo tak chodzę. Efekt jak lekarz zapewniał, zęby bielutkie a problemu nadwrażliwości brak. Do tego zęby wydają się mocniejsze.

#6 2018-09-10 11:18:58

jjusti18
Forumowicz

Hejka a ja właśnie znalazłam stronę fajną  https://szczoteczka-elektryczna.edu.pl/ … dpowiedzi/ gdzie można się dowiedzieć wiele cennych wiadomości np. dlaczego zęby są żółte? Ile kosztuje wybielanie? Jak przygotować do takiego zabiegu zęby? Czy można zęby wybielić domowymi sposobami? Jak macie chęć możecie sobie przejrzeć tą stronę, ponieważ można wiele istotnych rzeczy tam wyczytać.

#7 2018-09-10 15:17:09

ania369
Nowy forumowicz

Sprawdźcie również to miejsce > http://smile.expert/stomatologia/stomat … ie-zebow/. Pełno tam profesjonalistó, dogodna lokalizacja we Wrocławiu i wolne terminy. smile Zawsze, kiedy potrzebuję, dostaję odpowiedź na każde pytanie. Kompetentna załoga smile

#8 2018-10-25 12:07:46

Lewada
Forumowicz

hmm nie sądzę, aby można było wybielić zęby domowymi sposobami, tym bardziej szczoteczką. Może delikatnie rozjaśni się zęby ale o wybielaniu nie ma mowy. Jeśli chcecie skutecznie wybielić zeby to polecam udac się do gabinetu Doktor Świątkowskiej. U niej  mozna skorzystać z wybielania zębów specjalną lampą. Takie wybielanie jest nie tylko skuteczne ale tez bezpieczne bowiem nie niszczy zębów. Zobaczcie na stronie gabinetu na czym polega wybielanie lampą. Myślę, że warto skorzystać.

#9 2018-11-08 08:36:02

kiwi77
Forumowicz

u mnie takie domowe wybielanie dało jak najbardziej zadowalający efekt. Na wapteka.pl w internecie wybrałam dla siebie zestaw Biała Perła z żelem wybielającym, pastą i płynem. Przez 5 dni się to wszystko aplikuje, a że w zestawie też jest wskaźnik skali bieli to można sobie porównać różnicę, ja jestem zadowolona.

#10 2018-11-22 12:04:56

jacekg
Nowy forumowicz

Z wybielaniem zębów trzeba być ostrożnym, warto wcześniej sprawdzić czy nie mamy  nadwrażliwości albo czy nie odsłaniają się nam szyjki - mozna sobie narobić sporo krzywdy jak mamy z czymś problem.

Stopka forum