.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-05-11 16:10:06

jankaa
Nowy forumowicz

Pomysł na biznes w UK

Od paru miesięcy mieszkamy w Angli ja pracuję a żona na razie nie robi nic, szukamy jakiegoś pomysłu na biznes, czy ktoś jest tutaj może z Anglii?

#2 2017-05-22 12:57:40

blogzdekoracjami
Nowy forumowicz

Re: Pomysł na biznes w UK

Na pewno muszisz zarejestrować działalnośc, w UK opłącalne są spółki ltd. uderz tutaj http://polskie-biuro-ksiegowe.co.uk/rej … -w-anglii/ poczytaj jak to się wszystko odbywa. Na pewno potrzebnę będzie ci biuro rachunkowe.

#3 2017-08-09 20:54:45

aniaola37
Forumowicz

Gdzie tam do Anglii was wywiałobig_smile W Polsce jest tyle pomsylow na fajne biznesy. Polecam wam zapoznać się z ofertą firmy franczyzowej Rabat Detal dzięki nim możecie latwo założyć swój własny sklep. A prowadzenie sklepu pod znaną marką jest dużo łatwiejsze niż zaczynanie wszystkiego od zera. Może akurat wam się z tym poszczęści

#4 2017-08-23 13:31:14

lindseyfox
Nowy forumowicz

Na pewno muszisz zarejestrować działalnośc

#5 2017-11-15 22:09:59

kisiaaa
Forumowicz

Posiadając biznes niezwykle ważną kwestią są kontakty biznesowe. Moim zdaniem bez tego ani rusz. Jest fajna strona, która ułatwia sprawę - chodzi mi o https://www.nebo.solutions/ gdzie takie kontakty biznesowe możemy zdobyć za darmo. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

#6 2017-11-22 15:47:24

Zuzzanna
Forumowicz

Hm, a żona musi zakładać działalność? W Anglii jest wiele rodzai prac, nie tylko zmywak, czy truskawki/pieczarki. Czemu nie uderzy w tamtejsze Urzędy Pracy?
Jeśli już jesteście zdecydowani na swoją firmę, to tak jak ktoś powiedział, pamiętajcie o zarejestrowaniu działalności. Może dobrym pomysłem będzie sklep z europejską herbatą? Z tego co wiem, w tym kraju uwielbia się herbatę, więc czemu by nie. Myślę, że żona powinna sama zdecydować, czym chce się zajmować, ot co. Ja zaczynałam od jednej rzeczy , a skończyłam na innej, jeszcze bardziej dochodowej, ale nikt mnie do niczego nie nakłaniał. Teraz głowię się jak to wszystko usprawnić, by nie zdarzały się błędy na każdym poziomie poza tym najniższym, gdzie wiadomo, że czasem coś upadnie, albo pracownik ma zły dzień. Interesuje mnie opcja usprawnienia procesów od firmy http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow , bo mam nadzieję, że to by mi pomogło. Czas pokaże czy skorzystam, jednak chcę CI tylko powiedzieć, że liczą się zainteresowania i smykałka do tego, co się robi . Tylko tak osiąga się sukces.

#7 2018-02-16 11:14:19

Zbyszko475
Nowy forumowicz

Jeśli prowadzisz biznes to musisz pamiętać o tym, że z wszystkiego musisz dokładnie się rozliczać. Teraz możesz zrobić to online. Na https://www.firmino.pl/darmowy-program-do-faktur/ znajdziesz najlepszy program do wystawiania faktur. Jest to łatwa i prosta sprawa.

#8 2018-02-16 12:03:02

zmotoryzowany1977
Forumowicz

Fajnym pomysłem jest niewielka firma transportowa. Można zrobić to niewielkim kosztem. Postarać się o dofinansowanie jako nowy przedsiębiorca i zainwestować parę złotych w samochód. Oglądałem ostatnio oferty poleasingowych samochodów dostawczych na gielda.grupadbk.com to ceny nie są jakieś straszne. Kilkuletni samochód na pewno trochę jeszcze posłuży. Trzeba zwrócić uwagę tylko na przebieg i poczytać opinie o silnikach.

#9 2018-03-15 17:53:58

Ademix
Forumowicz

A ja powiem tak - sam pomysł, to bardzo często zbyt mało. Musisz jeszcze zainwestować w dobry marketing. Najlepiej jest jeżeli skorzystasz z usług profesjonalnej firmy takiej jak http://fabrykamarketingu.pl/. Wtedy może uda Ci się przekuć pomysł w realne zyski wink

#10 2018-04-06 15:11:30

Waiter79
Forumowicz

Jak będziesz miał już swoją oficjalną stronę internetową, to warto pomyśleć o np filmie promującym swój biznes, ludzie to kupują, a takim sposobem można zarobić sobie sporo dodatkowych wejść na stronę, im więcej ciekawych opcji na stronie, tym lepiej, oczywiście nie wolno przesadzać. Co powiesz o filmie 360 stopni, bo oni coś takiego robią https://wytworniafilmow360.pl/ Znajomy wstawił sobie taki film na swoja stronę i wejście na stronę sklepu zwiększyła kolosalnie, każdy chętnie ogląda sklep i ciekawi go zawartość.

#11 2018-04-09 19:31:12

slubniak
Nowy forumowicz

Pomysłów może być całe mnóstwo smile

#12 2018-04-17 16:29:41

TaYUs
Nowy forumowicz

Warto zerknąć na różne porady w Internecie w tej sprawie. Z całą pewnością się coś znajdzie smile

dlaczego każdy tak mocno tkwi w swoim życiu i zastanawia się, co myślą o nim inni, podczas gdy w rzeczywistości nikt nie zaprząta sobie nim głowy.

#13 2018-07-11 14:04:21

oliwiape
Nowy forumowicz

Wydaje mi się, że firma sprzątająca będzie dobrym rozwiązaniem, w sumie na takie usługi zawsze jest popyt. Na początku trzeba wprawdzie zainwestować sporo pieniędzy, ale w dłuższej perspektywie czasu to się opłaca. Jakbyście byli zainteresowani zakupem maszyn czyszczących typu maszyna do mycia podłóg, szorowarka, zamiatarka, odkurzacz, to w Hako znajdziecie takie rzeczy. Mają maszyny do mycia podłóg dobrej jakości, oferują też serwis, gwarantują sprzęt zastępczy. Zakup maszyny czyszczących to duża inwestycja, ale na takich urządzeniach nie ma co oszczędzać.

Stopka forum