.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-02-20 13:58:11

faceit66
Forumowicz

strony www

Czesć! Możecie polecić mi jakieś fajne strony internetowe? Od niedawna czytam ambitnych,

http://www.ambitny.com.pl/

i jestem ciekawa czy znajde coś podobnego. Pozdrawiam!

#2 2017-03-15 08:56:49

IDJoe
Nowy forumowicz

Re: strony www

Cześć, a co Cię interesuje? Rozwój kariery, rynek pracy itp - jak tak to mogę polecić blog http://ksservice.pl

#3 2017-03-31 09:57:19

Kalmar44
Nowy forumowicz

Ja mogę polecić Ci parę stron sportowych smile

leasing aut z niemiec

#4 2017-05-05 10:34:57

Lolqos23
Nowy forumowicz

Jakie masz te strony sportowe, jest w ogóle lepsza strona od polsat sport?

#5 2017-05-08 07:36:09

iksd
Nowy forumowicz

Polecam tę stronkę
http://www.ridetolive.pl/

Szczególnie jeśli interesujesz sie motoryzacją. Jest na niej bardzo wiele informacji o najnowszych osiągnięciach w tej dziedzinie. Można sobie poczytać o nowych autkach.....

Inne strony jakie polecam to
wykop
youtube
czy też interia

#6 2017-05-10 11:39:25

JerryPL
Nowy forumowicz

najwiecej jest i tak na youtube i forach tematycznych

#7 2017-07-28 19:50:56

mieszkoxxx
Nowy forumowicz

Fajnie wink Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym smile

Grzeczność nie mogłaby istnieć bez odrobiny hipokryzji.

#8 2018-04-21 12:30:39

Zuzzanna
Forumowicz

A co Cię jeszcze interesuje? Mam w zanadrzu jeden ambitny blog, poruszający ważne kwestie, chętnie się nim podzielę. Chodzi mi o witrynę https://dariuszstasik.com/ . Jej autorem jest Dariusz Stasik, inwestor z Poznania, członek stowarzyszenia Nowoczesnego Przemysłu. W swoich artykułach pisze o smart city, czyli inteligentnych miastach przyszłości. Podróżował do miejsc takich jak Tokio czy Masdar i opisuje swoje spostrzeżenia. Moim zdaniem warto się z nim zapoznać.

#9 2018-04-23 14:52:03

zmotoryzowany1977
Forumowicz

Jak jesteście zainteresowani tematami motoryzacyjnymi to sprawdźcie artykuły na stronie a-moto.pl. Jest trochę tekstów poradnikowych, ale też sporo ciekawostek dot. nowych samochodów. Polecam dodać sobie jako zakładkę w kategorii motoryzacja.

#10 2018-04-23 15:25:33

automaniak1965
Forumowicz

Jak szukacie zabawek, wyposażenia pokojów lub rzeczy do codziennego użytku dla dzieci w różnym wieku to śmiało skorzystajcie z oferty sklepu http://dzidziszop.pl/. Jest naprawdę spory wybór jakościowych produktów. Ceny w porównaniu do dużych sieci stacjonarnych są niższe o kilkadziesiąt złotych, nawet doliczając do zamówienia koszty wysyłki. Dostawa jest szybka - 1-2 dni - więc nawet jeżeli potrzebujemy czegoś na szybko myślę, że nie ma strachu, żeby zamawiać.

#11 2018-05-15 21:58:34

millyon
Nowy forumowicz

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

Nigdy naprawdę nie zrozumie się człowieka, dopóki nie spojrzy się na sprawy z jego punktu widzenia (...) dopóki nie wejdzie się w jego skórę, nie pochodzi się w jego skórze po świecie

#12 2018-06-28 16:05:28

screamu
Nowy forumowicz

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.

Tato, ty wierzysz w Boga? [...]

#13 2018-07-09 11:59:41

certvalue111
Nowy forumowicz

i will recommend you ISO Certification in saudi arabia  ISO certification ensures organisation meets international standards. It assures customers that goods and services which they are buying comply certain quality standards. ISO certification logo on products work as a powerful marketing and branding tool which gives you an edge over your competitors. Further ISO Certification also makes an organisation eligible for filing government tenders. so having ISO certification to your business has great advantages to know more about ISO certification and to know how to get ISO certification please visit our official website at certvalue.com and provide us your contact information.We are one of the market leaders for consulting and Certification. We have achieved 100% track record of success in terms of successful project completion.With us ISO certification cost in Saudi Arabia is always very reasonable for the work we deliver.

#14 2018-08-29 08:30:37

dab56
Forumowicz

To chyba wszystko zależy od tego, czym się interesujesz, bo dla każdego co innego może być ambitne i ciekawe. Jeśli na przykład chcesz sobie poczytać o różnych nowoczesnych technologiach, to polecam zajrzeć na stronę https://dariuszstasik.com/ prowadzoną przez Dariusza Stasika. Znajdziesz tam wiele interesujących artykułów o różnych nowinkach technologicznych stosowanych między innymi w budownictwe, mnie bardzo to wciąga wink

Stopka forum