.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-01-19 08:04:44

adultuserPM
Nowy forumowicz

Odchudzanie to nie lada wyzwanie

Odchudzanie to nie lada wyzwanie. Jednak jak jemu sprostać? Macie jakieś sprawdzone metody?

Człowiek myśli, że jest tym, a jest tamtym, a do tego wydaje się jeszcze czymś zupełnie innym.

#2 2018-03-23 14:40:03

malaoli
Forumowicz

Re: Odchudzanie to nie lada wyzwanie

Wystarczy chcieć, wiem że to nie takie proste, ale najgorzej jest zacząć, później idzie z górki. Na pewno warto zacząć się regularnie ruszać i ćwiczyć, co powiesz na fitness u nich http://cityfit.pl Maja tam mnóstwo ciekawych zajęć grupowych. Nowe twarze, znajomości do tego spora dawka sportu sprawią że będzie chciało Ci się żyć.

#3 2018-04-07 13:50:41

jjusti18
Forumowicz

To prawda odchudzanie to prosta rzecz, ale jest to możliwe. Ostatnio moja koleżanka podzieliła się ze mną fajnym programem na schudnięcie http://www.limvena.pl/program/ i jeżeli chodzi o mnie to myślę, że go właśnie wypróbuję. Z tego co mówiła zawiera on m.in. propozycje koktajli proteinowych, które pomagają w redukcji wagi. Także jestem bardzo ciekawa jaki efekt będzie u mnie.

#4 2018-04-09 13:02:23

tomecki533
Nowy forumowicz

Najważniejsza jest motywacja, zaangażowanie i systematyczność. Jak chcesz schudnąć to trzeba wziąć się za regularne treningi.

Istnieją różne rodzaje dumy, lecz móc spojrzeć po latach na coś, co się zrobiło, i wiedzieć, że nadal jest dobre lub ważne, to najlepszy z nich.

#5 2018-04-10 19:41:32

Szarakom
Nowy forumowicz

Sam jestem po takiej kuracji i wiem, jak ciężko jest utrzymać formę

#6 2018-05-07 13:02:53

sarenka3
Forumowicz

Zgadzam się odchudzanie to bardzo długi proces i wymagający od nas sporo wyrzeczeń. Aby wspomóc swój proces odchudzania myślę nad takim granulatem https://www.aptekadomlekow.pl/colon-sli … -300g.html Słyszałam że bardzo dobrze wpływa na odchudzanie, oczyszcza organizm z toksyn, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.

#7 2018-05-09 20:58:03

jakurskamania
Forumowicz

Odchudzanie wymga poświęceń ale dla efektów warto się starać. Moim  zdaniem warto zacząć od zakupu dobrej wagi. Ja taką znalazłam w sklepie https://www.komputronik.pl/search-filte … we-szklane smile

#8 2018-06-24 19:47:20

vasizbtz
Nowy forumowicz

#9 2018-07-15 09:35:39

dab56
Forumowicz

Zgadzam się, odchudzanie jest dużym wyzwaniem, przede wszystkim dla naszego umysłu, więc zawsze podziwiam osoby, którym udało się schudnąć. Najbezpieczniej jest odchudzać się pod okiem dietetyka. Niekoniecznie trzeba jeździć do niego na wizyty, bo teraz bardzo dużo poradni działa on-line. Do takiego dietetyka możecie się zapisać na przykład na http://magiazdrowia.com.pl/dietetyk-online/. Dieta zostanie wówczas indywidualnie dopasowana do potrzeb Waszego organizmu.

#10 2018-08-27 16:10:46

vasizbtz
Nowy forumowicz

Play Free Games AT
www.zozo.games superfighters

Stopka forum