.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#51 2018-02-01 13:20:51

malaoli
Forumowicz

Re: Prezent imieninowy

A co powiesz o takim dresie w formie prezentu https://www.sklep-presto.pl/nike-dres-a … 0-1458396/ Do tego ewentualnie można dorzucić coś słodkiego i powinno być cacy. Ja zawsze staram się kupować praktyczne i przydatne prezenty aby uniknąć nie chcianych rzeczy.

#52 2018-03-15 17:51:13

Ademix
Forumowicz

Według mnie dobrym pomysłem jest jakieś ubranie. Na https://sellektor.com można znaleźc bardzo ciekawe stroje, w dodatku w rozsądnych cenach. Jest to jeden z moich ulubionych sklepów jeżeli chodzi o odzież, ponieważ zawsze można tam znaleźć coś ciekawego.

#53 2018-04-02 20:54:07

Olekk87
Forumowicz

Ja polecam np. swetry damskie w oteo.pl smile

Ostatnio edytowany przez Olekk87 (2018-04-02 20:54:28)

#54 2018-04-06 15:24:12

kokol
Nowy forumowicz

na imieniny to wydaje mi się że jakaś drobnostka

#55 2018-06-13 06:12:06

momo1
Forumowicz

A co powiecie o zakupie czegoś z gadżetów erotycznych? Np. coś do elektrostymulacji http://xn--wiat-elektrostymulacji-6de.pl/?

#56 2018-06-13 10:53:15

heyjew
Forumowicz

warzywa to zdrowe jedzenie dlatego powinieneś ich jeść dużo, ale trzeba przyznać że jest to tamto elo

#57 2018-06-16 08:51:07

dab56
Forumowicz

Jeśli imieniny obchodzi kobieta, to warto również podarować jej jakieś kwiaty - jak wiadomo płeć piękna kocha je dostawać - zarówno bukiety, jak i pojedyncze kwiatki. Na http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-na-imieniny/ czytałam ostatnio ciekawy artykuł opisujący, jakie kwiaty najlepiej jest wybrać na tą okazję wink Bo jakby nie patrzeć, wybór kwiatów czasami, zwłaszcza mężczyznom, spędza sen z powiek wink

#58 2018-06-19 03:34:16

Lasa34
Forumowicz

A w mojej rodzine np. imieniny są ważniejsze niż urodziny i to na tę okazję kupujemy większy prezent smile Nie lubimy świętować upływu czasu. Możesz wybrać coś klasycznego jak np. dobre perfumy, jakiś fajny alkohol albo klasyczna torba - tu np. jest fajna torba puma - ja zamówiłam taką siostrze na ostatnie imieniny i prezent super się sprawdził smile

Witam, od dawna fascynuje mnie moda. Uwielbiam dodatki w miejskim stylu, oparte na modelach szkolnych http://www.stylistka.pl/profil/sanderson/. Podstawą jest unikalny styl i solidne wykonanie.

#59 2018-06-19 11:19:49

Loara
Nowy forumowicz

Moim zdaniem zawsze warto jest podarować coś co ma związek z zainteresowaniami, hobby solenizanta.

Stopka forum