.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-05-02 10:37:48

lann94
Nowy forumowicz

Nie mogę wstawić komentarzy na blogach.

Mam problem. Kiedy pisze komentarza i robie "wyślij" To wyświetla mi sie, ze "Mozesz dodać tylko 1 komentarz na minute" I zwiazku z tym mam jedno pytanie: Jak włączyć obsługe plików cookie w przeglądarce? Prosze o jak najszybszą pomoc. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie .

#2 2008-05-02 10:49:28

aden
Forumowicz

Re: Nie mogę wstawić komentarzy na blogach.

Nie wiem, jak to się robi w Internet Explorerze, bo go nie używam, ale w Firefoxie jest tak:
Narzędzia - Opcje - Zakładka Prywatność - zaptaszkuj "Akceptuj ciasteczka".
Myślę, że w każdej przeglądarce powinno to podobnie wyglądać.

Pozdrawiam.

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#3 2008-05-02 14:31:36

lann94
Nowy forumowicz

Zrobiłam tak, ale nic mi to nie dało. x((
Chyba, że spróbuje później jeszcze.

#4 2008-05-02 16:29:32

teneniel
Forumowicz

"Możesz dodać tylko 1 komentarz na minute" - hmmm gdzie tu jest mowa o ciasteczkach? chyba wyraźnie pisze, że jest ograniczenie wprowadzone.
Ale owszem, może być ono skonstruowane (ale nie musi) na ciasteczkach - wtedy wystarczy je wyczyścić, zamknąć przeglądarkę i ponownie uruchomić. Ewentualnie pomaga czyszczenie cache'u przeglądarki.

a jeśli nie to, to już sprawa ograniczeń po stronie serwera i tego nie zmienisz, więc poczekać trzeba.
Tylko interesuje mnie czemu Ci zależy na tym by to zmienić? przecie to jest jedna z metod na ograniczenie SPAMU.

Mangowe szablony na bloga  -  http://blueberry-amnesia.net
Fotoblog z mangowymi gadżetami  -  http://blueberry.folog.pl

#5 2008-05-02 18:48:40

lann94
Nowy forumowicz

aha. czyli twoim zdaniem wystawianie komentarzy to spam?
TO ja juz sama nie wiem co zrobic.

#6 2008-05-02 19:01:43

teneniel
Forumowicz

nie samo wystawianie komentarzy, tylko wystawianie komentarzy częściej i więcej niż inni sobie tego życzą. Jeśli jest takie ograniczenie, to oznacza tylko tyle, że to jest ochrona na wypadek min. takich metod słynnych na blog.onet gdzie dzieci neo radzą sobie "jak dodać 1000 komciów omijając blokadę" czaisz temat?
jak nie to może cos pomoże wyjaśnienie słowa SPAM, które odnosi sie nie tylko do niechcianych e-maili ale także do komentarzy na blogach typu "cześć fajny blogasek odwiedz mnie, papa", bo po pierwsze to jest jakby nie bylo reklama, w dodatku nie porządana w większości przypadków (chyba, że trafisz na dziecko neo). SPAM'em jest także komentarz (nawet ten sam) dodany z częstotliwością nie przekraczającą kilku minut powielony kilka-kilkanaście razy.

I żeby jeszcze Ci rozjaśnić sytuację. Myślę, że takie ograniczenie zdecydowano się wprowadzić z różnych powodów. Choćby z jedego dość istotnego dla samych prowadzących blogi - na miłość boską, kto widział przeczytać post o mniej więcej średniej długości w ciągu mniej niz minuty, nawet przy otwartych kilkunastu kartach w przeglądarce? NIEMOŻLIWE. bo ludzie nie czytają i od razu chcą komentarz napisać. sorry ale dla mnie to bzdura.
i dobrze że jest takie ograniczenie.

#7 2008-05-03 00:50:57

bart
Administrator

@ lann94  czy chodzi Ci o to, że nie możesz dodać komentarza nawet jak wpisujesz go pierwszy raz?
jakiej przeglądarki używasz? Sróbujemy naprawić ten problem...

pozdro!

#8 2008-05-03 11:28:03

teneniel
Forumowicz

jeszcze mi coś wpadło do głowy - bart, powiedz, czy to ograniczenie ma coś wspólnego z IP ? bo jeśli tak, to ktoś, kto korzysta z NAT'u może mieć taki problem, bo wtedy nawet całe osiedla mają taki sam IP >.<
tak jest np. w księgach prv ustawione i nieraz mnie szlag trafiał.

#9 2008-05-03 16:45:12

lann94
Nowy forumowicz

bart. Tak włąsnie o to mi chodzi, niewiem co sie dzieje, nie  moge wstawic tych komentarzy od dołączenia joe do blog4u już mam tego dosyć, a przeglądarkę zawsze urzywam tą samą czyli Explorera

Stopka forum