.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-11-09 15:18:15

edison
Forumowicz

Parkingi przy lotnisku a wakacje

Czy w warszawie są jakieś parkingi, która są naprawdę bezpieczne? Nie wiem za bardzo, gdzie odstawić auto na ten czas

#2 2016-11-09 15:36:39

Jano12
Forumowicz

Re: Parkingi przy lotnisku a wakacje

edison napisał:

Czy w warszawie są jakieś parkingi, która są naprawdę bezpieczne? Nie wiem za bardzo, gdzie odstawić auto na ten czas

Hej! Myślę, że oferta, którą znajdziesz tutaj: http://www.parkinglotnisko18.pl/ powinna Ci sie spodobać. Parking znajduje się blisko lotniska, także zaoszczędzicie dużo czasu. Poza tym jest przez całą dobę monitorowany przez całą dobę przez profesjonalną obsługę. Korzystne ceny, więc polecam!

#3 2017-03-13 08:58:42

momo1
Forumowicz

http://www.placpigal.pl/blog/wp-content/uploads/2017/03/a03.jpg

#4 2018-05-28 15:28:07

dab56
Forumowicz

My w tym roku lecimy na Dominikanę i mówiąc szczerze nie zastanawiałam się nad tym, gdzie zostawimy samochód... Chyba poprosimy, aby ktoś nas podwiózł na lotnisko - jeśli ma się taką możliwość, to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Dokładniej wybieramy się na Santo Domingo Dominikana jest pięknym krajem, jest tam nie tylko rewelacyjna, słoneczna pogoda, ale również sporo do przeżycia i do zobaczenia, więc mam nadzieję, że będzie się nam podobałowink Nie zamierzam sobie na tych wakacjach zaprzątać głowy samochodem wink

#5 2018-05-28 19:36:39

Ademix
Forumowicz

Jak są jakieś dobre parkingi, to są zwykle drogie. Lepiej jak pojedziesz na wakacje z Itaxi - https://itaxi.pl/ smile Taka podróż będzie tańsza, a w dodatku znacznie przyjemniejsza, bo nie będziesz potem przez całe wakacje martwić się co się dzieje z twoim autem.

#6 2018-12-06 13:28:45

haxwell
Forumowicz

Tani parking lotnisko Balice zapewnia bezpieczeństwo twojego pojazdu na taki okres, jak sobie życzysz. Ceny spadają z dnia na dzień (od piątej doby dniówka wynosi jedynie 10 złotych), teren jest ogrodzony i strzeżony. smile

#7 2019-02-24 19:22:47

kalifornia4234
Nowy forumowicz

Są np. ten przy Szyszkowej 45. Na stronie https://www.odlotowyparking.pl/ w kilka chwil zarezerwujesz wybrane przez Ciebie miejsce parkingowe. Mają całodobowy monitoring oraz ochronę. Dodatkowo, w kilka minut zawiozą Cię z parkingu na lotnisko i odwrotnie.

#8 2019-03-28 14:20:32

Strelka
Forumowicz

Ja jeszcze nie korzystałam z takiej opcji, ale wydaje się bardzo korzystna, szczególnie że ktoś kto ma mnie zawieźć na lotnisku musi zapłacić za paliwo, bramki na autostradzie no i wstać w środku nocy niepotrzebnie. Znalazłam tani parking lotnisko balice na https://orangeparking.pl/ Przy dłuższym zostawaniu samochodu oczywiście można liczyć na lepsze ceny. Rezerwacje zrobicie online, mają aż 3 parkingi zaraz przy lotnisku w Krakowie.

Ostatnio edytowany przez Strelka (2019-04-09 08:12:19)

#9 2019-04-01 10:39:53

momo1
Forumowicz

Witam, czy lata ktoś z Was do Japonii? Ja bym się chętnie wybrała, jednak trochę boję się latać samolotem a mam tu https://ryoko.pl/japonia-podroze bardzo fajną ofertę na wycieczkę. Jak dłgo trwa lot do Japonii? Leci się bezpośrednio czy z jakimiś międzylądowaniami?

#10 2019-07-22 09:44:08

majjax99
Nowy forumowicz

wypad do stolicy to dobry pomysł. Ostatnio pojechaliśmy na weekend do warszawy. I tutaj byliśmy miło  zaskoczeni , w centrum zaleźliśmy parking  https://piekna20.parkujesz.pl    gdzie zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni. Stawka godzinowa nie jest wysoka w porównaniu z innymi parkingami w Wawie, a parking jest całodobowo strzeżony. Pracownicy też pomóc w odnalezieniu drogi, trochę się pogubiliśmy na skrzyżówaniach.. Wybieraj tylko strzeżone parkingi !

#11 2019-08-08 18:37:12

ragi27
Forumowicz

ostatnio korzystałam z transport na lotnisko do Katowic. Super sprawa , pan podjechał po nas pod podany adres. Wszytsko odbyło się komfortowo i bezproblemowo. Cena bardzo atrakcyjna. Polecam

Ostatnio edytowany przez ragi27 (2019-08-08 18:37:27)

#12 2019-08-10 14:46:04

daimone
Nowy forumowicz

Wszystkie strzeżone będą w porządku. Lepiej zapłacić niż później żałować!

#13 2019-08-11 23:08:59

Lidia84
Nowy forumowicz

Przy każdym lotnisku jest teraz 5-6 takich parkingów, muszą być strzeżone, bo inaczej traciłyby klientów.

#14 2019-08-18 09:02:34

Mermagda0
Forumowicz

Musze przyznać, że ktoś kto wymyślił opcje zostawiania samochodu na lotnisku powinien dostać nobla:D Jest to mega wygodna rzecz, nie trzeba się nikogo prosić o przysługę, a wiadomo, że wyloty i przyloty często są w nocy, to też może być nie wygodne dla kogoś przecież nie. Ja prawie zawsze korzystam z lotniskowych parkingów. W tym roku wakacje już mamy z głowy, za rok planujemy jeszcze lepsze:) Przeglądaliśmy już przeloty linią Norwegian na Esky i myślimy, że uda nam się wszystko tak zorganizować żeby w końcu zobaczyć naszą wymarzoną Norwegię.

#15 2019-08-23 23:21:57

margaretia
Forumowicz

Na pewno wakacje nie będą udane, jak będziecie się stresować cały czas swoim samochodem. Czy jest on w bezpiecznym miejscu, czy nie... Dlatego według mnie samochód najlepiej powierzyć START Parking Balice przy  lotnisku im. Jana Pawła II w Krakowie https://www.startparking.pl/parkingi-balice-krakow . Tam wszystko jest monitorowane i pod pełną kontrolą.

Ostatnio edytowany przez margaretia (2019-08-30 12:15:55)

Stopka forum