.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-11-30 09:15:27

kisiaaa
Forumowicz

Lekarz specjalista

Niestety wśród dużej konkurencji u lekarzy specjalistów, ciężko jest wybrać takiego który podejdzie do naszego problemu indywidualnie i który jest odpowiednio wykwalifikowany. Ja miałam to szczęście, że trafiłam na Poradnię Urologiczną w Poznaniu . Dlatego też z czystym sercem mogę wam zarekomendować tą poradnię. Od konsultacji, po specjalistyczne badania aż po zabiegi.

#2 2018-03-17 12:51:04

criscris
Forumowicz

Re: Lekarz specjalista

ja ostatnio byłam u laryngologa w https://all-med.pl/gabinety/laryngologia/ w Łodzi, w tej placowce przyjmuje wielu specjalistów, polecam

Zaufaj kobiecie i powierz jej tajemnicę, ale utnij jej przy tym język.

#3 2018-04-30 11:27:06

dab56
Forumowicz

Zgodzę się z Tobą, w dzisiejszych czasach ciężko jest czasami znaleźć dobrego lekarza specjalistę. Na szczęście są takie miejsca, jak na przykład Centrum Medyczne Danea w Bielsku-Białej, w których przyjmuje naprawdę wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. Dermatolog, dietetyk, urolog, ginekolog, chirurg stomatologiczny i wielu innych - wszyscy mają bardzo indywidualne podejście do pacjenta, za terminem wizyty nie trzeba też długo czekać, więc jeśli jesteście z tamtych okolic, to naprawdę polecam wink

#4 2018-05-03 00:17:02

Darczyslaw
Nowy forumowicz

Czytając wasze opinie o lekarzach, to cieszę się, że mam dobrych specjalistów w okolicy

#5 2018-05-07 11:12:09

laurapaulini
Forumowicz

Ja polecam klinikę dra Krajewskiego w Warszawie. Mój mąż leczył tam łysienie, bo strasznie mu wypadały włosy i efekt super. Wspaniały lekarz i ogólnie cały personel bardzo życzliwy.

#6 2018-05-17 17:04:39

boet
Forumowicz

kisiaaa napisał:

Niestety wśród dużej konkurencji u lekarzy specjalistów, ciężko jest wybrać takiego który podejdzie do naszego problemu indywidualnie i który jest odpowiednio wykwalifikowany.

Taka prawda, nie dość że lekarzy w Polsce brakuje to jeszcze wielu specjalistom brakuje kwalifikacji. Ale to też nie można generalizować, też można znaleźć lekarzy z powołania, grunt to dobrze szukać. Ja zawsze się wspomagam rankingiem https://ranking.abczdrowie.pl/s/lekarz% … ozna%C5%84 , bo dzięki niemu widzę jakie opinie mają inni pacjenci i wiem czego się spodziewać po lekarzu. Osobiście zawsze patrzę na wysokie notowania, nawet jeśli cena za wizytę jest wysoka. Na zdrowiu nie ma co oszczędzać

Stopka forum