.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-04-14 12:07:10

barta
Forumowicz

mixa krem łagodzący przeciw zaczerwienieniom

Znacie ten krem? Chciałam sobie kupić taki  ale w drogeriach jest taki wybór i tyle możliwości że zbaraniałam zupełnie. Czym się mam kierować przy wyborze? Bo typem cery to wiem ale tu wszędzie jest prawie to samo napisane. Co radzicie?

#2 2017-04-15 02:20:00

boet
Forumowicz

Re: mixa krem łagodzący przeciw zaczerwienieniom

Może stopniem krycia? W moim przypadku dobrze sprawdza się mixa krem łagodzący przeciw zaczerwienieniom CC -> https://www.mixa.pl/produkt/krem-lagodzacy-cc/ . Akurat przy czerwonych plamach wersja BB nie daje sobie rady, nie ukrywa ich po prostu tak dobrze

#3 2018-03-30 15:47:46

Zuzzanna
Forumowicz

Dobrymi kosmetykami przeciw zaczerwienieniom są zdecydowanie kosmetyki koreańskie marki SKIN79. Można je kupić na przykład w drogerii online Puderek. Wiele produktów prócz rozjaśniania kolorytu, także pielęgnuje cerę, a także nawilża skórę. Ta maska w płacie na przykład https://puderek.com.pl/maseczki-do-twar … lacie.html ma wysoką skuteczność rozjaśniania, w związku z czym możesz z nią spróbować.

#4 2018-05-17 11:38:08

domi78
Forumowicz

Ja bardzo sobie chwalę krem wybielający i redukujący przebarwienia Calluna Medica. Z tej serii też jest również maseczka z biocelulozy redukująca przebarwienia. Mi ten krem pomógł  rozjaśnić przebarwienia, z którymi sobie nie radziłam bo były widoczne nawet pod mocnym makijażem, a krem naprawdę je rozjaśnił, do tego zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu wpływa na zmniejszenie widoczności porów, które u mnie też stanowiły dość spory problem.

Stopka forum