.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-03-10 13:56:29

sylwia3005
Nowy forumowicz

Półbuty na wiosnę

Cześć, wspólnie z moimi rodzicami wyjeżdżamy na Święta do mojej siostry, która od kilku lat jest mężatką i mieszka w Katowicach.Obie z Mamą stwierdziłyśmy,że musimy sobie kupić lub zamówić półbuty na tą okazję.Moja Mama znalazła w internecie stronę gdzie ma zamiar zamówić sobie buty i zaproponowała mi żebym sobie jakieś wybrała w prezencie od niej.Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość i zdecydowałam się  na srebrne mokasyny
https://www.primamoda.com.pl/buty-damsk … ratea.html
Co sądzicie o tym fasonie butów ?Szczerze mówiąc nigdy do tej pory nie miałam mokasynów ale bardzo "wpadły mi w oko".Lubię eksperymentować z modą i zrobiłam się zdecydowanie odważniejsza jeśli chodzi o mój styl.Zawsze ubierałam się bardzo "zachowawczo" teraz postanowiłam to zmienić. Nie wiem tylko jak długo czeka się na przesyłkę zależy mi, aby buty dotarły jak najszybciej.Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.

#2 2018-04-10 09:46:17

francajagoda
Nowy forumowicz

Re: Półbuty na wiosnę

Ciekawe mokasyny widziałam na stronie https://markoweobuwie.com.pl/ Warto spojrzeć, duży wybór i przysyłka bardzo szybka, sama się przekonałam

#3 2018-05-16 13:19:50

009911
Forumowicz

A może mokasyny ? Są teraz bardzo modne i w sumie wypadałoby takie kupić, jeśli ktoś podąża za najnowszymi trendami. Znalazłam wczoraj w multu > https://multu.pl/ sporo ofert w promocji, więc już nie musimy dużo płacić za takie mokasyny. Mają przeróżne rodzaje, kolory czy rozmiary, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie bez większych problemów. Poza tym od 80 zł i po zarejestrowaniu otrzymuje się darmową dostawę, co jest sporym plusem. A wy co o tym sądzicie ?

#4 2018-05-21 14:05:07

jjusti18
Forumowicz

Każde buty nowe są ładne ;p. Żeby jednak ich stan zachować na długo trzeba je odpowiednio zabezpieczyć przed brudem i zabrudzeniem. Myślę, że doskonale tutaj sprawdzi się taki środek jak https://efektlotosu.pl/isokor-fabrics-pm-31.html . Nie wiem czy go znacie, jak nie to warto się z nim zapoznać bliżej.  Tworzy powłokę ochroną różnych powierzchni przez co ich dobry stan można zachować na długo.

#5 2018-05-21 15:52:32

dominik67
Nowy forumowicz

Super są te buty, może zamówię dla mojej dziewczyny

Stopka forum