.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#26 2018-03-14 11:58:11

domi78
Forumowicz

Re: Pomysł na wesele

A ktoś może korzysta w usług firmy która ma w swojej ofercie organizację wesel Kraków http://www.gastro-tour-serwis.pl/organizacja-bankietow/ ? Bo sama zastanawiam się czy to będzie najlepsze rozwiązanie, bo z narzeczonym planujemy ślub, a wiem że sami sobie nie poradzimy ze wszystkim. A u nich można liczyć na fachową poradę, profesjonalną obsługę kelnerską itd. Co myślicie o tym rozwiązaniu ?

#27 2018-03-18 11:24:45

Michal30
Nowy forumowicz

Jeżeli szukacie garnituru ślubnego to polecam firmę https://krawieczdojazdem.pl/meskie-garn … re-krakow/ Dojeżdżają do Klientów na spotkania, ustalają szczegóły, szyją garnitur i wracają z gotowym produktem smile

#28 2018-03-29 15:50:34

jjusti18
Forumowicz

A szukacie może dekoracji, sztucznych kwiatów itp ? Chyba macie już plan jak przyozdobić samochód, swój dom i sale? Jakbyście poszukiwali czegoś naprawdę oryginalnego i w dobrej cenie to  hurtownia dekoracji ślubnych pm-m.pl zaopatrzy was wszelkie elementy. Znajdziecie tam szeroki asortyment artykułów dekoracyjnych, florystyczny, upominków itp. Najlepiej, żeby każdy z was z osobna sobie przeglądnął ich ofertę. Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

#29 2018-04-29 11:23:13

dab56
Forumowicz

Tak jak wspomniała jjusti18, jeśli będziemy organizowali ślub i wesele to bez wątpienia przydadzą nam się różne oryginalne dekoracje, dzięki którym będziemy mogli ozdobić nie tylko salę weselną oraz kościół, ale również i na przykład samochód. Bardzo dużo najróżniejszych dekoracji na ślub i wesele możecie znaleźć w sklepie internetowym Happenings.pl. Dekoracje ślubne są tam nietuzinkowe. Znaleźć tam można między innymi balony, girlandy, figurki, serwetki, a nawet zaproszenia ślubne. Myślę, że jeśli planujecie taką imprezę, to warto odwiedzić stronę sklepu.

#30 2018-05-16 10:22:50

wiki62
Forumowicz

A gdyby tak zlecić organizację komuś, kto ma doświadczenie i się na tym zna? Jest przecież tak wiele kwestii dotyczących wesela, które trzeba ustalić. Niektóre elementy - niby niewielkie, a jednak istotne, jak chociażby błogosławieństwo: czytaj więcej. Warto doczytać, dopytać, mieć pomocników, którzy wszystko nam wyjaśnią.

#31 2018-05-16 12:59:19

WikaWiktoria
Nowy forumowicz

Jak już znajdziecie swój pomysł na wesele, motyw, temat czy kolor przewodni to koniecznie skorzystajcie z usług tej firmy https://www.jdstyle.pl/2-zaproszenia-slubne. Ja robiłam swoje wesele w ostatnie boże narodzenie. Chciałam, żeby wszystko było zimowe, zielono-czerwone zaproszenia na ślub, winietki, kwiaty takie typowo zimowe. Dużo gwiazdy betlejemskiej w kościele i na sali. Zależało mi, żeby na papeterii ślubnej przewijał się motyw tego kwiatu.  Dzięki nim wszystko wypaliło dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałam. Jestem mega wdzięczna!!

#32 2018-05-17 18:41:03

domi78
Forumowicz

Hej, jakie macie zaproszenia? Bo my jeszcze nie wybraliśmy i się cały czas zastanawiamy. Znaleźliśmy bardzo fajny sklep z zaproszeniami https://www.extrema.com.pl/oferta/6,zap … lubne.html ale jeszcze dokładnie nie wiemy jakie wybrać. Maja tyle fantastycznych wzorów, że głowa pęka... cieżko się zdecydować, ale czas już zamawiać by powoli zacząć wysyłać zaproszenia do  rodziny gdzie dalej mieszka.

Ostatnio edytowany przez domi78 (2018-05-18 16:10:08)

Stopka forum