.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-09-12 21:35:22

basik33
Forumowicz

Jak dbacie o włoski?

Macie swoje sprawdzone metody, niezawodne kosmetyki z których pomocą pielęgnujecie skutecznie wasze włoski? z czym najczęściej sama mam problem to suche wlosy rozdwojone koncowki. Jak sobie z tym poradzić na długo? nałożę maskę nawilżającą i ok, pół dnia włosy wyglądają dobrze a potem znowu siano... sad

Ostatnio edytowany przez basik33 (2016-09-13 10:39:24)

#2 2016-09-15 13:53:25

momo1
Forumowicz

Re: Jak dbacie o włoski?

Ja stosuję odżywki do włosów ze wschodu. Tutaj je możesz kupić www.orientana.pl. Popatrz sobie na różne odżywki do różnych dolegliwości. Może Ci pomogą tak jak mi smile

#3 2016-09-18 16:06:27

Tatareczka
Forumowicz

Ja używam kosmetyków z kerastase z tym, że do włosów farbowanych i jestem bardzo zadowolona. Tu masz do włosów z twoim problemem http://www.kerastase.com.pl/pl-pl/jak-p … mp%3blid=3 na pewno też będą świetne.

#4 2017-01-23 20:46:02

barta
Forumowicz

Przy pielęgnacji włosów trzeba na pewno zwrócić uwagę czy nie produkujemy z byt dużo sebum http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owni … w3465.aspx a to ile go produkujemy w dużej mierze zależy od tego co jemy smile

#5 2017-01-28 09:12:40

momo1
Forumowicz

Spróbuj metody Sebola smile To bardzo skuteczny sposób na porost włosów. Tutaj masz link do ich strony http://www.metoda-sebola.pl/.

#6 2017-06-06 17:58:04

Jimka
Forumowicz

W dużej mierze to jakiej szczotki używamy również ma spore znaczenie w pielęgnacji włosów. Przekonałam się o tym na własnej skórze jak zmieniłam zwykłą targową szczotkę na taka pneumatyczną http://remy-hair.pl/szczotki-do-wlosow/ . Nie ciągnie włosów, delikatnie je rozczesuje i co ważne nie wyrywa ich z głowy przy mocniejszym pociągnięciu smile

#7 2018-04-27 09:06:53

dab56
Forumowicz

Włosy w zależności od typu i rodzaju potrzebują czasami zupełnie odmiennej pielęgnacji i zabiegów. Ja na przykład mam loki, które według mnie są nieco trudniejsze w pielęgnacji, bo na przykład trzeba zadbać o to, żeby się nie puszyły. Są jednak różne tricki dotyczące dbania o włosy kręcone, możecie sobie o nich poczytać na przykład na https://blog.tagomago.pl/krecone-wlosy- … ac-o-loki/. Polecam lekturę wszystkim właścicielkom loków smile

#8 2018-05-05 17:17:38

papryczkowa
Forumowicz

To sa problemy bardzo indywidualne. Bo przyczyna moze byc nawet zle odzywianie... albo nieprawidlowa pielegnacja. U mnie problem był jeszcze dodatkowo tego typu, że mi wypadały - wlasciwie w okresie zimowym to byl dramat ;/ Ani olejowanie ani nawet ściecie krocej tez nie pomoglo. A ze szykowalam sie do wesela to jeszcze dermatolog mowila o tych laserach https://www.wbienkowski.pl/medycyna-est … -dermalux/ Stymuluje sie sama glowe - pobudza cebulki i hamuje wypadanie przy jednoczesnym pobudzeniu wzrostu

#9 2018-05-08 14:30:27

laurapaulini
Forumowicz

Rzeczywiscie wypadające włosy to jest dla kobiety tragedia, mnie na szczęście nie wypadają, ale podobno są jakieś sprawdzone leki/suplementy na to plus kuracje, maseczki. Ja z kolei miałam zawsze puszące się włosy, chaotyczne, przesuszone ze względu na ciągłe farbowanie... Dopiero efekt przyniosło mi keratynowe prostowanie włosów mam już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona, że aż muszę to napisać jakby ktoś miał podobny problem. Gdybyście szukali salonu w Wwie to ja robiłam w AmazonKeratin

#10 2018-05-22 14:36:28

laurapaulini
Forumowicz

Ja przyznam szczerze, że u mnie wszystko było połączone - suche włosy, sucha cera, suche ciało... i dopiero suplementy diety mi pomogły - neoglandyna na bazie kwasów omega 3-6-9 i to przyniosło porządany efekt smile Mam wreszcie gładką skórę i włosy.

Stopka forum