.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-01-23 11:02:33

elizka908
Nowy forumowicz

remont pokoju dla dzidziusia

Witajcie, jestem obecnie w 7 miesiącu ciąży na świat przyjdzie córeczka Wiktoria. Bardzo cieszymy się, że będzie z Nami . Jeśli chodzi o przygotowania to ogólnie idzie nam całkiem nieźle gdyż mamy już kupione większość ubranek, wózek. Niestety jeśli chodzi o jej pokój to jest w totalnej rozrypce, nie mamy jeszcze nawet pomalowanych ścian czy zrobionej podłogi. Wszystko jest praktycznie w stanie surowym, gdyż jak kupowaliśmy mieszkanie już wcześniej braliśmy pod uwagę, że ten pokój będzie dla dzidziusia, więc nie będziemy go ruszać. I tak zwlekaliśmy bardzo długo z jego remontem aż teraz mamy duży problem i dodatkowy stres. Sama też nie wiem na jaką podłogę się zdecydować, czy panele czy na wykładzinę. Przejrzałam naprawdę sporo stron z różnymi pomysłami min. https://forum.leroymerlin.pl/forum/poko … 2,116.html . Chciałabym abyście mi doradzili w tej kwestii ale nie tylko tej gdyż zastanawiam się również nad rodzajem  łóżeczka, jakie Waszym zdaniem są najlepsze? Oraz na co zwracać uwagę przy wyborze materacyka? I ostatnie pytanie : jakie faby wybierać do pokoju dziecka aby nie były szkodliwe? Czekam z niecierpliwością na Wasze rady.

#2 2018-01-25 12:19:40

anxiousness
Nowy forumowicz

Re: remont pokoju dla dzidziusia

Wygląda to bardzo interesująco smile

#3 2018-01-29 11:32:46

misi4sty
Forumowicz

Hej,
dla mojego maluszka na suficie powiesiliśmy z mężem kule papierowe - zobaczcie sami https://www.victoriacoburg.pl/akcesoria … erowe.html wybraliśmy jasny róż, błękit oraz białe kule. Dodatkowo doprowadziliśmy do nich światełko. Kule wyglądają zjawiskowo i przyciągają wzrok maluszka. Polecam uspokajają i tworzą bajkową atmosferę big_smile

#4 2018-02-05 13:56:47

mczay
Forumowicz

Myślę, że najrozsądniej będzie powierzyć przygotowanie projektu architektom wnętrz. Wiedzą, co zrobić, aby wnętrze nie tylko było przyjemne, ale i funkcjonalne. Na rynku nie brak firm, które specjalizują się w projektowaniu wnętrz. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu/projektowanie-aranzacja-wnetrz/ z Krakowa.

#5 2018-02-13 14:08:57

malaoli
Forumowicz

A co powiesz o czymś takim naklejki do pokoju dziecka https://bajecznepokoje.pl/sklep/zestaw- … jprzyklej/ Sama zastanawiam się nad taką pszczółką dla swojej córki, moja Natalia ma dopiero roczek, ale wydaje mi sie że będzie jej się podobać taka opcja w pokoju. Tego typu dodatki zwracają uwagę dzieci, zwłaszcza tych malutkich.

Ostatnio edytowany przez malaoli (2018-02-13 14:09:24)

#6 2018-02-21 18:10:17

boet
Forumowicz

Hej hej! Tak z władnego doświadczenia (a mam już 4-letnią córkę) radzę na podłogę położyć wykładzinę i zrezygnować z dywanów, ewentualnie jakiś niewielki na środek, gdzie dziecko będzie się bawić. Łatwiej utrzymać  w czystości. To samo tyczy się ścian, nie kładź tapet tylko lepiej wymaluj duluxem easycare bo łatwo zmywa się wtedy plamy bez uszczerbku dla koloru wink no i oczywiście one są bezpieczne, nie uwalniają żadnych tam lotnych związków

#7 2018-02-22 19:37:39

papryczkowa
Forumowicz

Podtrzymuje zdanie powyżej. Najlepiej u maluszka sprawdza się po prostu podłoga - popatrz sobie zresztą tutaj http://inspiracje.dre.pl/ na triki do pokoju malucha  mi bardzo pomogły w ostatnim czasie przy urządzaniu pokoju siostrzenicy smile Na środek zawsze możesz położyć jakiś dywanik dla ozdoby, a podłoga to jednak podłoga. Do niej dobiera się też zresztą drzwi. Deski na podłodze są jasne, ale za to ściany w graficie, więc drzwi wybraliśmy model Silia w kolorze bianco z bulajem stalowym - to okienko też fajnie zagrało z perspektywy całej aranżacji pokoiku ;D

#8 2018-02-22 21:01:22

joeline
Forumowicz

A jesli chodzi o meble to co i jakie wybieracie? My zdecydowalismy sie wlasciwie tylko na szafe i komode no i lozeczko z salonu agata. Potem bedziemy myslec o jakims biurku i stoliku, ale to jeszcze troche big_smile reszte pokoju zajmuja wlasciwie zabawki i miejsca do zabawy smile

#9 2018-03-08 22:28:10

009911
Forumowicz

Jeśli chodzi o pokój dziecka to może warto pomyśleć o meblach, które posłużą mu przez wiele lat? Jak to przy dzieciak meble z reguły szybciej się zużywają, więc takie z litego drzewa nie byłby najlepszym pomysłem ? Sami zobaczcie ofertę w tym sklepie > https://www.urokdrewna.pl/ Meble nie są drogie, a przy płatności z górny nie płaci się kompletnie za transport. Co o tym myślicie ? Warto kupić ?

#10 2018-03-20 15:27:48

digi
Forumowicz

jak będziesz układać panele to przyda Ci się wyrzynarka, zresztą nie tylko do tego się przydaje, polecam Ci ryobi, maja fajne i niedrogie sprzęty, mam kilka rzeczy z serii one+, to te z akumulatorkami ktore mozna wymieniać między urządzeniami. Łatwo wymienić brzeszczot, nawet kobiea sobie poradzi z obsługą, ja się bałam ze nie będę potrafiła trzymać tego urządzenia ale okazało się to bardzo proste i wygodne

#11 2018-03-22 11:55:08

Masakra11
Forumowicz

Szukam jakis fajnych drzwi do pokoju dziecięcego, w jakich kolorach preferujecie? Mam ten komfort, by drzwi mogły być inne niż w całym domu, przynajmniej przez czas dzieciństwa maluszka smile Reszta drzwi jest w ciemnych kolorach, teraz bym chciała cos jasnego. Przeglądam aktualnie produkty firmy Wawruk http://wawruk.pl/oferta/drzwi-wewnetrzne-zewnetrzne/ Mega oferta, jest w czym wybierać.

#12 2018-03-22 15:38:25

zmotoryzowany1977
Forumowicz

Ja uważam, że pokój dla dziecka powinien być przede wszystkim bezpieczny. I to powinien być podstawowy wyznacznik do projektowani wnętrza i wybierania mebli. Podstawową kwestią jest metraż, bo to warunkuje na co możemy sobie pozwolić. Ale nie wyobrażam sobie, żeby połowę powierzchni zajęło łóżko. Już lepiej kupić jakieś składane, a najważniejsza jest przestrzeń do zabawy - a później nauki. Od małego powinniśmy uczyć dziecko także porządku, więc przestrzeń powinna być podzielona na strefy. Na pewno wśród nich musi znaleźć się jakiś schowek na zabawki i miejsce na ubrania.

#13 2018-04-16 05:51:36

momo1
Forumowicz

Tak, plakaty na ścianę to fajny pomysł. Warto dodać do pokoju także inne gadżety, którymi się maluch może bawić. Tutaj jest sklep z zabawkami, w którym znalazłem sporo takich artykułów. Polecam

Stopka forum