.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-01-19 08:04:44

adultuserPM
Nowy forumowicz

Odchudzanie to nie lada wyzwanie

Odchudzanie to nie lada wyzwanie. Jednak jak jemu sprostać? Macie jakieś sprawdzone metody?

Człowiek myśli, że jest tym, a jest tamtym, a do tego wydaje się jeszcze czymś zupełnie innym.

#2 2018-03-23 14:40:03

malaoli
Forumowicz

Re: Odchudzanie to nie lada wyzwanie

Wystarczy chcieć, wiem że to nie takie proste, ale najgorzej jest zacząć, później idzie z górki. Na pewno warto zacząć się regularnie ruszać i ćwiczyć, co powiesz na fitness u nich http://cityfit.pl Maja tam mnóstwo ciekawych zajęć grupowych. Nowe twarze, znajomości do tego spora dawka sportu sprawią że będzie chciało Ci się żyć.

#3 2018-04-07 13:50:41

jjusti18
Forumowicz

To prawda odchudzanie to prosta rzecz, ale jest to możliwe. Ostatnio moja koleżanka podzieliła się ze mną fajnym programem na schudnięcie http://www.limvena.pl/program/ i jeżeli chodzi o mnie to myślę, że go właśnie wypróbuję. Z tego co mówiła zawiera on m.in. propozycje koktajli proteinowych, które pomagają w redukcji wagi. Także jestem bardzo ciekawa jaki efekt będzie u mnie.

#4 2018-04-09 13:02:23

tomecki533
Nowy forumowicz

Najważniejsza jest motywacja, zaangażowanie i systematyczność. Jak chcesz schudnąć to trzeba wziąć się za regularne treningi.

Istnieją różne rodzaje dumy, lecz móc spojrzeć po latach na coś, co się zrobiło, i wiedzieć, że nadal jest dobre lub ważne, to najlepszy z nich.

#5 2018-04-10 19:41:32

Szarakom
Nowy forumowicz

Sam jestem po takiej kuracji i wiem, jak ciężko jest utrzymać formę

Stopka forum