.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-01-31 15:30:35

darooo999
Nowy forumowicz

Sprawne biuro rachunkowe w Trójmieście?

Potrzebuję sprawnego biura rachunkowego w Gdańsku. Dobrze by było, gdyby biuro zajmowało się nie tylko obsługą księgowo-rachunkową, ale również obejmowało zakres prawny smile

#2 2013-02-12 22:26:08

ELIZKA730
Nowy forumowicz

Re: Sprawne biuro rachunkowe w Trójmieście?

Polecam biuro rachunkowe Gdańsk, które tak jak piszesz zajmuje się różnymi aspektami począwszy od kancelarii podatkowej, poprzez fundusze unijne, pośrednictwo finansowe, kancelarię prawną, pracę w unii. Jest to stosunkowo tanie biuro. Ja korzystam i jestem zadowolona.

#3 2018-01-24 16:35:38

michu8892
Nowy forumowicz

Sprawnie możesz też zrobić wszystko sobie sam z dowolnego miejsca, korzystając tylko z internetu i komputera. Zapytasz pewnie jak. Otóż jest nowa, fajna opcja, którą jest księgowość online. Możesz się na nią zdecydować, kiedy tylko chcesz. Godny polecenia jest serwis https://wfirma.pl/ Mają niskie ceny i dodatkowo można korzystać też z innych funkcji.

#4 2018-03-21 16:49:18

Zuzzanna
Forumowicz

A ja szukam biura w Anglii, najlepiej okolice Londynu. Znacie jakieś? Mąż po lekturze tej strony http://cracovia.org.uk/firma-w-anglii/ i dowiedzeniu się jak założyć firmę w UK, pragnie wyjechać tam własnie. Przekonał mnie, mówiąc, że są tam o wiele niższe koszty prowadzenia działalności, jak i że formalności związane z założeniem spółki trwają kwadrans. Zawsze chciałam zwiedzić tamtejsze zamki i mieszkać w tym kraju, więc pomyślałam, dlaczego nie. wink

Stopka forum