.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-02-13 14:08:01

piotrnach
Nowy forumowicz

kocie ranki

Witam, mam taki problem otóż ostatnio przygarnąłem kota, tyle że na szyi miał jakiś sznurek z wełny zawiązany no a pod wpływem wody zmechacenia i schnięcia pewnie się skurczył. Zdjąłem mu to jak najszybciej tylko, że już mu się porobiły takie krwiste ranki.. co teraz mam z tym robić? iść z kotem do weterynarza czy pomogą jakieś inne domowe specyfiki?

#2 2018-03-14 14:39:07

dab56
Forumowicz

Re: kocie ranki

Mam nadzieję, że ranki się już zagoiły i że wszystko jest ok. Pamiętaj, że taki przygarnięty kot potrzebuje teraz maksimum opieki. Dobrze, abyś kupił mu jakąś dobrą karmę, która dostarczy mu wszelkich niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników odżywczych. Na stronie https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot_kar … a-450.html masz na przykład bardzo duży wybór jeśli chodzi o suchą karę dla kotów, od najlepszych producentów, ale jeśli chciałbyś też kupić karmę mokrą lub różnego rodzaju przekąski dla kotków, to również są dostępne w tym sklepie wink

Stopka forum