.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-07-27 23:11:23

moto
Forumowicz
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 26

Bezpieczny Notariat

Cześć!

Ostatnio doszły mnie słuchy, że podczas zakupu nieruchomości można zostać oszukanym, gdyż polskie prawo nie chroni przed sytuacjami w których ktoś sprzedaje jedną nieruchomość kilku osobom w krótkim czasie, podpisując umowę z każdą z nich u innego notariusza. Natomiast o tym, że padło się ofiarą oszustwa i straciło duże pieniądze, dowiedzieć się można dopiero po czasie. Poszukałem trochę w sieci i znalazłem potwierdzenie, że faktycznie tak jest. Ale to jeszcze nie wszystko.Można się przed oszustami uchronić poprzez korzystanie z Rejestru Ksiąg Wieczystych, a dostęp do niego daje aplikacja Bezpieczny Notariat (https://bezpiecznynotariat.pl/). Czy ktoś z Was może z niej korzystał?

Offline

 

#2 2014-09-11 08:09:21

jelmis
Nowy forumowicz
Zarejestrowany: 2014-09-11
Posty: 2

Re: Bezpieczny Notariat

Dzięki za polecenie, ale notariusz chyba każdy jest bezpieczny:)

Offline

 

#3 2018-03-12 12:42:50

cia990
Nowy forumowicz
Zarejestrowany: 2018-02-27
Posty: 5

Re: Bezpieczny Notariat

Cześć Wam wszystkim.

Czy dalibyście może radę polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzongo notariusza działającego na terenie Katowic lub miejscowości okolicznych? Najlepiej, żeby to był ktoś naprawdę sprawdzony przez Was lub przez Waszych znajomych. Trzeba jasno przyznać, że w Internecie jest naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju ofert i ciężko przez to wszystko przebrnąć, żeby naprawdę dobrze wybrać... Czy jesteście więc w stanie mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym doradzić? Byłbym naprawdę bardzo, bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone kontakty do sprawdzonych notariuszy.

Ja popytałem też trochę swoich znajomych i dość często się zdarzało, że polecali tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Szczególnie interesujący jest fakt, że w niektórych przypadkach można tam dokonywać czynności o dowolnych porach. Czy ktoś z Was również miał może styczność z tym notariuszem i jest w stanie coś o nim powiedzeć? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Bedę wdzięczny.


Gdy bieda włazi drzwiami, miłość wlatuje oknem.

Offline

 

Stopka forum