.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-02-14 17:31:07

mateusz0390
Nowy forumowicz

Eleganckie półbuty

Witam, od dwóch lat pracuję na stanowisku kierowniczym jednak od jakiegoś czasu mój szef wysyła mnie na różne rozmowy biznesowe poza siedzibę firmy.Bardzo lubię swoją pracę jednak ostatnio poczułem się nieco poirytowany gdy wyjeżdżając na rozmowy biznesowe szef zwrócił mi uwagę, abym pomyślał o zmianie butów.Przyznam,że te mają już kilka lat ale niczego w nich złego nie zauważyłem, ponieważ bardzo zależy mi na tej pracy postanowiłem nie doszukiwać się za bardzo tylko po prostu zamówić sobie nowe buty.Tym razem poszukuję jednak eleganckich półbutów.Przeglądając strony internetowe natrafiłem na interesującą  stronę gdzie mają  sporo półbutów     https://www.primamoda.com.pl/kolekcja-m … ytowe.html
Mam tylko ogromny dylemat, ponieważ nie wiem na, które się zdecydować i tu ogromna prośba do Was drodzy forumowicze doradźcie mi które buty sobie zamówić? Będzie mi bardzo miło jeśli mi podpowiecie , które półbuty sobie zamówić do pracy? (na spotkania biznesowe).Pozdrawiam Was i życzę udanych Walentynek smile

Stopka forum