.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-01-16 22:05:26

Murmon
Nowy forumowicz

Meble do kuchni

Co uwzględnić przy wyborze mebli typowo kuchennych? Czy zabudowa sprzętów to dobre posunięcie? Jak urządzić ją by miało to sens?

#2 2018-01-20 16:24:18

papryczkowa
Forumowicz

Re: Meble do kuchni

Najlepiej postawić na meble na wymiar. Zrobią Ci takie jakie chcesz dodatkowo szyte na miare. Przygotuja projekt w konsultacji z Toba, wezma wymiary i pozniej ci zmaontuja. Nam robili w salonie agaty. Naprawde dobra robota. Meble sa w stylu modulowym - kuchnia jest uporzadkowa, bardzo funkcjonalna. Nie ma wolnych wnek - wszystko dokladnie zaplanowane. Mozna sie w niej swobodnie poruszac bez obijania o kanty, co jest wazne zwlaszcza jesli ma sie w domu male dzieci smile

#3 2018-02-04 13:49:20

joeline
Nowy forumowicz

No musisz uwzglednic na pewno to jakie sprzety bedziesz miec, ktore beda zabudowane, ile i jakich potrzebujesz szafek, gdzie lodowka itp. My zdecydowalismy sie na meble na wymiar z serii modulowych qubik w salonie agata - dzieki temu moglismy idealnie dopasowac meble do naszej malej kuchni smile A opcja z montazem ulatwila nam dokonczenie smile

#4 Wczoraj 13:33:27

jjusti18
Forumowicz

A ja przyznam się,  że ostatnio trafiłam tutaj http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/meble_kuchenne i bardzo mi się spodobały tam propozycje mebli kuchennych. Jak szukacie czegoś naprawdę eleganckiego, nowoczesnego i zarazem funkcjonalnego, to myślę że powinniście tam zerknąć. Oferują oni naprawdę solidne meble, ładnie wykonane z możliwością otwierania ich dotykiem. Według mnie oferta jest naprawdę świetna.

Stopka forum