.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-12-20 16:15:34

kristina008
Nowy forumowicz

Jednoosobowa firma

Witajcie, od dwóch lat prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą.Przyznam, że firma prosperuje coraz lepiej i otwierają się przede mną nowe furtki biznesowe.To cieszy i daje motywacje do działania wszystko jednak sprowadza się do tego ,że będę potrzebowała więcej ludzi do pracy.Chcę też podjąć współpracę jeśli chodzi o usługi księgowe w jakiejś firmie zewnętrznej.Ostatnio jednak  dowiedziałam się że niektóre banki mają w ofercie tego typu usługi. Szukając w internecie znalazłam pewną ofertę, która mnie zainteresowała chodzi o Bank ING    https://www.ingksiegowosc.pl/
Po nowym roku mam zamiar skorzystać z tej oferty, ponieważ zależy mi własnie na łatwym wystawianiu i opłacaniu faktur i szybkim wyszukiwaniu dokumentów.Są to dla mnie bardzo ważne sprawy, ponieważ do tej pory wszystko robiłam sama i przyznam, że czasami miałam mnóstwo nie potrzebnych problemów, a praca nie przebiegała tak dynamicznie jakbym tego oczekiwała.Bardzo chętnie skorzystam z Waszych porad i doświadczenia, a także opinii na temat oferty, którą wybrałam. Pozdrawiam.

#2 2018-01-12 09:57:32

rapido45
Forumowicz

Re: Jednoosobowa firma

Super, że jest coraz więcej samodzielnych kobiet oraz firm. smile Ja również zastanawiam się nad założeniem swojego biznesu lub opcją taką jak sprzedaż gotowych spółek. Muszę się tylko skontaktować z kimś, kto ma już jakieś doświadczenie w przejmowaniu spółki. smile Czy jest to łatwiejsze niż założenie firmy od samego początku? Obecnie szukam wiedzy w sieci i jak na razie wydaję mi się to całkiem rozsądnym pomysłem, ale wszystko muszę jeszcze przemyśleć. smile

Stopka forum