.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-04-09 04:23:32

bart
Administrator
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 66

Regulamin diabelskiego forum

1.    Każdy użytkownik forum.joe.pl jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem oraz z regulaminem serwisu joe.pl, do którego to forum należy.
2.    Każdy użytkownik forum.joe.pl jest odpowiedzialny za materiały, które umieszcza na forum dyskusyjnym.
3.    Posty umieszczone na forum wyrażają poglądy jego użytkowników, a nie administratorów, moderatorów, czy właścicieli serwisu.
4.    Użytkownik nie może umieszczać tekstów i materiałów obraźliwych, szyderczych, obscenicznych, wulgarnych, pornograficznych, faszystowskich lub, które mogą być sprzeczne z prawem.
5.    Przed umieszczeniem wątku z jakimś problemem lub pytaniem, należy sprawdzić w naszej wyszukiwarce, czy ktoś już nie poruszył danego tematu.
6.    Wątek należy umieszczać w odpowiadającej jego tematyce kategorii.
7.    Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania działalności forum w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
8.    Regulamin może zostać zmieniony w każdym momencie bez zawiadamiania użytkowników, a jego nowa wersja będzie opublikowana na tej stronie.
9.    Wątki puste lub spamujące w stylu „wejdź tu”, „zapraszam na” będą usuwane. Do prezentacji stron służy Kategoria „pokój ocen”.
10.    Zabrania się zakładania tematów ze źródłami torrentowymi oraz tematów z prośbą o podanie źródeł torrentowych do filmów, programów i muzyki.
11.    Każde naruszenie postanowień regulaminu forum lub regulaminu serwisu joe.pl może zakończyć się usunięciem użytkownika z serwisu joe.pl.

Ostatnio edytowany przez bart (2008-04-09 04:24:51)

Offline

 

Stopka forum