.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-09-30 01:00:48

Pressto
Forumowicz

Jakie miasto do mieszkania

Jakie Waszy zdaniem jest najlesze miasto do życia, pod względem pracy, dostępności mieszkań, klimatu itp. Mnie podoba się chyba pod tym względem najbardiej Gdańsk i zupełnie nie wiem co ludzie widzą w tej Warszawie, bo chociaż może samo miasto est ok,to już ceny są kosmiczne... żeby sobie pozwolić na mieszkanie, to naprawdę trzeba się nieźle rzucić z kasą a mieszkanie i tak nie będzie jakieś wyczesane...Poza tym Warszawa jest spora, więc nawet mając jakieś mieszkanie na terenie Warszawy, ale gdzieś na obrzeżach i w dodatku daleko od linii metra, to i tak będzie się spędzało masę na dojazdach. W takim przypadku posiadanie mieszkanie w Warszawie, tylko dlatego, żeby znajdowało się ono w Warszawie, trochę się mija z celem. Lepiej już poszukać czegoś w miejscowościach wokół Warszawy, jak Wołmin, Ząbki, tym bardziej, że mieszkanie będzie przynajmniej 1/3 tańsze, a często i więcej. Ostatnio mój znajomy właśnie szukał mieszkania i kupił w Ząbkach, 40m2 za ok. 350. tys., ale mieszkanie, już wykończone na wysoki standard, na podłogach wyłożony tego typu klinkier http://www.paradyz.com/plytki/klinkier/bazalto świeżo po remoncie, kuchnia nówka, ogólnie naprawdę fajne się prezentuje, a mówi, że do Warszawy ma 10 min. pkp, także dostanie się do centrum będzie mu zajmowało mniej więcej tyle, jakby mieszkał gdzieś na osiedlu na obrzeżach, a cena mieszkania dużo niższa.

#2 2015-10-02 15:16:04

rybeczkol
Nowy forumowicz

Re: Jakie miasto do mieszkania

Poza tym minie 5 czy 10 lat i nagle okaże się ze ząbki są już w centrum miasta wink przeciez wszystko cały czas się rozrasta

#3 2015-10-04 15:19:43

JOEMISS
Nowy forumowicz

Najlepiej wybierać większe miasta bo jest tam łatwiej o pracę.

#4 2015-12-03 01:45:14

Mujczla
Forumowicz

Też mam ten problem. Póki co jeżdżę co któryś weekend po różnych miastach, zwiedzam, poznaję, żeby mieć jakiś pogląd. Polecam robić to samo, bilety można znaleźć za grosze https://dworzeconline.pl Przez internet trudno stwierdzić, czy będzie nam się w danym mieście dobrze mieszkało.

#5 2015-12-11 11:02:10

poczytna
Forumowicz

Ja niedawno przeniosłam się do Bydgoszczy xD Kujawsko pomorskie jest przepiękne. Polecam ! i ceny mieszkań nie są tak wysokie jak w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku czy Łodzi. A wszędzie jest blisko xD  nieruchomosci-apartament.pl/mieszkania-na-sprzedaz-bydgoszcz

Ostatnio edytowany przez poczytna (2016-05-11 09:41:31)

#6 2015-12-30 12:01:50

Huberto
Forumowicz

Ja mieszkam blisko dużego miasta bo wygodniej się żyje a na weekend wyjeżdżam na działkę na wsi aby odpocząć.

#7 2015-12-30 17:30:26

znajoma12
Forumowicz

Moim marzeniem jest mieszkanie w dużym mieście. Stawiam na Warszawę albo Kraków. Pół życia spędziłam na wsi i mam dość. Moja firma w którymś z tych miast otwierać będzie filie i mam tam iść. Szukam już mieszkań http://mapanieruchomosci.pl/  i orientuję się w cenach. Ale jeszcze czekam na konkretne odpowiedz gdzie mnie oddelegują. Ale cieszę się jak dziecko.

#8 2016-01-11 07:15:25

Mruweczka
Forumowicz

Gdy już wybierzesz miasto i kupisz mieszkanie, to od razu je ubezpiecz. W tym temacie polecam tę firmę https://www.lu.pl Na ich stronie masz wszelkie szczegóły.

#9 2016-04-28 11:28:29

basik33
Forumowicz

jeśli bym mogła sobie wybrać każde miasto świata to wybrałabym Oslo. Byłam tam w zeszły weekend. Wyniosło mnie to wszystko 1200 zł, tanie loty oslo za 80 zł znalazłam na https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Oslo-OSL/   hotel miałam fajny. Troszkę się nazwiedzałam i wcale nie oszczędzałam, myślę, że to taka wycieczka do powtórzenia. A miasto jest super!

Ostatnio edytowany przez basik33 (2016-04-28 11:30:08)

#10 2016-06-21 08:45:33

barta
Forumowicz

Mnie najbardziej zauroczyła Gdynia, to miasto gdzie można bez problemu znaleźć pracę i ładnie mieszkać, osiedla tam się teraz piękne budują, Bernadowo Park, tuż obok parku krajobrazowego jest rewelacyjne.

Ostatnio edytowany przez barta (2016-06-21 08:45:52)

#11 2016-08-18 15:00:31

edison
Forumowicz

Jak dla mnie Warszawa lub Kraków, dwa najbardziej rozwinięte miasta Polski. W Warszawie szczególnie kierowałabym się w stronę Mokotowa, na przykład http://www.domdevelopment.com.pl/pl/rezydencja-mokotow smile nie ma sensu kupować mieszkań w mniejszych miastach.

#12 2016-08-23 13:09:31

kinga979
Nowy forumowicz

znajdź mieszkanie jak najbliżej swojej pracy z dostępną telekomunikacją

#13 2016-12-06 18:14:45

aniaola37
Forumowicz

Hej smile Ja przeprowadziłam się ze stolicy do miasta pod Warszawą, Płońska smile Byłam kiedyś na weekend ze znajomymi w http://hotelplonsk.pl i tak mi się spodobało, że zostałam smile

#14 2017-05-07 22:16:37

andzela2
Forumowicz

Mi ostatnio ktoś mówił żeby sprawdzić sobie deweloperzy łódź podoba Ci się te miasto ? Jest tutaj sporo miejsca pracy, miasto samo w sobie jest ładne, dobrze rozwinięte kulturowo itp. Ja tak na dobra sprawę mogła bym mieszkać wszędzie, bo pracuję w domu przy komputerze, prowadzę sklep internetowy, także żadne miasto mnie nie trzyma.

#15 2017-05-24 08:39:31

cdc123
Forumowicz

On the 4th, as Toms Factory Outlet the works Nike Factory Store approached Ugg Pas Cher En France completion, Soccer Boots Outlet nike he sent out a party Nike Outlet under one canada goose jacket outlet Higgins, nike air max running shoes "a converted Air max dam priest," and a Cheap Nike Air Huarache native of Ugg Pas Cher Femme that locality, to reconnoitre Boutique Ugg the Irish Pandora Outlet position; new pandora charms but, being Nike Air Damen attacked by a picket-guard Nike Air Max Cheap in the Michael Kors Handbags Discount wood of Clonoult, fifteen of nike sb stefan janoski them Cheap True Religion Jeans killed, four taken TOMS OUTLET prisoners, Canada goose dam the rest escaping adidas outlet with their Yeezy Black worthy leader, who was Ray Ban Sunglasses Online himself Nike Online Store "sadly wounded." At length, Original Ugg Boots on Boost Yeezy Sale On Line the Discount Christian Louboutin Shoes evening of the Uggs For Cheap 6th, Cheap Real Jordans orders were issued to botas de futbol the nike shoes army to Timberland Outlet be ugg factory outlet ready nike air jordan pas cher at Pandora Store Sale dawn official NHL jerseys next Descuentos Nike morning in marching order, Hogan Outlet and with fifteen Oakley Sunglasses Cheap rounds of ammunition to cheap nike air max a Nike Air 90 man; Nike Soccer Cleats Boots and, Kobe Shoes Nike on Air Nike the billige nike sko morning, the Cheap Air Max Trainers whole army Jordan Store crossed the river and Michael Kors drew out beyond the Discount Ray Ban Sunglasses town, where they again went into Moncler Sale encampment Doudoune Moncler Site Officiel to nike schuhe günstig await Pandora Store Ginckle's final preparations.

The Nike Shox discount Sale Dublin commissioners Air Jordan Retro Sale had Nike Air Huarache For Sale not yet taken cognizance hogan scontate of Nike Pas Cher Femme the situation, Official Toms Shoes Outlet and, moncler jacket sale as nike jordan shoes usual, fitflops sale uk after such events, were scarpe nike preparing Air max levně another of those new jordan releases parchment günstige nike schuhe manifestoes, which, Jordan Sneakers For Sale under Adidas Superstar a Chaussure Nike Air Max Pas Cher specious Negozi Pandora verbiage, Air Max 90 were Chaussure Air Max meant converse store to delude Moncler Jackets Discount Marketplace the people, nike air and 23 IS BACK Store to Michael Kors Clearance affect Scarpe Air Max their cause christian louboutin outlet as fatally Adidas Soccer Cleats Cheap as bomb or bullet. Stone Island Outlet It prada outlet was Vans Black Sneakers a proclamation of amnesty, and began zapatos de futbol nike with:—"Since Hugo Boss Sale it Louboutin Wedding Shoes hath ugg clearance pleased toms shoes outlet Almighty TOMS For Sale God," pandora beads &c., Canada Goose Womens Coats &c.—It offered pardon ADIDAS NMD SALE ON LINE to Canada Goose Outlet all private soldiers;—with Nike Roshe Run Sale pay zapatillas nike baratas for their horses adidas store and furniture,—who within three vans shoe store weeks Adidas Originals Superstar would Uggs Pas Cher Soldes surrender themselves Nike Shoes Sale Store to zapatilla adidas the Jordan Schoenen commander-in-chief; pandora jewelry store and nike sportschuhe to Adidas Originals Stan Smith colonels Nike Tn Requin Pas Cher who would chaussure basket homme surrender Boty Nike Air their Nike Shoes Online regiments, and pandora outlet store to Yeezy Boost Sale Online governors who would cheap uggs for women surrender their goedkope nike air max garrisons within the same period; and abercrombie and fitch store to such Cheap Louboutin Heels of Cheap Michael Kors Tote Bag the Ugg Outlet Online Store inhabitants Cheap Michael Kors of Limerick reebok running shoes and ugg store Galway, Discount TOMS in Cheap Air Max particular, cheap uggs as scarpe hogan outlet would be Doudoune Moncler Femme Pas Cher instrumental Jordan Shoes Air in Nike Air Women delivering Air Max Sneakers up Yeezy Men said Air Max Femme places, longchamp bags on sale pardon Nike Air Max Goedkoop and Moncler Outlet Store possession of their North Face Outlet estates,—"where it Air Max Kopen could Coach Bags On Sale be done;" TOMS SHOES OUTLET and that all such chaussures nike pas cher soldiers, suivre un envoi captains, chaussure Nike homme colonels, Ugg boots Sale governors, air force one pas cher etc., should be received Adidas Neo Discount Sale into their Majesties' nike sneakers service Cheap Toms Outlet Store and Nike Air Pas Cher pay; UGG BOOTS FOR WOMEN and nfl store that Nike Shox Cheap "as Adidas Shoes Discount Marketplace soon as Nike Zapatos their Majesties' New Air Max 2017 affairs Doudoune Moncler Pas Cher would permit," coach factory outlet online a Parliament would be Nike Shoes Discount Marketplace called, Cheap Nike Huarache when Ray Ban Sunglasses Cheap they Air Max Pas Cher would endeavor to zapatillas running secure their protection from Pandora Official Website "religious persecution," Discount Air Max etc.—It praised Christian Louboutin Heels the mildness of the English canada goose jackets on sale Government,—as the Michael Kors Outlet proclamations toms sale of Yeezy Shoes Discount Marketplace to-day do,—denounced the nike tn pas cher tyranny Nike Air Jordan 11 of Canada Goose Outlet France,—another favorite Adidas Superstar Sale Online theme.—It huarache sneakers was newest lebron shoes given Nike Store at the Castle Nike Air Sneakers of Dublin, July 7th, 1691, signed new yeezy shoes by Porter Moncler Outlet Online and nike mercurial soccer cleats Coningsby, louboutin heels and ended with—"God Pandora Store save retro jordans for cheap the womens nike air max King Cheap Toms Shoes Outlet and Queen."

ppst  2017.5.24

#16 2017-07-23 12:36:50

criscris
Forumowicz

jak dla mnie - Kraków smile Tu http://www.super-nieruchomosci.com/ znalazłem fajne mieszkanie w krakowie i postanowiłem zamieszkać własnie tu smile

Zaufaj kobiecie i powierz jej tajemnicę, ale utnij jej przy tym język.

#17 2017-07-23 12:46:17

celinka753
Nowy forumowicz

tam gdzie się dobrze czujesz

#18 2017-07-26 10:01:54

tracz4
Nowy forumowicz

A mi tam bardzo podoba się Łódź- to takie miasto z duszą. Duszą hipstera i żula w jednym. Oo takiego żula jak spotkałem w Amsterdamie który usiadł obok mnie na ławce całkiem przyjemnie pachniał ale widać że cały dobytek życia ma w plecaku i ubrania raczej też nie są pierwszej nowości, wyciągnął blanta i go zapalił, wyglądał na ok 65 lat siwą brodę  do pasa ale zadbaną jakby właśnie wyszedł do najlepszego Barbera i czapkę daszkiem do tyłu.

#19 2017-11-28 16:36:48

marion
Forumowicz

Ja tam wolę wawę. Świetnie się mieszka, fajna lokalizacja wszędzie blisko. Sąsiadów choć się nie wybiera to są ok. Miałam jednak swój niewielki wpływ na wybór zarządcy naszego osiedla którym ostatecznie została firma http://www.per-modum.pl/ Był to dobry wybór bo firma dobrze się sprawdza w tej roli.

#20 2018-01-15 14:21:13

009911
Forumowicz

Jesli chodzi o miasto to ja osobiście wolę niewielkie w cichej i spokojnej okolicy. Planuję przeprowadzę za parę miesięcy, a moi rodzice przed Nowym Rokiem przeprowdzili się tutaj > http://www.koninko.com.pl/ i są bardzo zadowoleni z podjętej decyzji, gdyż uwielbiają zieleń i piękne widoki, a niedaleko tego osiedla położony jest Zamek w Kórniku, a także znajduje się tam jezioro kórnickie, który jest świetnym miejscem na weekendowe wypady.

#21 2018-01-15 21:08:31

Anrzej26
Nowy forumowicz

Raczej bardziej jestem za wioską niż miastem. W mieście hałas i dużo zanieczyszczeń.
_____
materiały promocyjne dla firm

#22 2018-01-29 16:24:15

manga11
Forumowicz

ale na wsi nie ma perspektyw, a dojazd do pracy jest uciążliwy , ja bym szukała jakiego ładnego niedrogiego mieszkania na osiedlu Atal, lepsze to od siedzenia na bezrobociu na wsi

#23 2018-01-30 09:56:53

Alan654
Nowy forumowicz

Niby czemu nie ma perspektyw? Moim zdaniem jest lepiej niż w mieście.
___
http://mapman.pl/lampki-na-biurko/

#24 2018-03-13 10:47:39

boet
Forumowicz

a jakie argumenty przemawiają za mieszkaniem za miastem? bo ja szczerze nie mogłam takich znaleźć. dzięki pomocy pośrednika Eugeniusza Jaworskiego udało mi się kupić mieszkanie w Wilanowie z którego mam dosłownie 10min pieszo do mojej pracy. dzieciaki mają też kawałek dalej przedszkole, blisko są parki, place zabaw, sklepy, komunikacja miejska itd. nie tracę codziennie godzin na dojazdy. warto to sobie właśnie pod tym kątem przeanalizować i polecam kontakt z moim agentem 603 195 624, on ma bardzo dobrą orientację na warszawskim rynku nieruchomości i jest w stanie szczerze doradzić jakie wybrać rozwiązanie

Stopka forum