.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-06-25 17:34:55

Szarka
Nowy forumowicz

Problem z html

Kilka dni temu założyłam bloga na blog4u. I chyba musiałam coś namieszać w kodzie do szablonu, bo nagle okazało się że treść paska gdzie mieszczą się linki itp. wychodzi poza określone na nią miejsce. Sami możecie to zobaczyć: www.jak-we-mgle.blog4u.pl Wygląda to nieciekawie, a ja nie wiem, jak to zmienić (jestem zupełnie ciemna jeśli chodzi o html) Może ktoś mógłby mi pomóc? bardzo proszę o rady!

PS. Aha, i jeszcze jedna prośba. Nie wie ktoś jak można pomniejszyć ten obrazek na moim blogu??
Z góry dziękuję za wszelką pomoc

#2 2008-06-25 18:54:22

aden
Forumowicz

Re: Problem z html

Już na kilku blogach zauważyłam, że często treść wychodzi poza graficzne ramki, więc wątpię, żeby to była Twoja wina - chyba, że rzeczywiście coś zmieniałaś. 

Cóż, ja bym po prostu od nowa zrobiła szablon - bo w kodzie ze źródła jest sporo błędów (przede wszystkim, nie widzę nigdzie doctype...).

Edit: I nie rozumiem, z jakiego powodu chcesz pomniejszać obrazek. No owszem, jest wielki (1024x1500px), ale... Co chcesz przez to uzyskać?

Ostatnio edytowany przez aden (2008-06-25 19:16:02)

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#3 2008-06-25 20:52:39

Szarka
Nowy forumowicz

Chciałam go pomniejszyć, bo poprostu wydaje mi się za duży, taki nieproporcjonalny... Chyba zmienię szablon

#4 2008-06-25 21:24:16

aden
Forumowicz

Szarka napisał:

Chyba zmienię szablon

Wydaje mi się, że to jedyne słuszne rozwiązanie...

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#5 2018-10-19 16:40:42

plomyk12
Nowy forumowicz

coś na pewno jest by zmiejszyć

#6 2018-10-21 10:16:13

primabalerina
Nowy forumowicz

ale gdzie tu problem?