.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2019-02-12 13:08:15

faceit66
Forumowicz

Odzież BHP w firmie

Witajcie,
Potrzebuję porady w zakresie wyposażenia firmy w odzież ochronną. Pracownicy muszą mieć zapewnione wszystkie ubrania ochronne i elementy dodatkowe. Z jakich sklepów/ firm kupujecie taką odzież? Chcę kupić odpowiednie ubrania robocze, rękawiczki i obuwie BHP, które będą jednocześnie dopasowane do konkretnych stanowisk. Prowadzę niewielką firmę magazynową, więc pracowników nie mam aż tak dużo. Chciałbym jednak, żeby odzież BHP spełniała wszystkie standardy i faktycznie zapewniała bezpieczeństwo. Wcześniej korzystałem z oferty marki Delta Plus. Doradźcie mi, które produkty powinienem wybrać.
Pozdrawiam

#2 2019-06-20 20:04:48

holdthedoor
Forumowicz

Re: Odzież BHP w firmie

Ja polecam wam świetną firmę: Blog Glovex: http://blog-glovex.pl/, dzięki której poszerzycie swoją wiedzę z zakresu BHP. Poza tym mają sklep internetowy, który ma naprawdę bardzo dobry asortyment. Więc jeśli jesteście zainteresowani poruszanymi na ww. stronie kwestiami, to na pewno się wam przyda. Dajcie znać i podzielcie się linkami do jakichś sklepów BHP do porównania cen.

#3 2019-06-28 12:19:49

BridgetVonHammersmark
Forumowicz

Bezpieczeństwo w firmie jest niezwykle ważne, więc jak najbardziej wypadałoby wziąć pod uwagę, jak ważne jest kupienie odpowiedniej odzieży i zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa. Polecam odwiedzić bloga https://polskimanufacturing.wordpress.com/ jeśli chcecie czegoś ciekawego się dowiedzieć w tym temacie. wink

#4 2019-07-02 11:38:37

Karolek332a
Nowy forumowicz

Moim zdaniem to bardzo dobrze że takie wątki jak ten w ogóle istnieje.Takie jest moje zdanie na ten temat.

#5 2019-07-12 11:18:55

AbiUbu
Forumowicz

Bardzo dobrze się spisują do ochrony dłoni rękawiczki wojskowe letnie. Nie do każdych zastosowań się nadadzą, ponieważ są za ładne, ale jeżeli potrzebujemy połączenia funkcjonalności i wytrzymałości z estetyką, to ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

#6 2019-08-10 17:36:25

Greysowa
Nowy forumowicz

Jak znajdziesz sobie sprawdzony sklep to wszystko w jednym miejscu kupisz. Ja tak znalazłam propozycje od https://net-bear.pl Zajrzyj sobie na ofertę tego sklepu internetowego. Jeżeli macie możliwość załatwienia zakupów online to czemu by tego nie zrobic? Na pewno znajdziecie tu wszystko co będzie potrzebne do ubrania waszych pracowników.

Stopka forum