.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2019-01-23 06:58:19

iksd
Forumowicz

Na jakich instrumentach muzycznych gracie

Czy są na forum osoby umuzycznione? Na jakich instrumentach muzycznych gracie i ile zajęła Wam nauka?

#2 2019-01-23 08:37:06

mczay
Forumowicz

Re: Na jakich instrumentach muzycznych gracie

Tak, ja jestem...
___
poznań szkoła językowa

#3 2019-01-23 08:59:07

janus
Nowy forumowicz

Na gitarze gram już parę (z 6) latek. Idzie mi dość koślawo, ale jakieś swoje kompozycję mam nagrane. W związku z tym zainteresowałem się produkcją muzyczną (czym jest miks, mastering i jak to robić).

Jeszcze mam ochotę nauczyć się gry na pianinie jednak zastanawiam się co bedzie lepsze na początek. Kupienie sobie keyboardu czy od razu iść w pianino cyfrowe? Chciałbym w domu mieć instrument do ćwiczeń. Ale nie wiem czy na początku warto jest inwestować tyle kasy w pianino.
Może ktoś doradzi?
A  i zastanawiam się nad firmą Yamaha https://pianostore.pl/pl/producer/YAMAHA/3

#4 2019-09-11 15:46:59

wiki62
Forumowicz

A słyszeliście kiedykolwiek o takim instrumencie jak cabasa? Jest to brazylijski instrument perkusyjny. Więcej na ten temat poczytać, jak i zakupić taki instrument, możecie na stronie https://drumcenter.pl/pol_m_Perkusjonal … a-883.html.

#5 2019-09-11 19:02:19

Krystian166
Nowy forumowicz

Ja to potrafię grać tylko i wyłącznie na gitarze.

#6 2019-09-11 19:25:42

Reid5
Nowy forumowicz

Taaak... na nerwach xD próbowałam kiedyś na gitarze, ale nie wyszło sad

Stopka forum