.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2019-01-04 09:48:25

monikajoe
Forumowicz

Serwis RTV

Potrzebujesz szybkiej naprawy sprzętu RTV? Z ratunkiem przychodzi naprawa telewizorów toruń, ale także innych urządzeń, które znajdziesz w swoim domu, takich jak pralki czy piekarniki.

Ostatnio edytowany przez monikajoe (2019-01-04 09:49:08)

#2 2019-02-19 12:45:04

malinka877
Forumowicz

Re: Serwis RTV

A ja zastanawiam się nad abonamentem RTV. Moja mama niedługo przechodzi na emeryturę i dlatego poszukuję informacji na ten temat. Co sądzicie o tym https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/abonament-rtv/ ? Chętnie poznam Wasze opinie.

#3 2019-03-16 10:34:44

dab56
Forumowicz

A popsuł się Wam kiedyś ekspres do kawy? My całkiem niedawno mieliśmy taką sytuację, na szczęście szybko sobie z nią poradziliśmy smile Na stronie https://blisco.pl/naprawa-ekspresow-do- … awy-torun/ znaleźliśmy bowiem kontakt do firmy z Torunia, która zajmuje się naprawą takich ekspresów. Załatwili to naprawdę sprawnie i niedrogo, więc polecamy smile

#4 2019-04-15 07:51:19

Zuzzanna
Forumowicz

Podobają mi się Telewizory Samsung QLED , chciałam sobie kupić po świętach, ale mam kilka pytań. Czy one są wytrzymałe i nie pękają, ani nie uszkadzają się od tak? I czy opłaca się naprawiać sprzęt za taką cenę i w takiej technologii? Troszkę się obawiam kosztów takiej ewentualnej naprawy, stąd moje pytanie. To jak? Jakiś znawca tematu się wypowie?

Ostatnio edytowany przez Zuzzanna (2019-04-15 07:52:14)

Stopka forum