.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-04-10 21:28:31

krystian39
Nowy forumowicz

Niespodzianka urodzinowa dla syna

Cześć, mój syn za  dwa miesiące skończy 13 lat z tej okazji chciałbym zrobić dla niego coś wyjątkowego i wpadłem na pomysł, że zabiorę go na rejs jednodniowy.Syn uwielbia wycieczki i wspólne wyjazdy, które zresztą  korzystnie wpływają na nasze męskie relacje.Znalazłem bardzo interesującą stronę gdzie mają bardzo dużą ofertę tego typu wycieczek   https://www.stenaline.pl/wycieczki/rejsy-jednodniowe
Zastanawiam się tylko, którą z nich wybrać? Czy macie może jakieś ciekawe doświadczenia związane właśnie z takimi rejsami? Myślę, że dla mojego syna będzie to naprawdę bardzo fajna przygoda, a sam przyznam że też mam ochotę skorzystać z takiej przejażdżki smile Moja zona mówi,że to jest bardzo oryginalny pomysł na prezent i że syn będzie bardzo zadowolony, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat i co sądzicie o moim pomyśle?Pozdrawiam.

#2 2018-04-12 22:34:11

Krysta097
Forumowicz

Re: Niespodzianka urodzinowa dla syna

Myślę, że taki rejs to naprawdę fajna sprawa i chłopak z pewnością będzie zadowolony, a i wy od razu zaliczycie małe wczasy smile Bardzo lubię tego typu rejsy i w sumie to dobry pomysł, żeby kiedyś kogoś w prezencie zabrać na taki rejs. Do tego możesz także kupić synowi jakiś upominek praktyczny z którego będzie mógł później korzystać. To może być na przykład bardzo modna w tym sezonie kurtka jeansowa (https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-MESKA_K … e-238.html), płyta ulubionego zespołu czy nawet gra komputerowa. Gwarantuję, że syn będzie zachwycony z takiego prezentu.

#3 2018-04-15 12:26:54

gadulina
Nowy forumowicz

Re: Niespodzianka urodzinowa dla syna

Świetny pomysł z tym rejsem! Na pewno mu się spodoba.

Stopka forum