.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-04-05 10:58:46

faceit66
Forumowicz

Jak założyć działalność gospodarczą?

Witam wszystkich, mam nadzieję, że znajdzie się tutaj ktoś kto mi doradzi.

Bardzo lubię pisać teksty, artykuły, reportaże, i chciałbym na tym legalnie zarabiać jako copywriter. Nie widzi mi się praca w agencji czy w jakimś portalu na etacie. Powodów do tego mam kilka. Po pierwsze chciałbym pracować ile chcę i kiedy chcę, bez ograniczeń czasowych. Tak, żeby jednego dnia przepracować z 10 godzin, a następnego dnia nie robić nic, bez żadnych konsekwencji. Po drugie – chciałbym więcej zarabiać. Jak szukałem ofert na różnych portalach to tamte stawki nie za bardzo mnie interesowały. Pewnie dlatego, że jestem marzycielem i bujam w obłokach, ale chyba nic w tym złego, prawda? Chciałbym, żeby moja wypłata była zależna tylko ode mnie, a nie od mojego szefa. Po trzecie – samodzielność. Nie lubię, gdy ktoś patrzy mi na ręce i w każdej chwili może mnie zwolnić, bo tak. Dlatego chcę zostać freelancerem i samemu zgarniać zlecenia od firm na pisanie tekstów. Jedyną możliwą opcją jest założenie działalności gospodarczej, ale w ogóle nie wiem jak się za to zabrać i szczerze to boję się samemu podejmować się tak skomplikowanego procesu. Chciałbym, by ktoś mi to wytłumaczył, a najlepiej zrobił za mnie większość rzeczy. Znajomy polecił mi biuro rachunkowe, które oferuje pomoc w założeniu działalności gospodarczej. Firma to http://constans.co/. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług i jest w stanie coś powiedzieć? Każda opinia będzie dla mnie ważna. Chcę jak najbardziej ograniczyć stres związany z zakładaniem DG.

Pozdrawiam smile

#2 2018-04-29 15:56:13

criscris
Forumowicz

Re: Jak założyć działalność gospodarczą?

polecam ubiegac sie o dofinansowania, ja ostatnio otrzymałem dofinansowanie na szkolenia, pomogła mi w tym firma https://www.sekwencja.eu/dotacje/szkolenia

Zaufaj kobiecie i powierz jej tajemnicę, ale utnij jej przy tym język.

#3 2018-05-16 07:26:54

Ademix
Forumowicz

Sądzę, że powinieneś od razu pomyśleć nad wybraniem hostingu. Hekko oferuje za 64 złote rocznie bardzo dużo. Z całą pewnością na początku twojej działalności Ci starczy, żeby zrobić portfolio i postawić nawet bardziej zaawansowaną stronę smile

#4 2018-05-19 12:37:25

domi78
Forumowicz

Ja niedługo mam zamiar otworzyć firmę i nie chcę mieć w niej informatyka. Mam zamiar korzystać z oferty firmy https://itvip.pl/obsluga-informatyczna-firm/ . Z tego o wiem mają bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Chcę by przede wszystkim uchronili moje dane przed kradzieżą i pomogli usprawnić sklep internetowy.

#5 2018-06-05 22:00:39

andzela2
Forumowicz

Przy prowadzeniu własnej działalności warto pamiętać o porządnej kasie fiskalnej, bo bez tego ani rusz. Tym bardziej jeżeli Twój biznes będzie opierał się na sprzedaży. Słyszałam że oni mają sporo tego typu urządzeń na stanie https://centrumkasiarzy.pl/pl-places-25 … oclaw.html Kolega kiedyś kupował u nich kasę i do tej pory śmiga mu jak nowa.

Stopka forum