.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-03-14 23:02:50

mczay
Forumowicz

Jak urozmaicić swoje życie erotyczne?

Niestety, do każdego związku z czasem wkrada się rutyna. Jak sobie z nią poradzić? Czy warto zdecydować się na zakup gadżetów erotycznych i ich aktywne wykorzystywanie podczas wspólnych zabaw? Natknąłem się na nie w sklepie internetowym http://sexownysklep.pl/ i poważnie zastanawiam nad tym, czy nie zdecydować się na zakup kilku z nich!

#2 2018-04-20 18:59:27

gazelka
Nowy forumowicz

Re: Jak urozmaicić swoje życie erotyczne?

Ja właśnie rozmyślam nad zakupem kilku gadżetów erotycznych. Myślałam między innymi o kulkach gejszy, które znalazłam na stronie: https://www.secretive.pl/akcesoria-erot … czern.html  Czy któraś z Was korzystała z podobnego urządzenia? Chętnie poznam jakieś opinie. Nie ukrywam, że w tym temacie jestem początkująca i chciałabym dokonać odpowiedniego wyboru.

#3 2018-07-04 10:19:04

wiki62
Forumowicz

Możecie też pomyśleć o takiej opcji jak akcesoria bdsm. Po obejrzeniu Greya wiele kobiet zaczęło się poważnie zastanawiać nad tego typu kwestiami smile Ja uważam, że wszystkiego trzeba w życiu spróbować i w tej kwestii też nie powinniśmy się ograniczać.

#4 2018-12-11 10:19:09

brzozowa
Forumowicz

Fajne propozycje gadżetów dla par możesz też obejrzeć na stronie https://n69.pl/ W tym sex shopie możesz kupić zabawki erotyczne i inne akcesoria renomowanych producentów.

#5 2018-12-12 09:42:43

aga1101
Forumowicz

Warto pomyśleć o stworzeniu odpowiedniej atmosfery i na przykład seksownej bieliźnie. Internetowa hurtownia odzieży Sosimply.pl ma szeroki wybór, myślę, że każda kobieta znajdzie coś co spodoba się jej i jej partnerowi smile

#6 2018-12-30 14:02:09

faceit66
Forumowicz

Hej, życie erotyczne można urozmaicić nie tylko zabawkami czy seksowną bielizną :> Warto zainwestować w żele intymne albo lubrykanty. Wiele osób korzysta też z tabletek na potencję - polecam https://erozkosz.pl/ - tam znajdziesz dosłownie wszystko big_smile

#7 2019-03-25 10:36:26

malinka77
Forumowicz

a jakieś gadżety macie?

#8 2019-03-25 11:25:27

kerekere
Forumowicz

czasami naprawdę gadżety potrafią fajni urozmaicić życie erotyczne. My już kiedyś myśleliśmy, ze to nuda się wkradła, a jak kupiliśmy jakąś seksowna bieliznę, do tego jajeczko lush, to nawet nie macie pojęcia, jak się atmosfera w łózko podkręciła, no genialnie smile

#9 2019-03-25 13:48:26

kiwi77
Forumowicz

Potrafią, potrafią ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jak w głowie siedzi obawa, żeby nie zajść w ciążę, to żaden gadżet nie pomoże. Ochota na seks też nie taka jak trzeba wtedy. Dużo mi dała antykoncepcja, biorąc belarę mam pewność co do zabezpieczenia. Teraz to i seks jest częściej, bardziej spontanicznie i nawet ochota żeby coś tam wypróbować w sypialni nowego również smile

Ostatnio edytowany przez kiwi77 (2019-03-25 13:49:10)

#10 2019-03-28 09:37:17

Gabiq
Nowy forumowicz

tabletki na pontecję eroxel podobno dają radę smile

#11 2019-05-21 21:18:00

holdthedoor
Forumowicz

Myślę, że warto wprowadzać do swojego łóżka jakies urozmaicenia. Może skorzystacie z usługi seks telefonu? Sądzę, ze taka forma zabawy pobudzi zarówno partnera jak i partnerkę smile Jeżeli nie macie pomysłu skąd wziąc w ogóle taki numer, to możecie skorzystać z gotowych propozycji na stronie: http://sex-rozmowa.com.pl/# Jest tam kilka kobiet, które czekają aż do nich zadzwonicie smile Chyba warto spróbować, prawda?

#12 2019-06-17 09:47:51

domi78
Forumowicz

Prawda jest taka, że nie tylko kobieta powinna zadbać o siebie. Chodzenie w domu w gaciach przez faceta może również zburzyć pożądanie nawet u najbardziej chętniej, że tak powiem, kobiety. Co więc należy robić? A na przykład zadbać o swoją męskość i wygląd. Środki typu https://opinie-konsumentow.pl/penisize- … sz-zaufac/ pomogą i fajna, męska bielizna.

#13 2019-08-30 16:56:19

margaretia
Forumowicz

A plastry antykoncepcyjne Evra https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry ktoś z was stosował może? To tak odnośnie antykoncepcji... Bo właśnie chciałabym kochać się bez prezerwatywy , zaś co do pigułek to mogę czasami się zapomnieć. Słyszałam, że plastry wykazują sporą skuteczność. Co wy na to?

#14 2019-10-07 10:24:49

kerekere
Forumowicz

o pigułkach nie da sie tak łatwo zapomniec, ja ustawiam sobie powiadomienie codziennie o 12 tej zeby brac tabletkę vines, pomaga, jeszcze ani jednej nie zapomniałam

Stopka forum