.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-02-13 12:13:03

0000001
Nowy forumowicz

co sie dzieje

Przed paroma dniami nie dzialaly blogi, po ponownym pojawieniu sie naszych stronek  mam klopoty z zalogowaniem sie na moja stronke, ale nie pokazuje mi sie listwa w gornej prawej stronie gdzie znajdowaly sie rozne oznaczenia jak np.czy otrzymalam poczte i inne, jak rowniez nie umie przeladowac strony. Prosze o pomoc  i wiadomosc czy jest to tylko chwilowa jeszcze awaria, oraz uzupelnienie ewentualnie poprawne zalaczenie mojej strony. Moja stronka to 0000001.

#2 2018-02-14 16:58:05

0000001
Nowy forumowicz

Re: co sie dzieje

No i dalej nic teraz nie dosyc ze trudno mi sie zalogowac to wychodzi mi tylk moj profil strony, i dalej bez listwy po prawej stronie gdzie sa oznaczenia na : Profil, konto, poczta oraz do zalogowania i wylogowania sie, bez tego nie moge wejsc na strone z powiadomieniami oraz do strony z nowymi chmurkami moich internetowych przyjaciol z ktorymi to wlasnie przesylamy sobie takie obrazki jak i wierszyki i pozdrowienia jak i rowniez uzywamy poczty prywatnej. Nigdy nie mialam z joemonster zadnych problemow az do tej feralnej ostatniej awarii. Bardzo mi zalezy na mojej stronce bo nie chce stracic swoich przyjaciol. Chce jeszcze nadmienic, ze nie mieszkam w Polsce i moze to sa te klopoty.  Prosze pomozcie mi bo moja rozpacz nie ma granic, bo wiem ze mam duzo odwiedzin na mojej stronce a ja nie moge sie z nikim skontaktowac. POOOOOOOOMOOOOOCYYYYYY!!!!!!!! mam nadzieje ze w koncu ktos wreszcie zalaczy porzadnie moj skromny profilek, za co z gory dziekuje. 0000001.joe.pl

#3 2018-02-20 17:15:41

0000001
Nowy forumowicz

Re: co sie dzieje

Ponownie zwracam sie z prosba o pomoc, sprawdzenie mojego bloga, gdyz po ostatniej awarii w lutym br, nie moge sie zalogowac, usilnie prosze o pomoc i usuniecie tej usterki. Mam cichutka nadzieje w sercu, ze w koncu ktos zareaguje i  przeczyta to co pisze oraz umozliwi mi dalsze korzystanie z mojego bloga.

Stopka forum