.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-01-24 21:01:48

tomasz0333
Nowy forumowicz

Jak oszczędzać na przyszłość?

Witam, patrząc obecnie na własną sytuację finansową wcale nie jestem zachwycony, a zarabiam nie najgorzej.Jednak po informacjach jakie do mnie dopływają dotyczących naszych przyszłych emerytur, aż "skóra cierpnie i strach pomyśleć jak niskie emerytury będziemy mieć w przyszłości"
Moja żona bardzo mnie namawia żebyśmy pomyśleli o jakiejś innej formie oszczędzania.Przyznam się, że od jakiegoś czasu o tym myślę i trochę szukam po internecie.Do namysłu skłania mnie pewna oferta produktów oszczędnościowych   http://www.openlife.pl/produkty/oszczedzanie/
Bardzo zależy mi na elastycznych warunkach umowy i w razie czego możliwości czasowego zawieszenia płacenia składek, a także na alternatywie przenoszenia środków  między dostępnymi ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi bez ponoszenia kosztów i bez limitów.
Jak wygląda to w praktyce czy korzystanie może Państwo z tego typu formy oszczędzania na przyszłość? Do tej pory myślałem, że jest to forma oszczędzania uprzywilejowana tylko dla najbogatszej części społeczeństwa po dokładniejszej analizie stwierdziłem, że jednak może być i dla mnie.
Muszę pomyśleć o budowaniu swoich fundamentów finansowych i bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość smile Dobrego wieczoru.

#2 2018-01-30 21:53:10

Ademix
Forumowicz

Re: Jak oszczędzać na przyszłość?

WEdług mnie trzeba zacząć od znalezienia lepszej pracy - https://mojekatowice.pl/sponsorowany,pw … 2412.html. Zwiększenie zarobkóœ to według mnie pierwszy krok do poprawy swojej sytuacji finansowej wink To oczywiście tylko moje doświadczenia poparte tym co przeszedłem w życiu.

#3 2018-02-07 15:14:14

marysia1233
Nowy forumowicz

Re: Jak oszczędzać na przyszłość?

Dokładnie, tak jak poprzednik mówi...

Stopka forum