.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-05-10 21:06:04

lena11
Nowy forumowicz

czy ktos wierzy w przyjazn miedzy facetem a laska?

ja osobiscie nie wierze a moze ktos mnie zechce przekonac o tym?!

#2 2008-05-10 21:38:58

rak
Nowy forumowicz

Re: czy ktos wierzy w przyjazn miedzy facetem a laska?

a ja uważam ze moze istniec przyjażń  dlaczego nie przecież  bywaja wyjatki od reguły

//uważam a nie uwarzam
~Matmaxalez94

#3 2008-05-19 16:35:38

misiunia
Nowy forumowicz

yy...nie, nie istnieje, bo mężczyzna i kobieta mają, to do siebie, że są razem, bo nawzajem dażą się sympatią, mają do siebie zaufanie...uwielbiają ze sobą przebywać, a tak też jest w przyjaźni i kiedy kobieta z mężczyzną się przyjaźnią...to między nimi zawsze coś będzie, coś więcej, bo kobieta jest stworzona dla mężczyzny, a mężczyzna dla kobiety, a jak się polubią, to z tego będzie para,a  nie przyjaźń, a para, to też przyjaciele co nie? Ja z moim chłopakiem jestem ponad rok..i też zaczęło się od przyjaźni...a skończyło na miłośći. Sama wiem z doświadczenia, że to się zawsze przeradza w miłość, a ta przyjaźn która była wcześniej  dalej jest, bo ufamy sobie i jesteśmy dla siebie także przyjaciółmi..i tak powinno być w związkach wink I miłość między chłopakiem, a dziewczyną bierze się z tego, że już coś między nimi iskrzy...i to nie przyjaźń, to miłość...tylko na początku tego jeszcze nie wiedzą...

Ostatnio edytowany przez misiunia (2008-05-19 16:36:58)

#4 2008-05-26 16:47:20

Leone
Nowy forumowicz

oczywiście że istnieje taka przyjaźń. ja i moja przyjaciółka jesteśmy tego najlepszym dowodem wink
owszem, czasem coś iskrzy, ale to w niczym nie przeszkadza. bo najważniejsza jest dla nas przyjaźń.
i okazuje się, że to jest bardzo proste.

#5 2008-05-26 21:09:22

aden
Forumowicz

Potwierdzam - taka przyjaźń istnieje. Jak inaczej nazwać więź między mną, a moimi znajomymi facetami? To musi być przyjaźń.
Oni w większości mają swoje drugie połówki lub też ich szukają, a i ja jestem z kimś szczęśliwa. Spotykamy się od czasu do czasu, często do siebie dzwonimy, pomagamy sobie w różnych problemach i tak dalej.
Jestem skłonna pójść za nimi w ogień smile

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#6 2008-05-26 23:43:40

Jolievin
Moderator

taa jasne nawet jeśli wam sie wydaje ze istnieje to i tak nie macie pewności i dowodów na to że druga strona przypadkiem nie chce czegoś więcej
a jest tak nap pewno
jak już wcześniej ludzie pisali po prostu tak już jest miedzy kobieta a mężczyzną ze czuja do siebie nawzajem pociąg
a jak jeszcze przebywają ze sobą i darzą się sympatią to jasne że będą się zastanawiać nawzajem a co by było gdybym spróbował z nią/nim stworzyć coś więcej niż tylko związek oparty na wzajemnej przyjaźni, uwierzcie mi że od samego myślenia o takich sprawach bliiiiisko jest do tego że po jakimś czasie jedna strona pęka i chce czegoś więcej

oczywiście to nie jest tak bardzo dostrzegalne kiedy darzymy miłością kogos innego a oprócz tego spotykamy się z  naszym przyjacielem który też kogoś ma 
ale po jakimś czasie gdy pary się rozejdą-a przeważnie się rozchodzą <ziewa> - to znowu jest szansa na to że  coś w przyjaźni zaiskrzy

wiecie niektórzy są tak .........................nie wiem jak to określić
zrozpaczeni że samoczynnie jakoś tak szukają przytulenia ciepła miłości chcą być kochani i sami się pchają do kogoś kogo nawet nie darzą żadnym wielkim uczuciem tylko po to by choć przez chwilę nie czuć się samotnym

#7 2008-05-27 18:17:28

aden
Forumowicz

No ale jeżeli jasno określimy zasady, że między nami jest tylko przyjaźń, to w czym problem?
W każdym razie - u nas to funkcjonuje i naprawdę nikt nie myśli o drugiej osobie jak o potencjalnym partnerze...

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#8 2008-05-27 19:28:58

Jolievin
Moderator

Jesteś tego pewna ? tak na sto procent ? tobie może sie wydawać że to tylko przyjaźń i że oboje tego chcecie a on tym czasem może cierpieć i ubolewać nad tym że to tylko przyjaźń
oczywiście można się maskować i może okazać się tak że praktycznie nigdy sie o tym nie dowiesz
z drugiej strony może nadejść taki dzień gdy sie pokłócicie a on powie:
Jezu a ja przez te wszystkie lata cię kochałem jaki byłem głupi że nie uczyniłem nic byś o tym wiedziała - czy coś w tym stylu wink

#9 2008-05-30 21:47:26

rak
Nowy forumowicz

powiesz szczerze że wierze przyjażń miedzy dziewczyną a chłopakiem ja sama mam takiego przyjaciela który jest moim kuplem a przyjażnimy sie od 6 lat i nigdy miedzy nami nie nic nie bylo bo to tylko kumpel a ja dla niego tylko kumpelka lubimy czasami sie spotkac pogadac o glupotach kiedy mam jakis problem to mi pomoz ale tak pozatym nigdy z góry nie ustalalismy ze miedzy nami nic nie bedzie on nie dawno się ożenił  a mimo to dalej mamy dobry kontakt ze soba i oczywiscie spotykam sie tez jego zona a ona nie ma nic przeciwko bo wie ze to co nas łaczy to tylko jest naprawde przyjażń i nic tego z nas nie popsuje bo to mogła byc największa głupota wię przyjażń jest możliwa kiedy się to tego podchodzi  odpowiedzialnie owszem tez sie moze sie zdarzyc ze cos dziewczyna a chlopakiem cos zaiskrzy ale to sa wyjatki od reguły jak w kzadym przypatku

#10 2008-06-02 20:42:34

Dasia
Nowy forumowicz

ja w sumie wieże, ale prawie wszysct chłopacy których poznałam myślą tylko o chodzeniu:(

#11 2008-06-30 15:47:35

veriis
Nowy forumowicz

to ja niektórych rozwale xD istnieje, bo mam 2 przyjaciół chłopaków. i nie myślimy o chodzeniu

#12 2008-07-15 05:55:10

ciastko
Nowy forumowicz

Ja mam przyjaciela, ale właściwie to nie jestem pewna czy z drugiej strony jest też tylko przyjaźń. Myślę, że od strony facetów zawsze można spodziewać się jakiegoś głębszego zaangażowania, a z resztą u dziewczyn też zdaża się, ze kochają się w swoim przyjacielu.

Mimo to myślę, że taka przyjaźń jest możliwa wink.

#13 2008-07-19 15:50:01

gwiazdeczka7522
Nowy forumowicz

taka przyjazn moim zdaniem istnieje i jest jak najbardziej mozliwa.wedlug mnie zalezy to po prostu od nastawienia obydwu stron do danej sytuacji.

#14 2008-08-25 12:21:17

Ankax33
Forumowicz

oczywiście,że wierzę.Boże,to takie proste smile ja z moim chłopakiem,od drugie do 4 klasy byliśmy najlepszymi przyjaciółmi ;Dbig_smile .
Choć,nie każdy zgadza się na taką przyjaźń [;

#15 2008-10-07 17:21:04

justyna139
Nowy forumowicz

Ankax33 zaprzeczasz wlasnie temu co mówisz bo skoro wczesniej przyjaźniłaś sie tylko ze swoim obecnym chlopakiem to poprostu nie mogła być zwykla przyjaźń jak teraz jestescie razem hmm

#16 2008-11-14 22:11:47

gat
Nowy forumowicz

ja w nią wierzyłam kiedyś - teraz już zaczynam wątpić. zawsze było jednak coś ponad samą przyjaźń. ;/

#17 2008-11-15 16:22:28

Emotka96
Nowy forumowicz

Może sie tak stać, ale podwarunkiem, że facet nie bedzie zbokiem a dziewczyna dziwka XDD cool

#18 2008-12-20 12:23:35

wilcza
Nowy forumowicz

Ja uważam, że jak najbardziej istnieje. Sama jestem dziewczyną, mam przyjaciół-chłopaków. Ani oni nie są zainteresowani mną, ani ja nimi - wszyscy mamy drugie połówki. Nikt nie wmówi mi, że to nie jest przyjaźń. Napewno jakie faceci słuchają mnie i potrafią pomóc lepiej od większości dziewczyn. Tak samo oni kiedy szukają pomocy w sprawach dziewczyn przychodzą do mnie, bo wiedzą, że facet dziewczyny do końca nie rozumie.;]

#19 2008-12-20 16:35:18

Ker
Forumowicz

Może cały ten konflikt pod tytułem "jest przyjaźń damsko-męska czy jej nie ma?" wynika z tego, że część z tych, którzy próbowali nie dojrzała do takiej przyjaźni? Bo nie rzecz w tym by chodzić z kimś za rączkę - najważniejsza jest poważna przyjaźń, taka "na dobre i na złe" a nie tylko na dobre.

#20 2008-12-28 13:34:37

Circus
Nowy forumowicz

Ja powiem tyle. nie wierze w taką przyjaźń bo przyjaźniłam się z chłopakiem, zastępował mi przyjaciółkę. Ale później okazało się że rozkwita miłość, a nie przyjaźń! Chociaż teraz przyjaźnie się z wieloma chłopakami. ale już nie tak blisko bo wiem ze to się później źle kończy.

#21 2009-01-20 13:36:52

tliszka
Nowy forumowicz

ja wierzę, choć czasem trzeba przeczekać trudne chwile gdy jednej ze stron się wydaje, że to coś więcej

#22 2009-01-20 20:02:16

Mika1
Nowy forumowicz

Kiedyś myślałam że istnieje. Jeszcze jakieś 2 lata temu miałam dwóch przyjaciół płci przeciwnej. Niestety po kilkunastu miesiącach jeden zaczął być zazdrosny o to, ze spotykam się z jakimś chłopakiem a drugi zaś gdy sobie troszeczkę więcej wypił napisał SMS-a że jestem wyjątkowa i nie traktuje mnie jako zwykłą koleżankę czy przyjaciółkę.... W obecnej chwili mam 3 baaaardzo dobrych kumpli (a to co innego niż przyjaciel) i wiem że Oni nie zakochają się we mnie:)

Ostatnio edytowany przez Mika1 (2009-02-26 12:36:55)

#23 2009-02-23 21:10:04

guanaco14
Forumowicz

wiesz, taka przyjazn owszem istnieje.
kiedys zakocham sie w pewnym chlopaku,
okazalo sie ze mieszkany na tym samym osiedlu, bliziutko siebie...
wiec stalismy sie przyjaciolmi...
w miedzy czasie czasem sie nim zachwycalam.. i obserwowalam..
co, gdzie i jak.. i stwierdzialm ze nie byla by z nas dobrana para.
pozro

#24 2009-03-03 10:55:39

pektusa
Nowy forumowicz

owszem istnieje nie kazdy czlowiek szuka podtekstow w przyjazni iii potrafi dogadac sie z plcia przeciwnai doskonale ja zrozumiec a dla tych co nie wierza to odpowiadam ze istnieje chocby u homoseksualistow :p

#25 2009-04-02 14:03:58

anus911
Nowy forumowicz

hmmm ja tam np wierze bo sama mam jednego kolesia za przyjaciela i bardzo dobrze nam ta przyjazn wychodzi:)wrecz bardzo dobrze:)niektorzy nawet uwazaja nas za rodzenstwo:)jezeli nie czujesz nic do kolesia ani on do ciebie to jest super:)

Stopka forum