.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-01-11 14:26:30

anka3012
Nowy forumowicz

Narzędzia na działkę

Witajcie w zeszłym roku kupiłam działkę ogrodniczą.Niestety okazało się, że nie ma tam praktycznie żadnych narzędzi do pracy w ogrodzie.Poprzednia właścicielka jest już wiekową osobą więc najprawdopodobniej jej dzieci zabrały narzędzia.
W tym roku na wiosnę chcemy ruszyć z pracą w ogrodzie dlatego muszę zakupić sporo narzędzi jednak na ten moment potrzebuję już kupić lub zamówić dobry szpadel.Słyszałam,że są już na rynku szpadle, które podczas kopania minimalizują napięcie mięśni pleców i gwarantują naturalną pozycję ciała przy pracy( mam problemy z kręgosłupem) dlatego postanowiłam poszperać w internecie i znalazłam stronę gdzie mają spory wybór tego typu narzędzi https://www.sklepogrodniczy.pl/szpadel- … s-1001568/
W tym tygodniu zamówię sobie ten szpadel tym bardziej, że wyczytałam, że szpadel ma hartowaną  głowicę z najwyższej jakości stali, a Wy gdzie zaopatrujecie się w tego typu narzędzia?Jestem na początku drogi związanej z pracą w ogrodzie więc chętnie posłużę się radami innych.Pozdrawiam.

#2 2018-01-22 09:23:24

maciek233
Forumowicz

Re: Narzędzia na działkę

Do rozpoczęcia sezonu działkowego jeszcze trochę zostało, ale warto już pomyśleć o zaopatrzeniu się w odpowiednie narzędzia. Ja jak co roku swoje zakupy zaczynam w sklepie internetowym Eco-Mobile http://eco-mobile.pl/ zamówiłem już nowy wąż ogrodowy, zraszacz oraz szpadel. Już nie mogę się doczekać, aż moja działka będzie wyglądać tak jak sobie wymarzyłem.

#3 2018-05-23 23:09:17

dab56
Forumowicz

Jeśli chodzi o narzędzia, to ja zazwyczaj zamawiam tego typu rzeczy przez internet. Ostatnio na przykład zamawiałam nowe szczypce na https://www.stukpuk.pl/narzedzia-reczne … e/szczypce, bo stare były już bardzo zniszczone. Przesyłka dotarła bardzo szybko, a ja praktycznie nie musiałam ruszać się z domu, bo kurier przyniósł paczkę pod same drzwi smile Takie zakupy on-line są naprawdę szybkie, tanie i wygodne wink

#4 2018-07-03 10:09:48

jowijowitka
Forumowicz

Sprawdź jeszcze w gazetce sklepu castorama, bo akurat jest taka możliwość na stronie https://www.gazetkonosz.pl/castorama/ mają w sumie wszystkie gazetki z polskich marketów. Nie wiem ile chcesz dokładnie wydać i czego potrzebujesz, ale myślę, że to miejsce jest spoko pod takie rzeczy właśnie.

#5 2018-10-03 12:55:48

Lewada
Forumowicz

W ogrodzie często poza narzedziami ogrodniczymi przydają się też przyrządy do drobnych prac ślusarskich. Zerknijcie na stronę sklepu http://artykulytechniczne.pl/produkty/f … adane.html  . Tu kupicie podstawowe jak i profesjonalne narzędzia ślusarskie. Sklep oferuje bardzo duzy wybór artykułów w przystępnych cenach. Czesto bez takich narzedzi ciężko cokolwiek zrobić w ogrodzie.

#6 2018-11-09 09:08:47

dziajdzo
Forumowicz

Na działce warto miec poza narzedziamy ogrodniczymi tez troche sprzetu do majsterkowania., Wiadomo jak to jest - czasem trzeba coś przyciąc, przykrecic wiec dobrze miec pod reka chocby najzwyklejsza wiertarke. ja ostatnio kupiłem wiertarko-ekretarke z ryobi. Jest prosta w obsłudze wiec nawet niedoswoadczony majsterkowicze bez problemu sobie z nia poradzi.

Stopka forum