.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-09-19 16:07:30

edison
Forumowicz

mieszkanie w Warszawie

Witam! Poszukuję nowych mieszkań w Warszawie , co mi polecacie ? Znacie jakieś godne polecenia miejsca gdzie można kupić fajne nowe mieszkanko w dobrej cenie? Może kojarzycie jakieś nowe inwestycje ? ? Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/ i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?

#2 2017-10-18 10:07:06

barta
Forumowicz

Re: mieszkanie w Warszawie

W stolicy jest cała masa różnych osiedli, jedne lepsze inne gorsze ale jest w czym wybierać. Na początek określ dzielnicę w której chcesz mieszkać, ja wybrałam Wolę, a tam najbardziej mi się podoba osiedle Nowe Odolany, jest tam też możliwość kupienia mieszkania z wykończeniem a materiały są naprawdę godne uwagi

#3 2017-10-23 10:59:06

boet
Forumowicz

Faktycznie pierwsze co powinieneś zrobić to określić dzielnicę, Warszawa jest za duża by celować w ciemno. Mi osobiście bardzo podoba się Wilanów, najbardziej atrakcyjna okolica bogata w parki i ośrodki rozrywki. Nie brakuje też centrów handlowych, szkół, przedszkoli, jest też łatwy dojazd do centrum, a niedługo powstanie jeszcze publiczna komunikacja ułatwiająca dojazd do Woli i Centrum. Jakbyś był zainteresowany to skontaktuj się z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim, zna się doskonale na nieruchomościach w tej dzielnicy i wiele osób go rekomenduje ze względu na fachowe i uczciwe podejście do klienta

#4 2017-10-23 17:33:45

melka502
Nowy forumowicz

jasne napierw dzielnica

#5 2017-10-26 13:27:28

marion
Forumowicz

Warto też się dowiedzieć kto zarządza danym osiedlem. Jeśli trafisz na firmę http://www.per-modum.pl/ to spoko będzie ci się mieszkać, ale są też zarządcy z którymi nie jest tak kolorowo.

#6 2018-01-30 11:24:09

manga11
Forumowicz

Ja bym wybrała niedrogie i w bardziej spokojnej okolicy gdzie są jeszcze miejsca fajne do rekreacji, może na Targówku to osiedle Atala? Tam jest bardzo ładnie i dzięki niezłej komunikacji łatwo można dojechać do centrum

#7 2018-02-23 06:59:01

rapido45
Forumowicz

Można się zawsze rozejrzeć na stronach gdzie oferują mieszkania na sprzedaż. Takie strony mają zazwyczaj wyszukiwarki więc możesz określić, co Cię dokładnie interesuje i w jakim przedziale cenowym. Uważam, że na początek warto się zorientować ile kosztuje nasze wymarzone mieszkanie. Weryfikacja marzeń z rzeczywistością to zawsze pierwszy krok. smile

#8 2018-03-12 13:34:11

izabelaziomek3
Nowy forumowicz

Cześć. Chciałbym się Was zapytać, czy ktoś z Was ma może u siebie moskitiery. Czy takie rozwiązanie Waszym zdaniem się dobrze sprawdza? Ja właśnie poważnie się zastanawiam nad zamontowaniem ich u siebie na kolejny sezon, tylko niezbyt wiem czy aby na pewno są one skuteczne... Mace odnośnie tego jakieś porady? Zastanawiam się również co byście powiedzieli na tę firmę z Katowic, która zajmuje się moskitierami http://roleter.pl/ Trzeba przyznać, że mają dość duże doświadczenie, więc może warto się bardziej zastanowić nad ich ofertą? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym smile Z całą pewnością mi się przydadzą smile

Znam tylko dwa rodzaje tragedii na tym bożym świecie. Jeden - kiedy człowiek nie może osiągnąć przedmiotu swoich pożądań - drugi, gdy go osiąga

#9 2018-04-27 13:47:50

boddekk
Forumowicz

Właśnie jestem na etapie zakupu nowego mieszkania i szukam czegoś ciekawego z rynku wtórnego. Deweloperzy budują mieszkania na obrzeżach, a z żoną chcemy mieszkać w centrum, dlatego interesują nas bloki z lat 80. i 90. Wiele mieszkań już odrzuciliśmy, bo wszędzie są problemy z sąsiadami albo zadłużenie, a my nie mamy ochoty się męczyć! Teraz nie szukamy już sami, bo to zajmuje za dużo czasu. Na https://www.homescanner.pl/cennik znaleźliśmy opcję sprawdzenia stanu prawnego, szkół, przedszkoli i żłóbków, przychodni lekarskich i komunikacji miejskiej w pobliżu mieszkania. Dostajemy wszystko w raporcie i jeszcze dowiadujemy się czegoś o sąsiadach.

#10 2018-05-21 21:13:04

Maranka
Nowy forumowicz

Ofert sprzedaży mieszkań w Warszawie jest mnóstwo na Allegro. Zobacz sama: https://allegro.pl/kategoria/mazowiecki … awa-116301 . Możesz ustawić parametry wyszukiwania na wielkość mieszkania i czy chcesz z rynku pierwotnego, czy wtórnego.  Zanim podejmiesz decyzję, to porównaj oferty, bo jest z czego wybierać, a to przecież wydatek nie mały. Więc dobrze się zastanów.

#11 2018-05-28 15:17:19

bigO
Forumowicz

Zdecydowanie jeśli chodzi o Warszawę to godna polecenia jest ta inwestycja na Bemowie - bardzo atrakcyjna lokalizacja no i cena smile  Niestety zostały już ostatnie mieszkania.

Stopka forum