.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-03-26 12:20:27

wojts
Forumowicz

Jakie konto internetowe wybrać?

Witam smile.gif Mam zamiar założyć sobie internetowe konto osobiste i chciałbym się w związku z tym poradzić was, jakie konta internetowe są najlepsze? Na pewno macie jakieś doświadczenia i opinie, jestem bardzo ciekawy mellow.gif Ja zastanawiam się nad tym kontem: konto internetowe Ma ktoś może takie konto i może podzielić się uwagami na jego temat? Dzięki rolleyes.gif

#2 2010-03-26 13:11:48

teneniel
Forumowicz

Re: Jakie konto internetowe wybrać?

kiedyś takie konto miałam w db... i jakoś nie bardzo przypadło mi do gustu, obsługa średnia, poruszanie sie po serwisie jak dla mnie skomplikowane
jednocześnie w tym samym czasie posiadałam (nadal mam) konto w mBanku - póki co, nie było żadnych poważniejszych wpadek, o przerwach technicznych dowiadujesz się na min. 2 tygodnie przed (dostajesz na konto wiadomość od systemu) i w zasadzie miła obsługa przez telefon - jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło, by coś było nie tak, jak załatwiałam różne sprawy.

Mangowe szablony na bloga  -  http://blueberry-amnesia.net
Fotoblog z mangowymi gadżetami  -  http://blueberry.folog.pl

#3 2010-03-26 20:27:56

wojts
Forumowicz

Hmmm dzięki za opinie - na pewno mi się przyda smile

#4 2010-07-16 13:32:50

Nicco
Forumowicz

Mam konto w mBanku już 7 lat i uważam, że jest ok, nie ma się czego przyczepić. Możliwe, że są i lepsze oferty, nie wątpię, ale skoro nie mam powodów do narzekanie, to nawet nie próbuję zmieniać banku i przebijać się przez kolejna serię formalności wink

#5 2010-09-21 14:20:44

mooneyonline4u
Nowy forumowicz

wojts napisał:

Witam smile.gif Mam zamiar założyć sobie internetowe konto osobiste i chciałbym się w związku z tym poradzić was, jakie konta internetowe są najlepsze? Na pewno macie jakieś doświadczenia i opinie, jestem bardzo ciekawy mellow.gif Ja zastanawiam się nad tym kontem: konto internetowe Ma ktoś może takie konto i może podzielić się uwagami na jego temat? Dzięki rolleyes.gif

Ja mam w Ipko - ogólnie to jestem zadowolony,ale zastanawiam się nad zmianą - na to konto o które pytasz w swoim poście, mają bardzo dobre warunki na pewno lepsze od Ipko.

#6 2010-09-29 07:45:31

ManiekBL
Nowy forumowicz

Ja mam właśnie to konto internetowe Deutsche i szczerze polecam, wystarczy ze zrobisz raz w miesiacu oplate karta za dowolna kwote i juz konto jest w pelni darmowe zarowno w polsce jak i zagranica smile

Ostatnio edytowany przez ManiekBL (2010-09-30 02:51:40)

#7 2011-12-19 20:35:08

tooomash
Nowy forumowicz

Witam! Na tej stronie są podane różne (ok.15), do wyboru konta osobiste. Pozdrawiam!

InvestPuls.pl - Twoja Porównywarka Kredytowa

#8 2012-01-07 13:03:17

mrobert15
Forumowicz

Proponuję wykorzystać jakiś ranking kont osobistych przy podejmowaniu decyzji o wyborze konta bankowego. Takie porównanie powinno pomóc w znalezieniu najlepszego rachunku.

Witryna Kredyty Lokaty Konta z wiadomościami i poradami bankowymi i finansowymi. Dostępne również oferty bankowe, np.: kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, lokaty bankowe, karty kredytowe, konta bankowe, itd.

#9 2013-06-20 11:13:18

makskolar
Nowy forumowicz

Ja mogę polecić konto w BZ WBK. Mam już od 5 lat. Możecie sobie poczytać na tej porównywarce. A taka porównywarka banków znajduje się na stronie http://ocenbank.pl/banki/produkty/bzwbk/5. Pozdrawiam smile

#10 2013-09-28 01:19:46

vivusa
Nowy forumowicz

Najtańsze jest konto internetowe w alior sync, opinie klientów mówią same za siebie.

#11 2013-10-26 20:06:32

kristoff
Nowy forumowicz

Przy okazji tematu finansowego chciałem zapytać o kredyt. Interesuje mnie pożyczenie 400-500 zł w formie tzw. chwilówki, czyli na jakieś dwa tygodnie. Po pierwsze najważniejsza jest dla mnie szybkość otrzymania takiej pożyczki, jak najszybciej i jak najmniej formalności. Po drugie przede wszystkim uczciwość, żeby nie było żadnych dodatkowych opłat czy niejasnych regulaminów. Jaką firmę polecacie? Widzę, że dość korzystne warunki przy takich kwotach są na okmoney.pl - czy ktoś z was korzystał już z tej firmy?

#12 2013-11-19 04:13:35

1jestem
Nowy forumowicz

kristoff napisał:

Przy okazji tematu finansowego chciałem zapytać o kredyt. Interesuje mnie pożyczenie 400-500 zł w formie tzw. chwilówki, czyli na jakieś dwa tygodnie

To zbyt małe kwoty aby porywać się na pożyczki parabankowe. Nawet te 400 zł może wprowadzić w nie lada kłopoty. Jedna firma zażąda spłaty z kosztem 100 zł a inna może za to samo brać 1000 zł. Klienci często dowiadują się o kosztach po fakcie. Firmy obsługujące pozabankowe pożyczki nie muszą się i tak martwić, klienci nawet z zagranicy pożyczają a rząd nic z tym do tej pory nie potrafił zrobić... i raczej nie zrobi.

#13 2015-09-24 05:33:03

znajoma12
Forumowicz

Do tej pory jak tylko miałam kłopoty finansowe to korzystałam z tych propozycji  https://www.proficredit.pl/   Szczerze polecam.  na chwilę obecna przystąpiłam do programu partnerskiego. Wszystkie moje oczekiwania zostały zrealizowane, a mi na konto wpływa dodatkowa wypłata. Jeśli posiadacie firmę, szczerze polecam.

Ostatnio edytowany przez znajoma12 (2015-09-24 05:34:21)

#14 2015-12-03 23:09:56

boet
Forumowicz

Jeśli chodzi o konto firmowe to na pewno najlepsze będzie to : https://ecommerce.poczta-polska.pl/pl/u … ta-firmowe

#15 2016-04-08 11:39:31

jolatokaj
Nowy forumowicz

Jeśli chodzi o konto osobiste to ja polecam Millennium Bank. A dla zainteresowanych oszczędzaniem polecam portal oszczednoscionline.pl

Stopka forum