.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-04-06 14:16:40

Mujczla
Forumowicz

farba blond

Drogie panie, poszukuję informacji, która farba blond najdłużej zachowa na włosach swój kolor. Nie chcę co tydzień go odświeżać, dlatego zależy mi, żeby po trzech dniach nie był żółty. Jest to w ogóle możliwe?

#2 2017-04-18 08:53:25

Zordys
Forumowicz

Re: farba blond

ciężkie pytanie. nie wiem od czego zależy trwałość koloru. moje włosy wyglądają dobrze aż do pojawienia się odrostów - wtedy dopiero uznaję, że trzeba ufarbować włosy. używam blondów loreala, tu masz całą gamę http://lorealparis.pl/needs/koloryzacja/blond.aspx próbowałaś farb loreal?

#3 2017-04-20 01:05:38

millikk
Nowy forumowicz

warto dbać również o ot co jemy , dzięki temu będziemy mieć zdrowe piękne włosy:) witaminy są bardzo wazne

Długo i szczęśliwie żyje się tylko w bajkach"...

#4 2018-04-27 09:02:08

dab56
Forumowicz

Zordys napisał:

ciężkie pytanie. nie wiem od czego zależy trwałość koloru. moje włosy wyglądają dobrze aż do pojawienia się odrostów - wtedy dopiero uznaję, że trzeba ufarbować włosy. używam blondów loreala

Ja też bardzo chętnie sięgam po farby do włosów od loreal. Jeśli chodzi o blondy to polecam casting creme gloss blond. Odcień jest naprawdę świetny, jeśli lubicie jasne blondy to na pewno też przypadnie Wam do gustu. A ogólnie sama farba też jest bardzo dobrej jakości, ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza, a kolor jest bardzo trwały i nie "ściera się" z włosów. Kosmyki bardzo ładnie się też po niej błyszczą wink

#5 2018-05-10 08:24:34

laurapaulini
Forumowicz

Mnie udało się wreszcie zrobić ładny blond. taki chłodny. Miałam wcześniej ciepły odcień blondu i nie mogłam się go pozbyć,  żaden fryzjer nie dobrał mi odpowiedniej farby... I tak wychodziły ciepłe żołte. Poleciła mi koleżanka Akademia Perfect Hair i tam dopiero mi zrobili, to co chciałam, wyszedł piękny chłodny odcień blondu

#6 2018-05-17 20:42:11

Maranka
Nowy forumowicz

Ja malowałam farbą Loreala i byłam bardzo zadowolona z odcienia. Wyszedł mi dokładnie taki chłodny blond. Na Allegro mają duży wybór odcieni. Sama zobacz: https://allegro.pl/kategoria/wlosy-kolo … Or%C3%A9al . Na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie. A przyczyną żółtego odcienia może być zbyt ciemny kolor Twoich włosów. Jeżeli różnica między kolorami jest zbyt duża, to czasami trzeba włosy odbarwić, by uzyskać pożądany efekt.

Stopka forum