.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-01-18 14:12:55

faceit66
Forumowicz

Alkoholizm

Poszukuje osób, które miały problem z alkoholizm i które wygrały z nałogiem. Mój tato jest chory, a ja nie wiem jak mu to uświadomić. Czy ktoś z was stosował wszywki z esperalem? http://www.wroclaw.esperal24h.pl/ co o nich myślicie?

#2 2017-01-19 11:21:41

renia159
Nowy forumowicz

Re: Alkoholizm

Dużo informacji na temat alkoholizmu i wszywek alkoholowych znajdziesz tutaj. Kiedyś trafiłam na tę stronę. A tu artykuł, który również będzie pomocny. Owocnej lektury!

#3 2018-01-12 22:16:24

Masakra11
Forumowicz

Jeśli jesteś uzależniony np. od alkoholu skontaktuj się z Mental Relax House To ośrodek leczący uzależnienia. Znajdziesz tam pomoc. Jeśli chcesz bliższych informacji na stronie jest również czat, będziesz mógł w spokoju zadać pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi.

#4 2018-02-02 13:15:59

golla
Nowy forumowicz

Moim zdaniem esperal, ani ośrodek odwykowy nie wyleczy z nałogów jeżeli nie zmienimy naszego życia. Choroba jest w nas ludziach, społeczeństwie, systemie. Rodzimy się bez nałogu o ile uzależnienie nie przekazała nam mama pijąc w okresie ciąży. Jednak z czasem nasza psychika "siada" w zderzeniu z "wyzwaniami życia". Ni3e możemy sprostać ambicjom oderwanym od rozsądku. Dość trafnie temat precyzuje artykuł w serwisie o zdrowiu http://www.zachowajmyzdrowie.pl/potrafi … rzezwosci/ . Nie rodzimy się alkoholikami. To system robi z nas osoby uzależnione.   
http://www.zachowajmyzdrowie.pl/wp-content/uploads/2017/12/czy-potrafimy-%C5%BCy%C4%87-w-trze%C5%BAwo%C5%9Bci-2.jpg

#5 2018-02-25 22:57:56

mczay
Forumowicz

Niestety, zdecydowana większość alkoholików nie chce dopuścić do siebie informacji, że ma problem z nadużywaniem alkoholu... Chcąc pomóc takiej osobie, dobrze jest zabrać ją do http://www.centrumdobrejterapii.pl/ w Krakowie, w którym mogłaby poddać się terapii.

#6 2018-03-12 09:56:30

znajoma12
Forumowicz

To prawda alkoholik musi wyrazić zgodę na leczenie. A często jest tak ze musi dotknąć dna by sie obudzić i podjąć leczenie. Warto w tedy uda sie po pomoc np tuPrywatne odtrucie alkoholowe olsztyn    Terapię zaczyna się od dotoksu, który trwa 7 dni a potem następuje leczenie. okres leczenia to 8 tygodni. Poza tym przez rok pacjenci sa objęci rocznym okresem ochronym. Polega to na interwencji gdy ich abstynencja zostaje narażona.

Ostatnio edytowany przez znajoma12 (2018-03-12 10:49:12)

#7 2018-03-13 12:40:51

Christ3334
Nowy forumowicz

Wiecie jakie są rodzaje kreatyny? Nie wiem jakie są najlepsze i na co zwrócić uwagę podczas wyboru. Może ktoś z Was może mi coś powiedzieć na ten temat? Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc, ponieważ kompletnie nie orientuje się w takich tematach.

#8 2018-04-05 15:01:17

azmia12
Nowy forumowicz

Cześć, słyszeliście coś o tej klinice - http://www.esperal.info.pl/oddzial-wroclaw/ ? Wszędzie już szukam pomocy dla ojca, bo terapia nie przyniosła efektów ;(

#9 2018-09-25 00:09:09

Jolina2
Forumowicz

Kazda pomoc w takiej sytuacji jest na wage złota. Warto wybrac sie do profesjonalnej kliniki jak Medox w Nowym Modlinie. Oni nie takim problemom juz zaradzali wiec lepiej nie zwlekac i siegnac po wlasciwą pomoc doswiadczonych lekarzy

#10 2018-09-27 18:56:57

martyna969696
Nowy forumowicz

Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl

#11 2018-10-11 08:19:16

domi78
Forumowicz

Mój dobry przyjaciel jest obecnie w ośrodku terapii Tratwa w Wiśle. Wychodzenie z tego nałogu jest w zasadzie awykonalne, ponieważ taka osoba zawsze jest "narażona". Nie da się po prostu z tego wyjść, bo zawsze istnieje ryzyko, że spróbuje alkoholu i ponownie wpadnie w nałóg. Ale wszystko zależy od silnej woli. Mój przyjaciel czuje się znacznie lepiej i powoli odzyskuje wiarę w to, że świat wcale nie jest taki zły i beznadziejny. Od ludzi, którzy się tam nim zajmują bije pozytywna energia i są bardzo przyjaźnie nastawieni

#12 2018-11-16 20:08:04

jjusti18
Forumowicz

Jednym z dobrych ośrodków lecenie uzależnień jest Ośrodek Zaroślak w Borach Tucholskich. Wiem, gdyż właśnie tam na leczeniu przebywała moja kuzynka. Zawdzięcza ona bardzo dużo tej terapii, ponieważ wyszła z nałogu, rozpoczęła naukę i zdobyła wymarzone wykształcenie i pracę. Dzięki ludziom tam pracującym, którzy naprowadzili ją na dobrą drogę, może teraz normalnie żyć.

#13 2019-02-15 11:39:12

tom95
Forumowicz

A może by spróbować go namówić na indywidualną wizytę u specjalisty? Nie AA, tylko anonimowo, żeby mógł sobie z kimś porozmawiać. Na przykład odwyk kraków oferuje takie usługi. Alkoholizm to poważny problem, ale osoba uzależniona może tego nie dostrzegać.

#14 2019-03-07 13:04:30

Zuzzanna
Forumowicz

Są osoby mi bliskie, które wiedzą, że są chore, jednak nie pójdą się leczyć. Wstydzą się, ale też podświadomie czują, że nie ma sensu.. Ech. Dlatego zainteresowały mnie ustawienia hellingerowskie i terapia zajęciowa prowadzona przez Gerharda Walpera w Szkole Cichych Ustawień w Gdańsku. Mówić się tam będzie o Miłości, chorobie i uzdrowieniu, czyli o tym, jak brak miłości wpływa negatywnie na nasze życie i że powtarzamy błędy rodziców. W końcu jak ktoś pije, bo rodzice też to robili, to przecież właśnie to. Mam nadzieję, że po spotkaniu zaczną myśleć troszkę inaczej..

#15 2019-03-25 09:40:13

kar83
Forumowicz

Poczytajcie sobie o roślinie Kava kava. To świetna alternatywa dla alkoholu i innych używek. Ma działanie psychoaktywne, ale nie uzależnia i jest legalna w Polsce. Tutaj https://www.kavasklep.com/ sklep, gdzie Kava kava można kupić. Co do działania tej rośliny to znane jest od wieków. Mieszkańcy z wysp Mikronezji stosowali ją i stosują nadal. Działa odprężająco, uspokajająco, redukuje napięcie mięśniowe, stres.

#16 2019-03-25 21:48:47

ogierkaaar
Nowy forumowicz

Cześć, jestem Jowita i od dziś będę użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam

#17 2019-04-09 16:26:14

rewo13
Forumowicz

Alkoholizm to poważna choroba, która niestety zaczyna się już u coraz to młodszych ludzi. Na odwyk kraków można spotkać już nawet nastolatków. Uważajcie na siebie i swoich bliskich. Jeśli tylko coś zacznie się dziać, nie wahajcie się i zgłoście do ośrodek terapii uzależnień kraków.

#18 2019-05-22 16:09:04

mayczak
Nowy forumowicz

Jest wiele sposobów na to, aby uporać się z tym okropnym nałogiem. Jednym z nich jest między innymi zaopatrzenie się w roślinę Kudzu Root, która nie tylko wspomaga w walce z nałogiem, ale również ma prozdrowotny wpływ na wątrobę, krew oraz dodatkowo wspomaga trawienie. Jednym z miejsc, w którym można dokonać jej zakupu jest https://www.herbavis.eu/produkt/kudzu-root - można tutaj również dowiedzieć się więcej na temat tej rośliny.

Stopka forum