.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-08-29 15:52:30

Michal1000
Nowy forumowicz

Co to ma być?

Nie mogę się połapać po edytowaniu serwisu wszystko zmieniliście i jest to teraz na maxa pokręcone. Mi się te zmiany nie podobają, ale skoro już są to trudno sad

#2 2009-08-29 15:59:30

aden
Forumowicz

Re: Co to ma być?

Hm, myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Wystarczy poświęcić chwilę na zorientowanie się co i jak. Potem już jest łatwo smile

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#3 2010-04-19 23:01:39

DukeOlo
Nowy forumowicz

Kwestia przyzwyczajenia śmiechu warte najbardziej mi się podoba ten opis linku "czytaj więcej..." przy notkach które mają więcej niż 7 linijek. Może odrazu piszmy skrótami po co są wyświetlane notki wszystkie na jednej głównej stornie każda notka powinna być schowana tak żeby nie można było się do niej dostać. KRETYNIZM już niedługo to będzie można pisać notki swoje tylko w skrótach, i tylko w notatniku.

MOIM ZDANIEM ZMIANY TO POWINNY W ZARZĄDZIE TEGO DZIADOSTWA. PS PODZIĘKOWANIA DLA JOE.pl to dzięki nim taką zabawę mamy.

#4 2010-04-19 23:32:33

PaulMichael
Moderator

Widać DukeOlo, że nie masz pojęcia o świecie blogowym.

Link 'czytaj więcej' jest potrzebny, bo nie każdy chce czytać wszystkie notki na blogu i niepotrzebnie przewijać nie wiadomo jak stronę w dół.

Ostatnio edytowany przez PaulMichael (2010-04-19 23:33:37)

Portfolio: Pablo Artist

#5 2010-04-26 15:35:08

Yumi123
Nowy forumowicz

Ogólnie, wielkie dzięki, dla geniuszy odpowiedzialnych za te zmiany, którzy pousuwali adresy, które pozostawiali w komentarzach czytelnicy mojego bloga spoza serwisu. Założyli chyba, że nauczyłam się na pamięć pięćdziesięciu różnych adresów, więc można spokojnie się ich pozbyć. Teraz nie mam pojęcia,  jak się skontaktować z tymi, którzy nie podali numerów gg, lub czegoś.
Jeszcze raz, wielkie dzięki.
Blog4u zmienia się w komercyjny shit, zero klasyki, tego, co było. Teraz mamy cukier i sweet  co jest świetną przynętą na pokemony, które tylko czekają, żeby w pięknych, shiftowanych słowach opowiedzieć nam, jak to fajnie było dziś kraść słodycze w sklepie motoryzacyjnym. Naprawdę, wszystko teraz jest narzucone, ograniczone i mało fajne. Wolałam ten serwis, który przyciągnął mnie po raz pierwszy, jakieś 3 lata temu. Był prosty i nie odpicowany jak oficjalna strona Dody, oryginalny i spokojny. A to coś, co mamy teraz... Kurczę, strasznie się zawiodłam. I to nie jest kwestia przyzwyczajenia, Eden. Gdyby ktoś nagle zamknął Cię w klatce bez powodu, to też byś się przyzwyczaił/a?

#6 2010-04-26 16:14:29

aden
Forumowicz

Zamknięcie w klatce to nie jest odpowiednie porównanie. Zmian nie wprowadzono w ciągu jednego dnia, ale dano nam czas na testowanie, zgłaszanie uwag. Czemu wtedy się nikt tak krytycznie nie wypowiadał?
Poza tym, tuż przed beta testami, była możliwość podsuwania swoich propozycji - większość tego, za czym postowałam, się pojawiła i dlatego jestem bardzo zadowolona.
A co do usunięcia adresów... pomyśl - ich pozostawienie to świetna pożywka dla spam-botów i spamerów. A spam, poza niechcianymi reklamami, generuje dodatkowy ruch na serwerach i całe mnóstwo tego typu rzeczy. A to sprawia, że zostaje mniej miejsca na blogi Twoje, moje i innych osób. Dlatego też, trzeba to zwalczać.
No i nie wyobrażam sobie przebudowania systemu BEZ zmiany szaty graficznej i rozłożenia elementów. Chociaż to, czy jest ładnie i schludnie czy "jak oficjalna strona Dody", to kwestia gustu...

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#7 2010-04-27 09:02:49

bart
Administrator

DukeOlo napisał:

najbardziej mi się podoba ten opis linku "czytaj więcej..."

W ustawieniach można wyłączyć tą opcję...

#8 2010-06-11 17:38:45

miyako
Nowy forumowicz

Może i ja napiszę coś od siebie...
Poprzedni wygląd serwisu mi odpowiadał. Jednak, nowy również ma wiele plusów. Wiadomo na początku trudno było się "przerzucić" na coś nowego, ale w końcu mi się udało tego dokonać wink
Jeśli chodzi o wygląd, który tak przeszkadzał Yumi123, jest wielkim plusem (co nie znaczy, że poprzedni był zły), i wcale nie jest on w stylu "Diamond Bitch" daleko, daleko mu do takowego.
Jednak mam wrażenie, że po całej tej zmianie na blog4u chyba społeczność naszego serwisu zmalała... sad
W jednym zgadzam się z Yumi123 - usunięcie adresów z innych serwerów. No kurcze i jak ja niby mam teraz odzyskać adresy tych 60 osób, które wpisały mi się do księgi gości...? Moim zdaniem to powinno zostać tak jak było. Spam był, jest i będzie nawet bez tego…
Druga (i ostatnia) sprawa jaka mnie trochę zirytowała to "koszt" za reklamę bloga. 20 pkt na 5 dni! Wcześniej za tą ilość punktów było 10 dni (jeśli jeszcze dobrze pamiętam). Skoro podwyższamy "cenę" to podwyższmy również "wartość", że się tak wyrażę...
To by było w sumie tyle co chciałam napisać.
XOXO,
Miyako.

Ostatnio edytowany przez miyako (2010-06-11 17:39:19)

#9 2010-06-11 22:21:38

PaulMichael
Moderator

SMS-y są drogie, autorzy dostają z tego resztki. Dlatego ta płatność jest droga.
Ale od niedawna jest możliwość płatności za pomocą przelewu lub karty kredyt., co jest bardzo tanie i się naprawdę opłaca.

Co do usuwania adresów - w blog4u nie chodzi o to, żeby było 18 tys. blogów, ale o to, żeby dostarczały wartościowej treści, regularnie. Dlatego są kasowane nieaktywne, zapomniane blogi, bo po co mają zajmować miejsce i adresy dla innych.
P.S.: W regulaminie od początku był zapis, że nieaktywne blogi będą usuwane, nie można mieć teraz o to do nikogo pretensji - jedynie do siebie, że się nie przeczytało wcześniej regulaminu wink

Ostatnio edytowany przez PaulMichael (2010-06-11 22:24:35)

Portfolio: Pablo Artist

#10 2010-06-12 16:55:49

matmaxalez94
Moderator

PaulMichael napisał:

SMS-y są drogie, autorzy dostają z tego resztki. Dlatego ta płatność jest droga.

Tu sie zgadzam w 100%! W jednej z firm ktore daja smsy zalozylem konto, kolega prowadzacy hosting jeszcze w innej ma konto to tworzenia kodow smsowych, numerow... zeby mozna bylo latwo i szybko zaplacic smsem, tylko ze jest jeden maly minus! Jezeli ktos mi wysle smsa za 10.98zl to ile ja z tego mam? Niby wysyla ktos smsa za 10 zlotych i mowi ze tyle zaplacil mi ale na serio to ja z tych 10.98 mam tylko 3.50zl. 2.98 jak sie nie myle to podatek, ja dostaje 3.50 to patrzcie ile zarabia firma ktora udostepnia numery platne z kodami... wiecej od nas!

Stopka forum