.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-12-16 13:53:30

poollannika
Forumowicz

Super pomysł na mocne zdrowe włosy

Szukacie dobrych porad w zakresie olejowania włosów ? Nie wiecie czy to jest skuteczna metoda, warto uwagi ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na blog http://olejowaniewlosow.org w którym dowiecie się co daje olejowanie włosów, jego najlepsze rezultaty są opisane na tym portalu, mi olejowanie włosów bardzo pomogło i w końcu mam ładne lśniące włosy !

#2 2016-12-29 21:03:16

Tatareczka
Forumowicz

Re: Super pomysł na mocne zdrowe włosy

Na moje sianko na głowie pomogły mi domowe maseczki na, które przepisy znalazłam tu http://obk.pl/jak-uratowac-zniszczone-wlosy/ . Pieknie nawilzyły i odżywiły moje włosy smile O tym olejowaniu jeszcze nie słyszałam to chyba jakaś nowość?

#3 2017-01-12 03:56:56

boet
Forumowicz

Ja bym poradził najpierw poczytać trochę odnośnie problemów z włosami a potem dopiero szukać odpowiedniego złotego środka http://www.vichy.pl/artykul/wypadanie-w … 50209.aspx problemy bywają różne i ciężko jest stosować coś ogólnego.  Wiedza to podstawa do leczenia.

#4 2017-01-26 20:22:49

Kommenn
Nowy forumowicz

Ja od niedawna stosuję taki olej z ostropestu - https://niwki.pl/produkt/olej-z-ostropestu/ Moim zdaniem jest on bardzo skuteczny wink

#5 2017-04-28 15:22:13

barta
Forumowicz

Mi pozostaje tylko przedłużanie i zagęszczanie włosów bo mam genetycznie uwarunkowane słabe i cienkie włosy, żadne odżywki ani cudowne środki i dieta tego nie zmienią.

#6 2017-04-28 18:28:57

kwiatek14
Forumowicz

Olejowanie to dobry pomysł, sama próbowałam i otrzymałam całkiem dobre efekty. Olejowałam olejkiem arganowym od połowy głowy po końcówki, przez 3 tygodnie. Później już mi się nie chciało, ponieważ miałam trudności ze spłukaniem tego oleju i denerwowało mnie to. Ale mimo wszystko olejowanie upiększa włosy.

#7 2017-05-23 18:33:37

betikin
Nowy forumowicz

Olejki jak najbardziej pomagają na piękne włosy, ale też można udać się do profesjonalnego fryzjera i dopytać co jest dobrego na włosy

#8 2017-06-22 23:49:04

Veadtuck
Nowy forumowicz

Zupełnie szczerze mówiąc, to ja się kompletnie na tym nie znam...

Chciałabym tylko dostać się dokądś

#9 2019-02-14 13:55:31

bergenia
Nowy forumowicz

Ja też mam suche, mimo że długie to szkoda mi ich obcinać, sama nie wiem jak zaradzić temu.

#10 2019-02-26 15:04:12

domi78
Forumowicz

No najważniejsze to dobrać odpowiedni szampon do włosów. Ja staram się zawsze mieć swój ulubiony z Loreal, ale używam też inne. Kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów też kupuję dobre w rossmanie, ale ostatnio znalazłam na ceneo produkty do Stylizacja i pielęgnacja włosów Moroccanoil przyznam szczerze że pierwszy raz widzę tą markę. Ale oferty sa kuszące.

#11 2019-08-25 23:59:35

doggma
Forumowicz

Moja siostra wpadła na taki pomysł , że zacznie nosić perukę, którą nabyła w https://perukisklep.pl/ . Przyznam, że naprawdę korzystnie na tym wyszła, bo nigdy nie była w stanie swoich włosów zapuścić ze względu na słabą kondycję, a dzięki peruce w końcu ma swoją ulubioną długość.  I oczywiście piękne, zdrowe włosy smile

#12 2019-09-27 13:27:27

wiki62
Forumowicz

Ja już w ogóle nie używam kosmetyków z drogerii. Całkowicie przerzuciłam się na produkty naturalne i jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam wyprobować Botame: https://www.doz.pl/apteka/k3378-Botame?c_a=1 . Produkty tej marki są niedrogie, a bardzo przyjemne w użytkowaniu.

Stopka forum