.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-10-23 10:12:10

lapona
Forumowicz

Maskara/szczoteczka

Jak oceniacie szczoteczkę w masakrze maybelline one by one satin black? Nie mogę jej na żywo zobaczysz, a chciałabym kupić tą maskarę. Jak w ogóle tusz, trwały jest? Jak się poryczę na ślubie u brata to wytrzyma kilka ciężkich łez szczęścia ? smile

#2 2016-10-23 16:13:49

Tatareczka
Forumowicz

Re: Maskara/szczoteczka

Ja jej używam i jestem zadowolona. Ładnie pogrubia rzęsy, nie robi grydek a szczoteczka rozczesuje je i łapie najwet te najkrótsze rzęski smile Tutaj możesz więcej o niej poczytać http://www.maybelline.pl/produkty-do-ma … black.aspx smile

#3 2018-02-20 14:18:30

rapido45
Forumowicz

Ja ostatnio zainteresowałam się zabiegami na rzęsy i trafiłam na salon http://www.ateliermagnitica.pl/stylizacja-rzes/. Przedłużanie rzęs chyba nie jest dla mnie, ale zagęszczanie już jak najbardziej. smile Czy któraś z Was korzystała już z takich zabiegów? Proszę o opinię. Chciałabym wyglądać ładnie i naturalnie. smile

#4 2018-03-10 14:02:26

sylwia3005
Nowy forumowicz

Dziwne z Maybeline zawsze trafiałam na fajną szczoteczkę.

#5 2018-10-16 08:56:11

Zuzzanna
Forumowicz

Hejka dziewczyny, czy znacie markę Taida Niklas zajmującą się sztucznymi rzęsami? Jeśli nie, to zapraszam do przeczytania tego artykułu https://rzesownia.net/marki/taida-niklas/ . Będę wdzięczna, jeśli wskażecie mi, co jeszcze mogę napisać o nich, jak wzbogacić ten tekst?

#6 2018-10-18 19:30:45

Zuzzanna
Forumowicz

Czy naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia?

#7 2018-11-10 18:09:33

jjusti18
Forumowicz

Nie wiem... Akurat nie stosowałam nigdy tej maskary także trudno mi powiedzieć na ten temat. A czy macie jakieś doświadczenie z doklejanymi rzęsami? Bo właśnie znalazłam na stronie malahit.pl 20% taniej sztuczne rzęsy  Wildlash Fancy  Ardell Lashes  https://malahit.pl/product-category/mak … ne-rzesy/, czyli w cenie 18, 32 zł . Bardzo mi się spodobały te z brokatem, idealnie nadają się na większą impreże.

#8 2019-08-07 08:02:36

ewape
Nowy forumowicz

Ten tusz był całkiem niezły, ale odkąd zaczęłam robić sobie sztuczne rzęsy, tak je pokochałam, że nie wracam już nawet do najlepszego tuszu. Polecam spróbować Ci na początek syntetyczne kępki rzęs z tej strony https://www.muastore.pl/ smile

#9 2019-08-10 11:24:29

hanaw
Nowy forumowicz

Bardzo fajna mascara, używam codziennie smile

#10 2019-08-19 11:30:18

ragi27
Forumowicz

ja nie przedłużam rzęs od kiedy używam odżywka do rzęs  . Warto poczytać opinie i rankingi na ten temat przed kupnem produktu. Pamiętajcie zeby wybierać sprawdzone okulistycznie produkty . Mam zagęszczone i długie rzęsy, prawie jak przedłużane smile

Ostatnio edytowany przez ragi27 (2019-08-19 11:30:58)

Stopka forum