.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-01-31 13:49:52

matmaxalez94
Moderator
Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 230

Serwisy

Jakie hostingi (strony, maile...) polecacie, jakie fajne strony znacie? Jak je wszyscy oceniacie? Czy sie serwis wam podoba, joe, blog4u a moze o2?
Tutaj piszcie wasze strony, ulubione lub nie :p

Offline

 

#2 2009-01-31 16:32:57

teneniel
Forumowicz
Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 159

Re: Serwisy

Na e-mail zawsze na 1 miejscu będę polecać GMAIL, oprócz tego tlen.pl ( o2.pl ) i WP - zdecydowanie NIE POLECAM onetu na skrzynkę - raz, że filtr antyspamowy źle działa (nie filtruje dostatecznie spamu) albo jak ostatnio - działać przestał w ogóle i żadnych e-maili nie oznaczysz jako spam; dwa, że często e-maile dochodzą z dużym opóźnieniem (np. rejestracyjne na 24h potrafią dojść po 3 dniach - kiedy link aktywacyjny jest już dawno nieważny) albo w ogóle nie dochodzą, bo system onetu odrzuca sporą ilość adresów już na poziomie samego hosta onetowego.

Jeśli chodzi o hosting stron: kiedyś był dobry i darmowy hosting na ovh.org - od kilku miesięcy już go nie ma, a szkoda bo miało się 60mb przestrzeni, bez reklam i jakichkolwiek linków zwrotnych do serwisu. Dobry jest hosting na za.pl, choć niektórzy mogą narzekać na reklamy, to samo yoyo.pl. Jeśli chodzi o hostingi zagraniczne, to kiedyś używałam 110mb.com i szczerze mówiąc jest nawet całkiem niezły a opinie ma naprawdę przychylne ^^

Hosting grafik:
dla naprawdę niewiele wymagających: imageshack.us - z tym, że ostatnio coś kiepsko działa; poza tym każdy może sobie obejrzeć i pożyczyć Twoje zdjęcie/grafikę i nie masz na to wpływu.
photobucket.com - moim zdaniem najlepszy do przechowywania grafiki czy zdjęć - po zarejestrowaniu jest opcja całkowitego zamknięcia konta dla osób niepowołanych, albo ustanowienie hasła dla poszczególnych katalogów lub całego konta. Jest też prosty interfejs przyjazny dla użytkownika + proste kopiowanie linka do grafiki w dowolnej wybranej postaci.
Z polskich jest fotosik, ale szczerze mówiąc to bałabym się tam sobie wrzucać swoje zdjęcia - raz, że wszystko jest dostępne dla ogółu, dwa, że całkiem sporo ludzi zgłasza problem ze złym wyświetlaniem grafiki na stronach, albo wręcz braku jej wyświetlania.

jak jeszcze coś mi przyjdzie do glowy to napiszę ^^


Mangowe szablony na bloga  -  http://blueberry-amnesia.net
Fotoblog z mangowymi gadżetami  -  http://blueberry.folog.pl

Offline

 

#3 2018-05-17 16:43:47

Borys51
Nowy forumowicz
Zarejestrowany: 2018-05-17
Posty: 1

Re: Serwisy

Ja też nie polecam onetu, tak samo wp.

Offline

 

Stopka forum