.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-08-03 09:59:07

ewulka621
Nowy forumowicz

Jakie ubranka dla niemowląt?

Chciałam się Was zapytać, jakie kupujecie ubranka dla niemowlaka dziewczynki? Bo ja właśnie ostatnio znalazłam sklep internetowy Piccolino, który bardzo mi się spodobał. Jest tu wiele ładnych ubranek dla dziewczynki, a także dla chłopca. I te ubranka są bardzo dobre gatunkowo. A Wy, gdzie kupujecie takie ubranka?

#2 2018-01-04 09:27:22

darek95
Forumowicz

Re: Jakie ubranka dla niemowląt?

Wyznaje zasadę, że nie ma się co ograniczać. Jeżeli coś jest dobre to po prostu trzeba na to zwrócić uwagę. Nie ma znaczenia, gdzie odbywa się sprzedaż. Poza tym skoro mówimy na temat niemowlaka, serdecznie zachęcam do zapoznania się z https://www.gluck.pl/rozki-290/ Wydaje mi się, że niektóre osoby zwracają uwagę tylko i wyłącznie na ubranka.

Ostatnio edytowany przez darek95 (2018-01-04 09:30:24)

#3 2018-01-05 19:10:37

znajoma12
Forumowicz

Wystarczy wpisać w google ubrania dla niemowląt i wyskoczy cała masa sklepów internetowych. Co jeden to lepszy ma wybór i można oczopląsu dostać. Lubie sklep Lencia. Ma bardzo ładne ubranka i dobrej jakości. Przesyłka jest szybka. Szkoda że dzieci tak szybko rosną i wyrastają z tych malutkich ubranek.

#4 2018-01-12 09:51:57

rapido45
Forumowicz

Dobrym pomysłem jest zwracanie uwagę na skład ubrania. Powinno być wykonane z trwałych, ale naturalnych materiałów. Ja jestem też za tym, żeby opłacać lokalnych twórców, dlatego przeglądam takie materiały jak włóczka w tym sklepie i udaję się do mojej znajomej, które robi różne rzeczy na zamówienie. Dzięki temu wiem, że dziecko jest porządnie ubrane, a ja nie wykorzystuję ludzi z fabryk gdzieś na drugim końcu świata...

#5 2018-02-04 11:34:23

jjusti18
Forumowicz

Z tego co słyszałam to fajne ubranka ma sklep e-babystuff. Ja tam uaptrzyłam sobie kocyki  https://e-babystuff.pl/producent/color-stories/]colorstories dla mojego dziecka i planuje wkrótce zamówić. Ponieważ są w bardzo dobrej jakości. Oczywiście nie tylko to jest ich dużą zaletą, ale również fakt że ich wygląd doda też ładnego komponentu całemu pokoikowi w którym będzie przebywać dziecko.

#6 2018-03-14 13:42:03

aniamala495
Forumowicz

Znajoma poleciła mi taki sklep z ubraniami dla kobiet w ciąży oraz dla niemowląt - http://www.modavie.pl/. Wczoraj zamówiłam body dla mojej córeczki, strasznie jestem ciekawa tego ciuszka big_smile

#7 2018-06-23 19:06:41

Zuzzanna
Forumowicz

Najlepsze są rzecz jasna body. One zakrywają ciałko, a jednocześnie sprawiają, że maluszkowi jest wygodnie. W sklepach takich jak ten https://www.esyfloresystore.pl/kategori … aki,7.html można kupić różne body dla dzieci o przeróżnych kolorach i wzorach, które będą się podobały rodzicom, ale i pobudzały wyobraźnię dziecka. Pamiętajmy, że to kolory najbardziej pobudzają receptory u maluchów i pomagają im w sie rozwijać wink . A ubrania niech będą lekkie i nie cisną.

#8 2018-06-26 16:49:09

Krzycho5
Nowy forumowicz

Ja się niestety niebardzo na tym znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Stopka forum