.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-08-03 09:59:07

ewulka621
Nowy forumowicz

Jakie ubranka dla niemowląt?

Chciałam się Was zapytać, jakie kupujecie ubranka dla niemowlaka dziewczynki? Bo ja właśnie ostatnio znalazłam sklep internetowy Piccolino, który bardzo mi się spodobał. Jest tu wiele ładnych ubranek dla dziewczynki, a także dla chłopca. I te ubranka są bardzo dobre gatunkowo. A Wy, gdzie kupujecie takie ubranka?

#2 2018-01-04 09:27:22

darek95
Forumowicz

Re: Jakie ubranka dla niemowląt?

Wyznaje zasadę, że nie ma się co ograniczać. Jeżeli coś jest dobre to po prostu trzeba na to zwrócić uwagę. Nie ma znaczenia, gdzie odbywa się sprzedaż. Poza tym skoro mówimy na temat niemowlaka, serdecznie zachęcam do zapoznania się z https://www.gluck.pl/rozki-290/ Wydaje mi się, że niektóre osoby zwracają uwagę tylko i wyłącznie na ubranka.

Ostatnio edytowany przez darek95 (2018-01-04 09:30:24)

#3 2018-01-05 19:10:37

znajoma12
Forumowicz

Wystarczy wpisać w google ubrania dla niemowląt i wyskoczy cała masa sklepów internetowych. Co jeden to lepszy ma wybór i można oczopląsu dostać. Lubie sklep Lencia. Ma bardzo ładne ubranka i dobrej jakości. Przesyłka jest szybka. Szkoda że dzieci tak szybko rosną i wyrastają z tych malutkich ubranek.

#4 2018-01-12 09:51:57

rapido45
Forumowicz

Dobrym pomysłem jest zwracanie uwagę na skład ubrania. Powinno być wykonane z trwałych, ale naturalnych materiałów. Ja jestem też za tym, żeby opłacać lokalnych twórców, dlatego przeglądam takie materiały jak włóczka w tym sklepie i udaję się do mojej znajomej, które robi różne rzeczy na zamówienie. Dzięki temu wiem, że dziecko jest porządnie ubrane, a ja nie wykorzystuję ludzi z fabryk gdzieś na drugim końcu świata...

Stopka forum