.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-12-30 16:02:46

bart
Administrator

zbieramy pomysły na funkcjonalności blog4u.pl

Obecnie pracujemy nad blogami, projektujemy od 0 blog4u.pl, dlatego jeśli ktoś ma jakieś fajne pomysły na to jak nowe blogi powinny działać - piszcie.
Wszystkie sugestie bierzemy pod uwagę!

pozdro,
B

#2 2008-12-30 16:49:00

aden
Forumowicz

Re: zbieramy pomysły na funkcjonalności blog4u.pl

Ja bym prosiła o dwie rzeczy w nowej wersji.
Raz, kanały RSS dla blogów - baaardzo przydatne, nawet jeśli tylko niektórzy by z nich korzystali. (Tłumaczyć jak działają chyba nie muszę?) Zresztą, taka propozycja już padła w dziale do tego odpowiednim.
A dwa? Kategorie wpisów. Choćby nawet tylko dwie, wpisy prywatne i publiczne. Notki oznaczone jako prywatne mogłyby, wedle ustawienia, pokazywać się albo tylko zalogowanym, albo tym, których autor bloga dodał do ulubionych (oczywiście, musieliby być zalogowani na tego bloga), albo tylko autorowi.
Można by to wykorzystywać również jako miejsce na szkice do notek - po zapisaniu w kategorii ukrytej, można by ją edytować, dodać resztę treści i zmienić kategorię na publiczną.
Z góry bardzo dziękuję.

I baaardzo podoba mi się fakt, że pracujecie nad blog4u.pl ^^ tak trzymać!

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#3 2008-12-30 21:17:43

masel
Forumowicz

Zmiana nazw podstron big_smile możliwość dodawania osobnych notek na podstorny, chodzi mi o to że przy dodawaniu notki możesz wybrać, czy ma byc na stronę główną czy na jakąś podstronkę itd...łatwiejsze dodawanie szablonów do systemu?...Tak że wklejasz tylko kod strony głównej a czego skrypty nie dostosują niech dostosowuje osoba dodająca albo coś...Pewnie więcej osób by dodawało. Jak ubzduram sobie coś jeszcze to napisze smile

#4 2008-12-30 22:04:42

aden
Forumowicz

Myślę, że administracja powinna przejrzeć pomysły, które są na tym forum w odpowiednim dziale (mam na myśli zwłaszcza ten wątek).
Zastanawiam się też, jak można by zintegrować bardziej profile i cafe z blogami... Może na profilu mogłyby się pojawiać powiadomienia o nowych notkach na blogu? W takiej formie, jak teraz są powiadomienia od znajomych czy z cafe. Bo w drugą stronę integrować można już teraz, jak wrzucanie widgetów czy muzyki...

Love is not a reason to crime.
| mój blog | moje szablony |

#5 2008-12-30 22:16:23

bart
Administrator

aden napisał:

Myślę, że administracja powinna przejrzeć pomysły, które są na tym forum w odpowiednim dziale (mam na myśli zwłaszcza ten wątek).

ano wszystko będziemy brać pod uwagę!
dzieki,

#6 2009-03-17 12:34:09

fanaaD
Nowy forumowicz

przydał by się shout box smile ( z możliwościom edytacji przez admina)

#7 2009-03-18 19:42:17

matmaxalez94
Moderator

FannaD ten temat zostal dawno zakonczuny smile zapraszam do nowego temtu : http://forum.joe.pl/viewtopic.php?id=191 to mozesz pisac co chcialabys aby bylo w nowym blog4u

#8 2012-12-23 01:14:34

iamemilia
Nowy forumowicz

kategorie/tagi w blogach

Stopka forum