.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie

Oficjalne forum portalu JOE.pl

Wielotematyczne i diabelskie!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-04-03 22:03:21

krasnopiora
Nowy forumowicz

Kosmetyki w prezencie

Witajcie. Wybieram się z wizyta do mojego siostrzeńca (niedawno się urodził) i zastanawiam się co im kupić? Ubranka odpadają - sami pewnie wolą takie rzeczy wybierać, myślę o kosmetykach bo takich nigdy dość (podobno) - oczywiście najpewniej kupię takie naturalne od marki PAT&RUB bo zbierają bardzo dobre opinie od moich znajomych - mam. Zastanawiam się jednak czy nie powinnam kupić jeszcze czegoś - a jeśli tak to co konkretnie? Nie mam niestety pomysłów, bo jakoś takie małe dziecko chyba jeszcze nie bawi się pluszakami i nie jest zbyt kontaktowe? Poza wszystkim pewnie i tak nie wiedziałabym co wybrać. Miałam jeszcze pomysł by do kosmetyków dla maluszka dokupić taką szumiącą poduszkę - podobno działa usypiająco i uspokajająco na takie maleństwa. Ktoś może mi doradzić?

#2 2016-07-20 18:04:02

Muzyka77
Forumowicz

Re: Kosmetyki w prezencie

Nie jestem zwolenniczką dawania kosmetyków. Każdy uzywa czegoś innego i teraz też dużo ludzi ma alergie. Trzeba strasznie z tym uważać. Wolę prezenty praktyczne do wykorzystania coś jak zegarki damskie fossil  czy zegarki męskie. zależy kto jest osobą obdarowywaną. Najlepiej znać gust osoby obdarowywanej.

#3 2017-07-26 12:48:42

Agusiek55
Forumowicz

Ja zawsze dobrze wypóbowuje wszystkie kosmetyki, które mam kupić komuś w prezencie. Ostatnio mialam mamie kupić coś na jej nos i wypróbowałam ten zestaw plastrów https://www.jpcosmetics.pl/produkt/pila … astry-nos/ , Zadziałało i to niemal natychmiastowo, od razu zamowilam pare zestawów.

#4 2017-08-10 10:02:16

brzozowa
Forumowicz

Ja kupiłam siostrze ostatnio lakiery hybrydowe w takim zestawie od razu z lampą UV ale też wiedziałam że chce je sobie kupić więc miałam ułatwione zadanie. Ale generalnie myślę, że kosmetyki na prezent to w miarę uniwersalny pomysł.

#5 2017-08-23 13:32:32

lindseyfox
Nowy forumowicz

Stopka forum